רמקולים לסלון

מקסים שימענוביץ

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אהלן חברים,
אני מחפש לשדרג טיפה את הסאונד בסלון, יש לי עכשיו רמקולים צנועים מאוד microlab solo 1c
הייתי שמח לשמוע המלצות שלכם (וראיתי שיש לכם המון, אז החלטתי לפתוח הודעה אחרת אתברבר פה לנצח) לרמקולים שיתחברו למחשב לבנתיים... בעיקר לשמיעת מוזיקה אלקטרונית בסאונדקלאוד לרוב.
התקציב עד אזור ה1000 ש"ח..
תודה לכל מגיבים באשר הם ואחלה יום:)

Brig

חבר אתר
מעורבות
11
נקודות
8
יש לי את ה soundsticks של Harman. הדגם הראשון ללא שלט.
לדעתי הסט הזה נותן תמורה ממש טובה לכסף. הסאונד שלו נקי וצלול מאוד ומתאים לדעתי למוזיקה אלקטרונית וגם הבס יורד נמוך.
החיסרון שלו זה שחסר לו מיד סאונד והוא לא ימלא סלון גדול. מצויין לסרטים וטלוויזיה.
אותי הסט הזה מפתיע כל פעם מחדש. יש לי אותו המון שנים.
אחרי כמה שנים הרמקולים הקטנים מתחילים להתפרק אבל אפשר להדביק אותם. בכל מקרה לא ציפיתי ליותר מזה ב 700 שקל ..

נערך לאחרונה ב:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
אהלן חברים,
אני מחפש לשדרג טיפה את הסאונד בסלון, יש לי עכשיו רמקולים צנועים מאוד microlab solo 1c
הייתי שמח לשמוע המלצות שלכם (וראיתי שיש לכם המון, אז החלטתי לפתוח הודעה אחרת אתברבר פה לנצח) לרמקולים שיתחברו למחשב לבנתיים... בעיקר לשמיעת מוזיקה אלקטרונית בסאונדקלאוד לרוב.
התקציב עד אזור ה1000 ש"ח..
תודה לכל מגיבים באשר הם ואחלה יום:)
בעבר הם היו הרמקולים הכי טובים למחשב במחיר שלהם בכל הקשור לסאונד, בדגש על הסאב וופר אבל איכות הבנייה הנמוכה גורמת לזליגות, שהורסות את הסאונד עם הזמן.

alont

אוהב את התחום
מעורבות
15
נקודות
18
הרמקולים הללו מהווים תמונה מדהימה למחיר:
https://www.massdrop.com/buy/massdr...-speakers?utm_source=linkshare&referer=WYLBU4

אמורים לצאת +- 1000 ש"ח כולל מע"מ ומשלוח

הבעיה היא שלמוזיקה אלקטרונית צריך נמוכים חזקים שזה בד"כ מחייב סאבוופר. לצערי אני לא מכיר אופציה עד 1000 ש"ח שתהיה איכותית וגם תדע לספק נמוכים חזקים ואיכותיים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור