רמקולים ריצפתיים ל- Krell 400xi

Dedi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לגבי הטוטם, קראתי את הסקירה וגם שמעתי אותם ואהבתי מאד, אך לא יצא לי לשמוע אותם עם Krell.

האם יש משהו בפורום שיש לו את ה-Forest?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מעניין אותי למה הרמקולים האלו ולא אחרים?

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
יש Alon V בלוחות - מומלץ בחום ולדעתי עדיף על האופציות שהוזכרו כאן

Dedi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שמעתי לא מעט, ויש כרגע 3-4 שמעניינים אותי (בינהם הטוטם שפשוט נשמעו מצויין עם המוסיקה שלי).
ללא כל קשר, אני פתוח לסוגים נוספים, אבל אבקש לקבל המלצה שרלוונטית להגברה ולסוג המוסיקה שלי.

לגבי האקוסטיק זן, האם שמעת אותם עם הגברה טרנזיסטורית?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
שמעתי את האדג'יו עם סוגי הגברות שונים וגם עם הגברה טרנזיסטורית (אארון, אייג', פליניוס, פרמיימר, אודיו אנלוג, נורט סטר ו..), אני אישית אוהב מנורות, אך בפרוש הרמקול הזה עובד נהדר גם עם הגברה טרנזיסטורית (ברוב התצוגות שלו בחו"ל כך הוא מוצג), חשוב שתהיה מעל 100W. אני יודע שבארה"ב גם מציגים אותו עם הגברה דיגיטאלית של רד דרגון.

אתה מוזמן לשמוע את הרמקול אצלי עם סטאפ מנורות אומנם ואני יודע שאצל ערן פוגל יש כעת רמקול כזה להשמעה.

לדעתי אין טוטם פורסט להשמעה כעת בארץ - אני מכיר מספר אנשים שרצו לשמוע אותו :)

tube

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
יש ברשותי רמקולים של חברת - אינץ 15 -Tannoy Berkley נדירים אשר משתלבים מאוד טוב עם האינטגריטד של קרל,הרמקולים הנ''ל שימשו בעבר חברות תקליטים ואולפני הקלטה מהגדולים והטובים בעולם.כיום הם משמשים להאזנה לסטריאו באיכות גבוהה ונמצאים בעיקר אצל מוסיקאים ,אנשי סאונד ונגנים מקצועים.הרמקולים קשים להשגה ואין אף אחד בארץ שמעוניין למכור אותם מהאנשים שאני מכיר.לרמקולים יש צליל מאוד איכותי ונוכחות בימתית שאין כמוה.יש ברשותי עדיין גם את האינטגריטד של הקרל וגם את הרמקולים של טנוי,אתה מוזמן להאזין להם ולשפוט בעצמך.אני נאלץ למכור את שניהם עקב בעית תקציב אשר נוצרה בתקופה האחרונה ונפרד מהם בצער רב.אם זה עדיין אקטואלי לגביך,אתה מוזמן להתקשר אלי ל - 052-8043633 בברכה .tube

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור