רמקולים רמקולים לקסדת רוכב אופנוע

yossisibi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכל אנשי הפורום,
שמי יוסי ואני עובד בחברת היטק המפתחת ומייצרת מערכות תקשורת לרוכבי אופנוע.
חלק מהמוצר בנוי מזוג רמקולים המורכבים בתוך הקסדה ומשמשים לשיחת טלפון, שמיעת רדיו, האזנת מוזיקה מMP3 או מוזיקה המשודרת ממכשיר הטלפון. מזה מספר חודשים אני מחפש ייצרן איכותי במזרח שיכול לייצר עבורי רמקולים קטנים ואיכותיים.
שאלתי האם משהו מכיר ייצרן טוב או שמע על ייצרן טוב שמייצר רמקולים קטנים ואיכותיים.
הרמקולים שאני מחפש הם פחות או יותר רמקולים כמו שיש באוזניות לכן אני פונה לכל אחד ממכם שיכול לעזור.
אין בעיה של כמויות כי אנחנו רוכשים כמויות מאוד גדולות שגם במזרח זה מסתכם בכמויות גדולות מאוד.

אם משהו מכיר את הייצרנים של החברות הגדולות אני אשמח לקבל פרטים נוספים.
תודה,
יוסי.

yossisibi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כן משהו בסגנון הזה. האם יש למישהו מידע מעניין בנוגע לייצרן איכותי במזרח?

yossisibi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בליק המצורף ניתן לראות אחד מהמוצרים והרמקולים שמרכיבים בתוך הקסדה.
http://bikerholic.com/2010/03/17/first-look-schuberth-c3-src-rider-bluetooth-system/

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מאחל לכם הצלחה בייצור ובעסקים, אבל כרוכב אופנוע כביש בעבר, אני חושב שמי שמשלב האזנה למוזיקה או דיבור בטלפון תוך כדי רכיבה, הוא קצת לא נורמאלי. רכיבה על אופנוע דורשת ריכוז טוטאלי ודריכות מלאה. איבוד ריכוז למאית שנייה יכול להיות ההבדל בין חיים למוות או במקרה הטוב לכיסא גלגלים.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
שלום לכל אנשי הפורום,
שמי יוסי ואני עובד בחברת היטק המפתחת ומייצרת מערכות תקשורת לרוכבי אופנוע.
חלק מהמוצר בנוי מזוג רמקולים המורכבים בתוך הקסדה ומשמשים לשיחת טלפון, שמיעת רדיו, האזנת מוזיקה מMP3 או מוזיקה המשודרת ממכשיר הטלפון. מזה מספר חודשים אני מחפש ייצרן איכותי במזרח שיכול לייצר עבורי רמקולים קטנים ואיכותיים.
שאלתי האם משהו מכיר ייצרן טוב או שמע על ייצרן טוב שמייצר רמקולים קטנים ואיכותיים.
הרמקולים שאני מחפש הם פחות או יותר רמקולים כמו שיש באוזניות לכן אני פונה לכל אחד ממכם שיכול לעזור.
אין בעיה של כמויות כי אנחנו רוכשים כמויות מאוד גדולות שגם במזרח זה מסתכם בכמויות גדולות מאוד.

אם משהו מכיר את הייצרנים של החברות הגדולות אני אשמח לקבל פרטים נוספים.
תודה,
יוסי.

ב ALIBABA חיפשת?
http://www.alibaba.com/

דוגמא לחיפוש:
http://www.alibaba.com/trade/search...5&IndexArea=product_en&fsb=y&viewAllCategory=

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
מאחל לכם הצלחה בייצור ובעסקים, אבל כרוכב אופנוע כביש בעבר, אני חושב שמי שמשלב האזנה למוזיקה או דיבור בטלפון תוך כדי רכיבה, הוא קצת לא נורמאלי. רכיבה על אופנוע דורשת ריכוז טוטאלי ודריכות מלאה. איבוד ריכוז למאית שנייה יכול להיות ההבדל בין חיים למוות או במקרה הטוב לכיסא גלגלים.

++1

yossisibi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כמובן שבוצע חיפוש בALIBABA אך כל יצרן שפותח מפעל מפרסם שם וכמות הזבל אין סופית.
אני רוצה ייצרן איכותי!!!!
האם משהו שמע על ייצרן רמקולים שמייצר עבור רמקולים עבור אחת החברות הגדולות??

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
Morel - תוצרת ישראלית איכותית.
אבל לא חושב שמייצרים רמקולים כאלה קטנים.
אולי שם ידעו לכוון אותך הלאה.

yossisibi

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אולי למישהו יש עוד רעיון למציאת ספק רמקולים במזרח?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור