רמקולים מוגברים

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
שלום חברים, לונג-טיים...

AUDIOENGINE HD3 ליוו את המטבח+סלון שלנו 5 שנים. הם היו זקוקים לתיקון וכרגע אני מעוניין להעביר אותם למחשב.
הילדים שלי נהנו ורקדו, הרמקולים כמעט ולא תפסו מקום, התממשקות נוחה לנייד. כיף.

ולשאלתי:
קיבלתי את הרושם שEDIFIER נותנים את התמורה הטובה ביותר לכסף, בכל הנוגע לרמקולים מוגברים עם BT.
רציתי ללכת על הכי טוב שלהם Edifier S3000 PRO.
או לחילופין Edifier Airpulse A300 Pro.
אבל לשניהם יש פורט אחורי.

עקב מגבלות אקוסטיקה נוראיות (מיקום בגובה של 200 ס"מ, הצמדה לקיר, רוחב פחות מ20 ס"מ) חשבתי ללכת על פורט קדמי.
וזה משאיר אותי עם שני דגמים:
Edifier R1700BT vs R1850DB

1. האם השיקול שלי הוא נכון?

2. אודיואנג'ין מגבירים עם קלאס ab.
אדיפיר מגבירים עם קלאס d.
בהינתן הצרות האקוסטיות הנ"ל, זה באמת משנה?

3. אדיפיר מגיעים לתדרים נמוכים יותר. זה יתרון או חסרון? (שוב, עקב האקוסטיקה)

4. בהינתן התנאים הקשוחים הנ"ל, מה ההמלצה שלכם?
(אפשר גם להמליץ על חלופות, כמו +AUDIOENGINE A5 וכדומה)

נערך לאחרונה ב:

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
זיו. אנלא חושב שהאדיפר ברמה של האודיואנג'ן. האחרונים נקיים יותר. מפורטים יותר. הייתי הולך על דגם גדול יותר שלהם אבל נראה לי שחלק מהדגמים באים עם דאק מובנה כמו הדגם שלך, וחלק מהדגמים ללא דאק. אז קח את זה בחשבון.
טוב "לשמוע" אותך אחרי כל הזמן הזה.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
כמה לדעתך ההדגמות האלו משקפות את המציאות?

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
אודיואנג'ין מגיעים עם פורט אחורי.
אתה חושב שזה לא פקטור חשוב בהנתן האקוסטיקה שתיארתי למעלה?

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
סחבק,
welcome back.
מה תקרת התקציב?
רועי

במבי

אוהב את התחום
מעורבות
220
נקודות
43
בקשר להדגמות אין לי מושג.
יש לי אדיפר בבית. אחד הדגמים הפשוטים. ללא פורט וגם כן במיקום בעייתי אפילו יותר מאצלך. מייצר אצלי במטבח בומים שממסכים כל חלקה טובה של סאונד. ככל הנראה מפני שהארונות מטבח משמשים - לצערי הרב - תיבות תהודה.
האדיפרים מהירים וניטרלים בהצבה לא מאוד בעייתית ואפילו מפורטים למדי. אבל אני מעדיף את החתימת סאונד של האנג'ן. יותר "אודיופילית", יותר נקיה וחלקה ונראה לי שגם יותר מפורטת.
בקשר לפורט אחורי. אכן נשמע בעיה. הייתי מנסה להתייעץ עם מישהו בבמביט או עם מישהו שיש לו אנג'ן גדולים יותר עם פורט.

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
סחבק,
welcome back.
מה תקרת התקציב?
רועי
אם באמת היה פתרון לאקוסטיקה - אסטטיקה - מקום
אז הייתי שם גם 5000 ש"ח ואולי יותר. פשוט אני לא רואה את הערך שאני מקבל.

בינתיים זה נראה שיש דברים טובים בפחות מ 1000 ש"ח.
באיזור ה2000 ש"ח יש אודיואנגין +a5
ואדיפיר 2000.
באיזור ה3000 ש"ח יש אודיואנגין hd6 ואדיפיר 3000.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
אם באמת היה פתרון לאקוסטיקה - אסטטיקה - מקום
אז הייתי שם גם 5000 ש"ח ואולי יותר. פשוט אני לא רואה את הערך שאני מקבל.

בינתיים זה נראה שיש דברים טובים בפחות מ 1000 ש"ח.
באיזור ה2000 ש"ח יש אודיואנגין +a5
ואדיפיר 2000.
באיזור ה3000 ש"ח יש אודיואנגין hd6 ואדיפיר 3000.
בנתי.
העניין הוא שבהצמדה והגובה קבור הכלב, יותר מאשר בהבדלים בין האדיפייר ואודיואנג'יין. אם אתה לא נעול על מוגברים, לדעתי עדיף לך משהו מעולמות האון-וול/סראונד שמיועד לבלות בגובה הזה ומכוון רחב ולמטה. לא חסר כאלה. שדך אותו למגברונצ'ק מוכלל (לפחות עם dac) כדוגמת ה-nad3020 (יש גם לימאהה סדרה מוצלחת שכוללת סטרימר, לסונוס ועוד) - ואתה בעניינים, עם הרבה פחות פשרה. אחפש קצת משהו שעושה שכל..
רועי

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
בנתי.
העניין הוא שבהצמדה והגובה קבור הכלב, יותר מאשר בהבדלים בין האדיפייר ואודיואנג'יין. אם אתה לא נעול על מוגברים, לדעתי עדיף לך משהו מעולמות האון-וול/סראונד שמיועד לבלות בגובה הזה ומכוון רחב ולמטה. לא חסר כאלה. שדך אותו למגברונצ'ק מוכלל (לפחות עם dac) כדוגמת ה-nad3020 (יש גם לימאהה סדרה מוצלחת שכוללת סטרימר, לסונוס ועוד) - ואתה בעניינים, עם הרבה פחות פשרה. אחפש קצת משהו שעושה שכל..
רועי
כיוון מעניין!!!!
יש לך רעיון להימור בטוח?

אגב, העניין ב"מוגברים+בלותות' " הוא רק משיקולי נדל"ן ונוחות הפעלה עבור אשתי.
נדרש הפעלה פשוטה + בלותות'

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
כיוון מעניין!!!!
יש לך רעיון להימור בטוח?

אגב, העניין ב"מוגברים+בלותות' " הוא רק משיקולי נדל"ן ונוחות הפעלה עבור אשתי.
נדרש הפעלה פשוטה + בלותות'
אחפש מאוחר יותר :)
אם אני זוכר נכון מסתובב בלוחות 8320 מעולם הpro - היה לי כפתרון לחלל משרדי ועבד נהדר. הוא כנראה רחב מדי לאילוץ של 20ס"מ (חקוק בסלע?). עניין הנוחות הבלוטות'ית יכול להסגר ע"י בחירת המגבר.
ר

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
אחפש מאוחר יותר :)
אם אני זוכר נכון מסתובב בלוחות 8320 מעולם הpro - היה לי כפתרון לחלל משרדי ועבד נהדר. הוא כנראה רחב מדי לאילוץ של 20ס"מ (חקוק בסלע?). עניין הנוחות הבלוטות'ית יכול להסגר ע"י בחירת המגבר.
ר
אוקי.
להפתעתי לא מצאתי אופציות מהז'אנר הזה כל כך בקלות, בכל אופן לא בתקציב, או כאלה שיש לי מושג ירוק לגביהם... (למעט אותו JBLPRO כמשומש - והוא גדול מדי).
אבל, 2 אופציות שכדאי לך לבדוק (בסגנון של השאלה המקורית):

1. AudioPro אחלה חברה, אני רכשתי עבור אמי את ה-Addon C10 והוא פצצות לז'אנר/מחיר. ל"קייס" שלך כדאי להסתכל על A10 -
יש גם סאב תואם. תזדקק למתאמים לקיר - יש מקוריים והם מאפשרים הטייה למטה. אין פורט אחורי אלא צמד PR-ים בצדדים. הטוויטר הוא BMR שזה לא אמור לעניין אותך יותר מדי מלבד העובדה שהפיזור שלו רחב..

2. PreSonus לא פחות טובים מאדיפייר ואודיואנג'יין. ה"ראש" שלהם די אולפני אבל הרבה אנשים משתמשים בהם לצרכים ביתיים. אני שמעתי את דגם ה3.5" בפינת האזנה צנועה של חבר, לך על הגדול ביותר שנכנס לך באילוצים - אולי ה-Eris e5 (אבל אין לו BT) או ה-Eris 4.5BT. הפורט קדמי. גם כאן יש סאב תואם ויש יבוא מקומי.

רועי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור