רמקולים חדשים ל -YGA...

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
היי יואב, השאלה הייתה לאיזה סוג, מוספט? אם כן AB A ?
דיגיטלי?? D, ICE, T ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
hypex זה CLASS D

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
שלום diz1!

באשר לקיפוד - הדגם זהה, אך יש שינוי שיווקי - בהתחלה מכרנו אותו כסטנדרט עם מגבר 200 ואט, ובתוספת כסף עם מגבר 400 ואט. אח"כ החלטנו להציעו ללא תוספת כסף עם מגבר זה, כשעלה מחירו של המגבר 200 ואט, והבדל המחירים בין המגברים נהיה זניח. כלומר, ישנם זוגות בשוק עם מגבר חלש יותר, אולם חוץ מזה הם זהים.
מובן שבהתאם לגישה התומכת-בשדרוגים של YG Acoustics, לקוחות קיימים (בין אם קנו משומש או חדש) יכולים לשדרג את המגבר בכל עת.

בברכה,
יואב גבע
YG Acoustics

(Y)
אם לא הייתי בכיוון של 180 מעלות הפוך-הורן נציל (ביאמפ כמוך, כלומר אחד לבס) ומגברי SET
אז הייתי הולך על הרמקול הזה , גם בגלל השירות המוקפד.
מי יודע, אולי נשים אחד כזה בסלון למוזיקת רקע לאישה ולילדים.(ורד)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ליאור אמנם לא מצאתי על זה איזכור אבל אין לי בעיה :).

מה שמעניין אותי זה איך אודיופילים מצליחים להתמודד עם המידע שיש להם ברמקול מגבר דיגיטלי. הרי זה טאבו.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
דווקא למודולי באס מקובל שימוש בהגברה מ- CLASS כזה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
אני יודע. עדיין , אודיופיל,דיגיטלי, הם לא "מפחדים" ?

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אורי , כול הטענות על מגברים דיגיטאליים זה העובדה של מיד וגבוהים "קרים" ו"נוקשים" , אף אחד לא חושב שמגבר דיגיטאלי , במיוחד חזק שמותאם לדרייבר , לא יעשה עבודה מעולה בתחומי הבאס .
מה שאומר רק שהביקורת על מגברים דיגיטאליים היא עניינית מאוד(lol) וממוקדת בתוצאה הסופית

מה שכן חייבים לומר כול הכבוד למר גבע על שירות כ"כ טוב , ועל העובדה שהוא עונה בצורה כזו בפורום ציבורי . למרות שהרמקול שלו בכלל לא באזורי התקציב שלי , אם היה לי הייתי הולך לבדוק רק בגלל השירות
כך שאני מוריד את הכובע בפניו על שירות מדהים . כול הכבוד

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שאלה ליואב

שלום יואב,
במסגרת אמנת השרות המצטיין שצורפת אליה, ובצדק!!
אודה לתשובותיך, בסוגיות הבאות:
האם נתקלת בתופעה שכבלי רמקול שונים (אלו המחברים בין המגבר לרמקול) מצליחים להפיק סאונד (על שלל מרכיביו...) שונה מהרמקולים שלך? כמובן שמדובר רק על הבדלים בין כבלים תקינים ומתאים למשימה.

בנוסף, האם כבלי חשמל שונים המחברים את הרמקולים בעלי המגבר האינטגרלי לרשת החשמל, משפיעים על הסאונד של רמקוליך ?

תודה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה שכן חייבים לומר כול הכבוד למר גבע על שירות כ"כ טוב , ועל העובדה שהוא עונה בצורה כזו בפורום ציבורי . למרות שהרמקול שלו בכלל לא באזורי התקציב שלי , אם היה לי הייתי הולך לבדוק רק בגלל השירות
כך שאני מוריד את הכובע בפניו על שירות מדהים . כול הכבוד

המסקנה שלך לגבי יואב נכונה בהחלט.
אני, בתור אחד שמכיר את יואב באופן אישי מוכרח לציין ולשבח את התנהגותו היוצאת דופן בתחום הזה כלפי כל אדם גם אם ידוע לו כי האדם אינו מסוגל לרכוש את מוצריו.

כנראה שהסיבה העיקרית להצלחת YG היא לא רק המוצר אלה גם מי שעומד מאחוריו.(ורד)

יואב ידידי היקר, ישר כח. אנשים שכמותך הם גאווה לתחום ולישראל עוד יותר.(Y)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
באמת נראה שיואב אדם משכמו ומעלה.
כל הכבוד, באמת.
אגב מה שאמרתי היה בצחוק...:)
עניין אותי פשוט איזה מגבר יש בפנים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור