רמקולים Devore The Nines במבחן - מעדיפים צליל על פוזה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אדון ארמה,

אני מודיע לך כאן קבל עם ועדה.

אם אתה תמשיך לשלוח לכאן "חיילים" / לקוחות / חברים שלך, אני מעיף אותך קיבינימט מכאן, כולל כל מי שמנסה לדבר בשמך.

ראה אזהרה זו כאחרונה בהחלט!

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בנוסף, לאחר בדיקה, מצאנו כי elevin9 נרשם בשם אחר (שם משתמש אחר) בכדי לפרסם את המכירה של רמקולים DEVORE, בתזמון של יום פרסום הביקורת על הרמקולים.

הוא עבר על חוקי הפורום, נרשם בשמות כפולים ולכן יחסם.

joshiophil12

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
ושוב לנושא השירשור המקורי.....אני לא יוותר :כועס:

DeVore Fidelity - The Nines

מייקל בהמשך לתגובתך
האם אתה מדבר על החנות sound by singer, מדובר בחנות סופר מכובדת

את האמת את הניינס שלי חוץ מההגברה שלי שמשודכת אליו באופן מעולה, יצא לי לשמוע גם אצל היבאון עם מגבריי מנורות שונים, התוצאה תמיד מחמיאה לו עם מנורות :)

עם איזה מגבר ss שמעת את הניינס שם ומה היה שאר הסאטאפ
האם היה פטיפון??
איך היתה התוצאה לטעמך עם ss
אייל ישועה

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
(N) פשוט גועל נפש מה שקורה כאן.
סקירה על רמקול (אגב, רמקול ויצרן שזוכים לשבחים ולביקורות פנטסטיות בכל המגזינים) הופכת במחי יד לויכוח אם הרמקול הזה טוב יותר או פחות מרמקול אחר שאחד החברים חייב, אבל פשוט חייב, לציין בכל הזמנות שיש לו אותו, ואחר כך מדרדר לחילופי האשמות בין חמום המוח התורן ליבואן.
תסלחו לי, תת רמה.

כניראה שלא יעזור כלום...
כל פעם שישנה איזושהיא סקירה
על רמקול מסוים,ישנו מישהוא
שכמעט באופן קבוע,טוען ששלו" גדול "יותר.
ומפה אין כמעט מעצורים בדרך "למטה".(ורד נבול)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אייל יהושוע.

הדבור מודגמים בתערוכות גם עם מנורות וגם עם מגברים חזקים.

כל עוד המגבר איכותי ומתאים לרמקול אין יתרונות סונים למגבר מרובה וואטים למול מגבר מנורות. יש יתרון של גוון צליל, טעם וכ"ו.

כל אחד יעשה את ההחלטה שלו.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
ושוב לנושא השירשור המקורי.....אני לא יוותר :כועס:

DeVore Fidelity - The Nines

מייקל בהמשך לתגובתך
האם אתה מדבר על החנות sound by singer, מדובר בחנות סופר מכובדת

את האמת את הניינס שלי חוץ מההגברה שלי שמשודכת אליו באופן מעולה, יצא לי לשמוע גם אצל היבאון עם מגבריי מנורות שונים, התוצאה תמיד מחמיאה לו עם מנורות :)

עם איזה מגבר ss שמעת את הניינס שם ומה היה שאר הסאטאפ
האם היה פטיפון??
איך היתה התוצאה לטעמך עם ss
אייל ישועה

Sound By Singer היא חנות סופר יקרה, זה בטוח.
כתבתי, מקור היה Esoteric והגברה Luxman (שניהם לא זולים)
לטעמי, היה צליל יבש, חסר באס ונפח..
יכולתי לבקש לשמוע עם מנורות, אבל לא רציתי (כי יש לי סטאפ SS)

כאשר עברתי לחדר אחר עם Silverback, נדמה לי שגם שם מגבר היה של Luxman, אבל מקור היה של Metronome בשני חלקים (CD + DAC)

ו-Silverback היה מדהים (בצליל, קופסה מכוערת כמו ה-Nines).. כמו גם ה-Metronome :D

צליל אמיתי לגמרי.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
רכישה של מוצר אאודיו ובעיקר רמקולים מבחינתי צריכה לגרות את מרכז החשק,וכאן הבעיה העיקרית של המוצר הנסקר,יתכן באמת שהוא נשמע נהדר,ומתוכנן פגז,-אבל לפגוש את שתי הקופסאות הללו כל בוקר בסלון?
תנו לנו בסלון משהו מדליק ,לא אכפת לנו אם צריך להלחם בו ,וגם אם יש לו חסרונות כמו גודל של מקרר,אלמנטים קרמים קרים,וופר 15 אינצ בלתי נישלט,ואפילו אלטק בן 40 עם 102DB .
לא רוצה שום דבר שהכל בסדר בו ונראה כמו רמקול של שקם אלקריק(לא כתבתי תנו לנו זינגלי כדי לא לעצבן את האריות הנמרים והפנתרים שביננו)
נ.ב
לכל החתולים הגדולים ,אתמול גם אני קניתי חתול גדול(C.A.T )

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
חחח
כולה מישהו כתב ביקורת על רמקול ופתאום כל מיני נשמות טובות קופצות?
רענן- מה אתה מתבכיין. אם ניקנקו אותך תבוא בטענות לעצמיך. אתה ילד גדול .

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
שניצל,

מזל טוב על החתול.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
מלחמות יבואנים כחחחחחח...

לפתיחה אני מחייב לומר שאני לא יכול להיות חשוד בקשר עם שום יבואן ! (חוץ מדמפרים שקניתי אצל אמיר כל הציוד שלי הוא יד2 שלא קשור ליבואנים הכותבים בפורום )

דבר ראשון שאתה לומד כשאתה נכנס לתחביב הזה הוא : שהכול סוביקטיבי אחד אוהב לטיניות עם תחת מוצק והשני נמשך לדוגמניות דקיקות ובסופו של דבר כולם צרכים להתפשר כי דוגמניות צמרת יוצאות רק עם אנשים שקוראים להם דקפריו ולטיניות זה לא הצד החזק במולדת . :D

אני באופן אישי לא אוהב לא את הדבור ולא את הזינגלי : לגביי הדבור - שמעתי אותו בהמון הזדמנויות וגם אצל נמר בזמן הסקירה , לעניות דעתי נמר מתחיל את הסקירה בביקורת על הצד החלש של הרמקול בנוסף הצד החזק שלו שזה השקט האבסולוטי והפירוט החרוגי הם עיניין של העדפה (אוליי גם התאמה - לצורך הגילוי הנאות לא שמעתי את הרמקול הזה עם מנורות ) לי זה ממש הציק וכמובן גם בדגם המבוקר היה חסר לי בס בשרני , על זה ניתן להוסיף שאני לא מיתחבר למראה שלו ולא למחיר .
למרות זאת אני בטוח שמה שהרמקול הזה מבצעה טוב ישמח המון אודיופילים שזה בדיוק מה שהם מחפשים .

הזינגלי : את הזינגלי שמעתי רק ב-2 הזדמנויות בתערוכה ואצל פנתר . בתערוכה הוא נשמע לי מאוד צווחני למרות זאת היתה נוחחות של בס בשרני ומדויק ומיד בס פנצ'י . אצל פנתר הרמקול נשמע לי מאוד טרבלי ובס מרוח ומהדהד ( יכול להיות שבאקוסטיקה שונה הוא היה מנגן יותר טוב ) . גם למראה של הרמקול הזה אני לא ממש מתחבר למרות שמבחינה עיצובית הוא יותר מושקע מהדבור .

מצחיק אותי נורא שכל ביקורת של מוצר מאוררת מלחמות של טוב ולא טוב ! :מה??????????:
במיוחד מצחיק אותי מחנות היבואנים : מה עם אני הבחר צד אני הקבל מחיר יותר טוב :מבולבל:.
החי מצחיק אותי שאנשים לא יודעים לקבל ביקורת , ביקורת בונה בעיקרה .
בנוסף מצחיקה אותי האימרה " עם הרמקול הזה כל כך טוב אז למה הוא מוכר אותו ביד 2 " כחחחחח - גם את הנשים שלנו שנדרנו לאהוב לנצח אנחנו מחליפים (לא אני כמובן ;) ).
אני מסכים עם עיניין האחריות : חבר שלי קנה רסיבר של ימהה 4300 ביד2 שנישארו לו 3 חודשיי אחריות המגבר נשרף כנראה מברק למרות שלא עבד באותו הרגע . היבואן תיקן את המגבר בלי לשאול שאלות . כך זה צריך להיות !!!(great) זה שמניידים מוצר לא אמור לפגוע באחריות . גם הקונה המקורי מזיז את המוצר מדיי פעם ?!
לדעתי כל היבואנים ירויחו משרות טוב !

די למלחמות היבואנים ולריבים המיותרים תנו לחיות בשקט !!!
עם לא היה גיוון לא היה מעניין !

הכותב הנ"ל דיסלקט .

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
חחח

רענן- מה אתה מתבכיין. אם ניקנקו אותך תבוא בטענות לעצמיך. אתה ילד גדול .

ועוד דבר קטן.

אתה הוא אותו רענן שפירסם רמקול למכירה קואינסידנס?
כי אם כן למה אתה לא כותב שהרמקול הזה עבר המון ידיים כולל "שוק מחנה יהודה" והסתובב המון בארץ. למה להפיל קונה פוטנצאלי בפח. ומה עם אחריות יבואן? יש?:cool:
במכירה כמו במכירה- כל הטריקים , אפילו הנדושים, הולכים.

לפי דעתי עם כל הידים שעבר ואם אין לו אחריות - אתה הולך לעשות קופה על הגב של מישהו. אז על 500 ש"ח אתה בוכה?

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
ועוד דבר קטן.

אתה הוא אותו רענן שפירסם רמקול למכירה קואינסידנס?
כי אם כן למה אתה לא כותב שהרמקול הזה עבר המון ידיים כולל "שוק מחנה יהודה" והסתובב המון בארץ. למה להפיל קונה פוטנצאלי בפח. ומה עם אחריות יבואן? יש?:cool:
במכירה כמו במכירה- כל הטריקים , אפילו הנדושים, הולכים.

לפי דעתי עם כל הידים שעבר ואם אין לו אחריות - אתה הולך לעשות קופה על הגב של מישהו. אז על 500 ש"ח אתה בוכה?

אתה אומר לאנשים להפסיק לבכות ומה שמצחיק שהצצה קטנה למראה אפילו בגיל כזה לא תזיק לך.
מה כואב לך שמישהו נתן תמונה אמיתית על הגורו שלך?

תעודת אחריות לצורך העניין זה כמו ביטוח, זה שלך לא איכפת, אין זה אומר שזה צריך להיות כך אצל אנשים אחרים.
ספר לכולם למה אתה לא מוכר את הקואינסדנט שלך, מפני שאתה לא רוצה להצטייר כמו כל אלו שאתה יורד עליהם, שכל יום שני וחמישי הציוד שלהם מופיע בלוחות, ולא לעשות ליבואן שלך פדיחות. תפסיק להציק לאנשים ולספר להם כל מיני חארטות שאתה בעצמך עושה.

אגב ממליץ לך בחום ליקנות אוטו שנת 2010 יד שנייה שהמוכר יגיד לך שהביטוח של האוטו לא תקף לגבייך וזה היבואן החליט. מעניין לראות איך תגיב :cool:

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
התגובה שלך רק מוכיחה שאתה חייל מטעמך של יבואן וזה כל "פועלך" כאן.
ראיית העולם שלך וההבנה שלך הם מגוחכים. מקווה שבבחירת ציוד אתה נעזר ביכולות שכליות אחרות.

שני הסוחרים בארץ שראו כסף ממני בעשור האחרון הם ארמה ואייל. כל אחד זכה במאות דולרים מאוד ספורים (אני מקווה שזה אפשר להם לקנות שוקו בשקית). מאייל קניתי משהו של אקוסטיק ריבייב ולאמיר שילמתי על שירות של ואן דר הול לראש הפטיפון שהיה לי.
עם שניהם ניפגשתי כמות זמן שווה(כדי שלא יעלבו :( ). שניהם לא חברים שלי. לשניהם אין לי שום טענה.
גם יתר ההנחות שלך לגבי הקואינסידנס שברשותי מגוחכות.
הוא עדיין משמש אותי בסלון. האם אתה מאשר זאת או שאני צריך למכור אותו? (broken)
"המלחמה" שיוצרים כאן כל מיני אודיופילים דמיקולו על גבם של סוחרים היא מטומטמת.
זה פנים נוספות למה שאני טוען הרבה זמן.
רוב האודיופילים בפורום אין להם מושג במוזיקה וסאונד. הם סתם קונים ציוד כדי שימלא בור נפשי אחר שאין ביכולתם למלא בדרך אחרת.

ותודה על ההזמנה שלך בעבר לבוא ולהקשיב למערכת שלך.
תכבד את זמני, תשפר את האקוסטיקה.

נערך לאחרונה ב:

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
התגובה שלך רק מוכיחה שאתה חייל מטעמך של יבואן וזה כל "פועלך" כאן.
ראיית העולם שלך וההבנה שלך הם מגוחכים. מקווה שבבחירת ציוד אתה נעזר ביכולות שכליות אחרות.

שני הסוחרים בארץ שראו כסף ממני בעשור האחרון הם ארמה ואייל. כל אחד זכה במאות דולרים מאוד ספורים (אני מקווה שזה אפשר להם לקנות שוקו בשקית). מאייל קניתי משהו של אקוסטיק ריבייב ולאמיר שילמתי על שירות של ואן דר הול לראש הפטיפון שהיה לי.
עם שניהם ניפגשתי כמות זמן שווה(כדי שלא יעלבו :( ). שניהם לא חברים שלי. לשניהם אין לי שום טענה.
גם יתר ההנחות שלך לגבי הקואינסידנס שברשותי מגוחכות.
הוא עדיין משמש אותי בסלון. האם אתה מאשר זאת או שאני צריך למכור אותו? (broken)
"המלחמה" שיוצרים כאן כל מיני אודיופילים דמיקולו על גבם של סוחרים היא מטומטמת.
זה פנים נוספות למה שאני טוען הרבה זמן.
רוב האודיופילים בפורום אין להם מושג במוזיקה וסאונד. הם סתם קונים ציוד כדי שימלא בור נפשי אחר שאין ביכולתם למלא בדרך אחרת.

ותודה על ההזמנה שלך בעבר לבוא ולהקשיב למערכת שלך.
תכבד את זמני, תשפר את האקוסטיקה.

אני לא חייל של אף יבואן להפך ממה שאתה חושב.
המערכת שלי מורכבת מכמה יבואנים:)
תאמין או לא אבל הרמקול שלך לא מעניין אותי וגם לא התרוצים שמתאימים יותר לילד בגן ולא לאדם מבוגר , אתה יכול לכתוב מה שבא לך, תמיד יש דפוקים שיאמינו.

תודה על ההצעה לשפר האקוסטיקה ליפני ששמעת את המערכת בחדר הקיים, אתה לא מחדש לי כלום, וההזמנה לבוא לשמוע הייתה יותר כדי לקבל הערות בונות לא כדי להשוויץ, הערות בונות אני תמיד מוכן לקבל ונמר יכול לאשר זאת, אבל לא אנשים שמלכלכים עלי בפורום, ובטח לא אנשים שמנבלים ת'פה באופן קבוע כמוך.
אגב אתה מוזמן להתקשר לחבר קרוב מר take one שיאשר שאתה עדיין מקשיב לקואינסדנט.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
לא רוצה להיכנס לביצה שמדיפה ריחות לא נעימים...

אבל מה רע לשמוע את הרמקולים של קואינסדנט בתור רמקולים מישניים?

עד היום כמעט שלא נתקלתי ברמקולים כאלו ביד שנייה {וחיפשתי} ואני לא מדבר
על ויקטורי, אלא על דגמים בכירים יותר. יכול להיו שמי שמחזיק אותם לא מוכן למכור אותם עקב
יכולות מרשימות? או סיבות אחרות.{עדיין מדובר על חברה מכובדת לכל הדעות ואין צורך להסיק מסקנות שגויות}

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113

:מבולבל:

כבודו יואיל להבהיר כיצד ומדוע הכניס אותי לקישקוש הזה?

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
מאוד מעייף

אני לא חייל של אף יבואן להפך ממה שאתה חושב.
המערכת שלי מורכבת מכמה יבואנים:)
תאמין או לא אבל הרמקול שלך לא מעניין אותי וגם לא התרוצים שמתאימים יותר לילד בגן ולא לאדם מבוגר , אתה יכול לכתוב מה שבא לך, תמיד יש דפוקים שיאמינו.

תודה על ההצעה לשפר האקוסטיקה ליפני ששמעת את המערכת בחדר הקיים, אתה לא מחדש לי כלום, וההזמנה לבוא לשמוע הייתה יותר כדי לקבל הערות בונות לא כדי להשוויץ, הערות בונות אני תמיד מוכן לקבל ונמר יכול לאשר זאת, אבל לא אנשים שמלכלכים עלי בפורום, ובטח לא אנשים שמנבלים ת'פה באופן קבוע כמוך.

אני בטוח שעדו לא חייל של אף יבואן !!!
מפגישתיינו הקצרה אני בטוח שהוא פשוט אוהב את המערכת שלו וגם מודע לחולשות שלה !

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
איזה חיילים ואיזה נעליים? מדובר בטרולים מהסוג הנחות והשפל ביותר שתפקידם היחידי הוא להכפיש ולזרוע ארס בפורום {לא מעניין אותי על איזה יבואן מדובר}.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
איזה חיילים ואיזה נעליים? מדובר בטרולים מהסוג הנחות והשפל ביותר שתפקידם היחידי הוא להכפיש ולזרוע ארס בפורום {לא מעניין אותי על איזה יבואן מדובר}.

אז למה מתירים להם לכתוב כאן?
בכלל שמתי לב למספר כותבים שכמעט בכל פוסט שלהם מתבטאים באופן גס, דוחה ועם רמיזות אישיות לא ענייניות ועוד עוטפים את זה באריזה של ידענות ופסיכולוגיה.
אני מבין שזה מוסיף "פלפל" לכמה אנשים.
אותי זה דוחה ומרחיק וחבל שנותנים להם במה אינטרנטית.

אגב,
אם היו נשארים במישור העיניני, דווקא היה יכול להיות מהנה ומועיל לקרוא את דבריהם.

ארז

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור