רמקולים לשמיעת מוסיקה בחיבור למחשב

jin22

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי חברים חייב את עזרתכם , כרגע אני עם רמקולים מחוברים למחשב של MICROLAB 2.1 מעוניין לשדרג את איכות הסאונד, קראתי כל מיני המלצות לרמקולים של audioengine a5+ ומתלבט אם זה הכיוון הנכון או שכדאי להשקיע ולקנות מגבר ורמקולים בנפרד ואם יש לכם המלצות כלשהן (את המוסיקה אני שומע מyoutube בחיבור עם כבל למחשב )
תודה לעוזרים ...

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
אם אתה מעוניין למקסם את חווית ההאזנה שלך תשתמש במחשב כמקור בלבד ותקנה מגבר ורמקולים לפי טעמך. מה מרחק האזנה / גודל חדר/ תקציב?

Tamir Ivan

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
179
נקודות
43
היי חברים חייב את עזרתכם , כרגע אני עם רמקולים מחוברים למחשב של MICROLAB 2.1 מעוניין לשדרג את איכות הסאונד, קראתי כל מיני המלצות לרמקולים של audioengine a5+ ומתלבט אם זה הכיוון הנכון או שכדאי להשקיע ולקנות מגבר ורמקולים בנפרד ואם יש לכם המלצות כלשהן (את המוסיקה אני שומע מyoutube בחיבור עם כבל למחשב )
תודה לעוזרים ...
הי @jin22
audioengine a5+ הם רמקולים מעולים להאזנה ממחשב בחלל בגודל קטן עד בינוני. תוכל להתרשם גם מהסקירה שלהם כאן.
עם זאת, קיימים גם פיתרונות נוספים של מוניטורים מוגברים שתוכל לחבר למחשב, ושיכולים לשדרג לך את הסאונד.
לדוגמא ה- jbl-308p-mkii
ואפילו adam-audio-t5v הפופולריים של Adam Audio
בהצלחה!

jin22

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אם אתה מעוניין למקסם את חווית ההאזנה שלך תשתמש במחשב כמקור בלבד ותקנה מגבר ורמקולים לפי טעמך. מה מרחק האזנה / גודל חדר/ תקציב?
מרחק ההאזנה יהיה רוב הזמן מול הרמקולים שימוקמו על שולחן המחשב ומדובר על חדר ממ"ד, התקציב שחשבתי עליו בין 2000-3000 ש"ח

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
מרחק ההאזנה יהיה רוב הזמן מול הרמקולים שימוקמו על שולחן המחשב ומדובר על חדר ממ"ד, התקציב שחשבתי עליו בין 2000-3000 ש"ח
תמצא מוגברים שאתה אוהב, אודיואינג'יין הם אחלה חברה. תבדוק גם אודיו פרו בט.ר או בלוחות. לא יודע מה המחיר שלהם כרגע, אבל יש להם מוצרים טובים מאודד.
בתקציב שלך אולי תוכל למצוא רמקולים קטנים מיני מוניטוריים בגודל הנכון , אבל הגברה תתקשה..

בהצלחה והעיקר להנות מהמוסיקה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור