רמקולים חדשים ל -YGA...

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
מעניין מה שאתה אומר הקיפוד כבר הגיע ל 14,000 ? ממש בהישג יד (Y)

תתחדש ותהנה. תכתוב למוכר ש "לך זה עולה יותר" ותבקש הנחה נוספת.

זה לא קשור לקיפוד או לחברה ספציפית.

שיעור ראשון בכלכלה לשחקני מטקות בחוף גורדון:

כאשר מדברים על תחרות אז אנשים משייכים את זה לתחרות בין מוצר א' של חברה א
לביו מוצר ב' של חברה ב'
אמממה- תחת ההגדרה תחרות נכנסת ההגדרה של תחרות של חברה במוצריה. זה מחריף ככול שהמוצרים יקרים יותר. חברה מוכרת רמקול ב 100000. הרמקול הזה יגיע לשוק יד שניה. הוא יגיע.(lol)
מה יהיה מחירו אז? כיצד אותה חברה שתשכנע לקוח פוטנצאלי לקנות ממנה חדש(ולהכניס כסף לחברה) ולא מהאדם שמוכר את אותו מוצר יד שניה?
אז אם זה רסיבר ב 2000$ -אין בעיה. זה נמכר כמו לחמניות ולרוב שוק יד שניה לא מאוד מפותח מאחר והמחיר ליד שניה לא רחוק , נומינאלית,מזה של יד ראשונה. לצורך הדיון נניח 50%-לא רואה רבים שיתחילו לקנות משומש בשביל לנסות לחסוך 1000$ שיכול "להאכל" על ידי שילוח(במוצר עם משקל) או מוכס עצבני.
מה קורה עם רמקול של 100,000$- נניח והוא נמכר יד שניה ב 50% כנ"ל- כאן יש חיסכון של 50,000$. כאן אותה חברה בבעיה. האם הנילונים שלה שווים 50,000 ( ולא משנה כרגע אם הקונה הוא עשיר או עני)?
כלומר חברות חייבות להוציא דגמים חדשים כדי להתחרות במוצרים של עצמם ביד שניה (וגם במוצרים של חברות אחרות)
אממה- מי אמר שרמקול יקר יוכל להמכר ב 50% הנחה ביד שניה? לרוב הוא לא יוכל.
זה נכון לרמקול או כל ציוד אודיו יקר, אחר.
באודיוגון אין כמעט עסקאות שמישהו משלם 15,000$. בקושי יש עסקאות של $10,000( די נדיר) ובכלל אנשים לא אוהבים לשלם מעל 5000$.
מה זה אומר? אם יש לך רמקול ב 100000- הסיכוי שימכר ביד שניה ב 50%(נניח ש 50% הנחה זה מחיר הוגן) הוא אפס. אין מי שישלם. אז המחיר נלחץ הרבה הרבה יותר למטה לעבר 25%-35%.
לכן- שוק ההי אנד האמיתי נהפך מאוד נגיש במחיר למי שמוכן להתפשר ולא לשלם על כל כך הרבה על נילונים.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ועל זה אמרו הדג נחש :
אחד - מספר המדינות מהירדן לים
שתיים - מספר המדינות שיום אחד יהיו כאן
שלוש שנים וארבעה חודשים הוא הזמן שנתתי לצה"ל
לא הייתי בקבע, הייתי בנח"ל
חמישה שקלים עולה נסיעה באוטובוס עירוני
בעצם ארבע תשעים
אבל עד שהדיסק ייצא נותרו עוד כמה חודשים
הייתי בן שש כשסאדאת בא לארץ
בן שבע כשהם חתמו על ההסכמים
שמונה הוא המספר של אורי מלמיליאן
שהוא בלי שום ספק גיבור ילדותי
תשע פעמים הייתי קרוב מדי לפיגוע
לפחות נכון לעכשיו
עשר - התשובה הכי ישראלית לשאלה: מה המצב?

גם אני כמו כל היהודים עסוק במספרים
עשרים וארבע, שבע, שתים עשרה חודשים

אשתי בת עשרים ושבע, אני בן שלושים
מתקרב מאוד הרגע בו נרצה להביא ילדים
אבל נרצה גם שיהיה להם הכל
אוכל, בגדים, כדורגל, משחקים
את מנכ"ל בנק הפועלים זה לא מטריד
כי הוא מביא הביתה כל יום הביתה
עשרים ותשע אלף, שמונה מאות ושש עשרה שקלים
כל יום? אינעל ראבאק
חלקו את זה בשתיים, בחמש, בעשר
זו עדיין משכורת חודשית יפה להיום
יסכימו איתו אלפי מפוטרי מפעלי הטקסטיל בישובי הדרום
הצמיחה בישראל באלפיים ואחת
הייתה מינוס אפס נקודה שש אחוז
אנשים שעד אתמול הייתה להם עבודה
רואים עגבניה בפח וחושבים "איזה בזבוז"
מצב המשק הישראלי הוא החמור ביותר
בארבעים ושמונה השנים האחרונות
ארבעים ושמונה? מוכר לי המספר הזה
מאיפה לעזאזל?
ארבע חברות סלולר מתחרות על האוזן
של שבעים וחמש אחוז מהישראלים
מנכ"ל סלקום הולך לבנק פעם בחודש
מפקיד משכורת שש מאות שבעים וארבע אלף שקלים
יש רבע מיליון מובטלים
שלושים ושש אלף מהם נוספו השנה
כנראה שאלי לוזון צודק כשהוא שר

זייפנים מוציאים בעשרה שקלים
דיסק שעבדנו עליו ארבע שנים
הדולר עלה בעשרות אגורות
תוך שלושה שבועות הזניק את שכר הדירה
למאות אלפי אנשים
בכיס אין מספיק לספרי לימוד וטיטולים
מה עשתה הממשלה בתגובה?
קיצצה שנים עשר אחוז מקצבאות הילדים
שהאשה תלך לעבודה ותביא כל שעה
שבע שקל ועשרים אגורות
בממוצע פחות ממה שגבר באותה העבודה היה מביא
ואני לא נביא אבל בין חמש מאות לשש מאות איש
ימותו השנה בכביש
אדוני כבוד שר התחבורה
איך הנתון הזה גורם לך להרגיש?
ועדיין המספר הכי גדול עד היום
שמגלם את הקידמה אבל ממחיש את האסון
זה שכשאומרים אותו כל אדם שפוי עובר לדום
הוא שש מיליון

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
תתחדש ותהנה. תכתוב למוכר ש "לך זה עולה יותר" ותבקש הנחה נוספת.

זה לא קשור לקיפוד או לחברה ספציפית.

שיעור ראשון בכלכלה לשחקני מטקות בחוף גורדון:

כאשר מדברים על תחרות אז אנשים משייכים את זה לתחרות בין מוצר א' של חברה א
לביו מוצר ב' של חברה ב'
אמממה- תחת ההגדרה תחרות נכנסת ההגדרה של תחרות של חברה במוצריה. זה מחריף ככול שהמוצרים יקרים יותר. חברה מוכרת רמקול ב 100000. הרמקול הזה יגיע לשוק יד שניה. הוא יגיע.(lol)
מה יהיה מחירו אז? כיצד אותה חברה שתשכנע לקוח פוטנצאלי לקנות ממנה חדש(ולהכניס כסף לחברה) ולא מהאדם שמוכר את אותו מוצר יד שניה?
אז אם זה רסיבר ב 2000$ -אין בעיה. זה נמכר כמו לחמניות ולרוב שוק יד שניה לא מאוד מפותח מאחר והמחיר ליד שניה לא רחוק , נומינאלית,מזה של יד ראשונה. לצורך הדיון נניח 50%-לא רואה רבים שיתחילו לקנות משומש בשביל לנסות לחסוך 1000$ שיכול "להאכל" על ידי שילוח(במוצר עם משקל) או מוכס עצבני.
מה קורה עם רמקול של 100,000$- נניח והוא נמכר יד שניה ב 50% כנ"ל- כאן יש חיסכון של 50,000$. כאן אותה חברה בבעיה. האם הנילונים שלה שווים 50,000 ( ולא משנה כרגע אם הקונה הוא עשיר או עני)?
כלומר חברות חייבות להוציא דגמים חדשים כדי להתחרות במוצרים של עצמם ביד שניה (וגם במוצרים של חברות אחרות)
אממה- מי אמר שרמקול יקר יוכל להמכר ב 50% הנחה ביד שניה? לרוב הוא לא יוכל.
זה נכון לרמקול או כל ציוד אודיו יקר, אחר.
באודיוגון אין כמעט עסקאות שמישהו משלם 15,000$. בקושי יש עסקאות של $10,000( די נדיר) ובכלל אנשים לא אוהבים לשלם מעל 5000$.
מה זה אומר? אם יש לך רמקול ב 100000- הסיכוי שימכר ביד שניה ב 50%(נניח ש 50% הנחה זה מחיר הוגן) הוא אפס. אין מי שישלם. אז המחיר נלחץ הרבה הרבה יותר למטה לעבר 25%-35%.
לכן- שוק ההי אנד האמיתי נהפך מאוד נגיש במחיר למי שמוכן להתפשר ולא לשלם על כל כך הרבה על נילונים.

תודה על האינפורמציה diz 1 מטקות אני משחק בד"כ בחוף תל ברוך דרום.
אין ספק שיש חברות שחוטפות נזק בשוק מהמוצרים של עצמן ביד השנייה,
מצד שני אין לי כל ספק שאם עשירי העולם היו יודעים כלכלה כמוך חברות ההי אנד לא היו במצב כלכלי מזהיר במיוחד(lol)
יש מולטי מליונרים בעולם וגם בארץ שמוצרים אלקטרונים כיד שנייה (משומשים) מעניינת אותם כקליפת השום ולהוציא על רמקול 30 40 אלף $ זה בדיוק כמו להזיז את הב...ה השמאלית, נכון אין הרבה כאלה אבל יש.
בקשר לחברות שמייצרות רמקולים ב 100,000$ הסר דאגה מליבך אם לא היה מי שקונה לא היו מייצרים, השוק הזה פורח היום יותר מאי פעם, חוץ משנת 2009 שהתאפינה במיתון שגם הוא לא הוריד את הרגל מהגז של כמה חברות הי אנד בעולם.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
פנתר , יש שורה שלמה של אנשים שיש להם בנקאי אישי , מעצב אישי וכל מה שתרצה . באמריקה זה נפוץ מאוד . ברור הוא שאדם כזה לא יגיע לאודיוגון זה בזבוז זמן עבורו . אבל אם מחר הוא רוצה להחליף את הרמקול , אז או שהוא יתן אותו לעוזרת , או שאם הוא קמצן הוא ימכור אותו . מבחינתו הנושא הוא לקבל על זה כסף . הוא לא יבזבז זמן להשיג מחיר גבוה
כך שיש המון במה שדיז אומר

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
הרמקלים "הקטנים" הטובים בעולם...

לא יודע מה מצבם הכלכלי,
אולי זה כן נכון מבחינתם

זה היה בולט לפני שנתיים שחברות היי-אנד התחילו להוציא רכיבים "עממיים"

אחרי ש- YGA החלה ביצור רמקולים במחיר של $107,000, $70,000, $38,000, היא יכולה להתגאות בתיבה שכולה מאלומניום עם תחום הענות של 35- 40,000 הרץ, במחיר מינימלי של $18,000.

תאמינו או לא, יש יתרון גדול לאלומיניום והיא נמכרת בהצלחה מסחררת.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
ממה שקראתי על YG, אני כן מתחבר לתהליך הדיזיין שלהם,
אבל 35Hz לא מתאים לכל סוג של מוזיקה

rahoz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
משוגע מי שקונה אודיו יוקרתי חדש. נקודה.גם אם הוא מולטי מליונר.
מה שנכון, נכון:
ללא אותם "משוגעים" היינו עדיין בימי הבניים, חיים בשבטים :O
ובוודאי שכל אותם אופורטוניסטים, לא היו זוכים להנות מהפרות המשומשים, שנוזמו, פותחו וייוצרו ל"משוגעים"....
זו שרשרת המזון הטבעית- הזברה המרהיבה לא היתה שורדת ללא האריה....ואין תקומה לצבוע ללא הלביאה!
ואידך זיל גמור.
שנה טובה.

yoavgeva

עוסק בתחום
מעורבות
23
נקודות
3
כרמל

שלום לחברי הפורום!

ראשית כל, תודה על התעניינותכם בכרמל! מדובר במוצר שהיה בפיתוח כבר למעלה משנתיים, ואני חייב לומר שלרגעים לא האמנתי שנצליח להוציאו לשוק במחיר-המטרה. אני גאה מאד בתוצאה, ומזמין את מי מבין הקוראים שיגיע ללאס-וגאס בשבוע הבא לבקר אצלנו ולהתרשם. מס' החדר הוא "Titian 2201B", והוא ממוקם ב-"Venetian Convention Center" (קרוי גם "Venetian Meeting Rooms"). אשמח לשמוע את דעתכם. בינתיים, אם למישהו יש שאלות אשמח לענות.

ברשותכם, ברצוני לומר מספר דברים לגבי ציוד משומש, משום שהדיון בנושא הוא לדעתי מעניין:

לדעתי, אם ניתן לרכוש ציוד משומש מאדם שסומכים עליו, מדובר בעיסקה משתלמת ביותר.

הבעייה המקשה על מי שמוכר ציוד משומש היא שאין דרך ללקוח לדעת שמדובר בעיסקה אמיתית מאדם אמין.

למשל, HigherFi איננו חנות שלי כבר קרוב לשנה, ועדיין טוען שביכולתו למכור רמקולים שלי במחיר זול מאד. אם מתקשרים אליו (מכר שלי עשה זאת בעילום-שם), המוכר טוען שאמנם הוא "יכול להשיג" YG, אך הוא ממליץ על רמקול אחר שברשותו. כלומר, הוא משתמש בשם שלנו כפתיון, ולמעשה אין לו גישה למוצר כלל.

מצב נוסף, שקורה לצערי רבות, הוא ששולחים כסף למישהו ולא מקבלים מוצר כלל! לכן, גם אם לעתים מוצר משומש מוצע במחיר מעולה, הלקוחות חוששים לקנות מוצרים יקרים בצורה זו. חישבו לרגע - נניח שראיתם למבורגיני מודל 2007 במצב מצויין למכירה בחמישים אלף דולר באינטרנט - האם תשלחו למוכר סכום שכזה (שהוא גדול באופן אבסולוטי אך נמוך ביחס למוצר), והאם אתם מאמינים שהרכב אכן יגיע אליכם? אולי עבור נגן CD באלף דולר הינכם מוכנים לקחת סיכון, אולם כשמדובר במוצר יקר הלקוחות חוששים לשלוח כסף לאדם שהם אינם מכירים. אפילו אם זו חנות מפורסמת, הם אינם בטוחים שמדובר בזהות אמיתית.

הבעיה השלישית שנתקלנו בה היא המשלוח - המוכר מציג את המוצר למכירה בזול, ואז מוסיף דמי-משלוח עצומים. לכן, אני ממליץ תמיד לקבל בכתב הצעת מחיר הכוללת דמי-משלוח מן המוכר, וכך לראות מהו מחירו האמיתי של המוצר המשומש.

הבעיה הרביעית היא תיאור מטעה של המוצר - לעתים המוצר איננו מגירסה מעודכנת, אך המוכר בוחר להשמיט מידע זה, כדי להטעות את הלקוח שחושב שמדובר במוצר חדיש.

לסיכום, ברצוני להדגיש שהתחרות האמיתית בין מוצרים חדשים למשומשים אינה בכך שהלקוח מתלבט האם לקנות משומש או חדש, משום שהלקוחות שקונים חדש עושים זאת בעיקר לצורך הקטנת הסיכון שבעסקה ולא למען "ריח הניילונים", אלא בכך שהלקוח מצפה להנחה משמעותית, שתביא את המוצר למחיר שהוא לפחות מאותו סדר-גודל כמו המשומש. כלומר, החנות לא תפסיד את העסקה, אולם מתח-הרווחים בתעשיה הוא נמוך כעת משמעותית משהיה לפני אודיוגון.

היות שאני מאמין גדול בתחרות, אני חושב שמדובר סה"כ במהלך חיובי לתעשיה, שמונע ניפוח של מתחי-הרווחים של יצרנים וחנויות, ומחייב אותם להתאמץ ולתת מחיר תחרותי בכל עסקה.

בברכה,
יואב גבע
YG Acoustics

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
יואב שלום,

ברוכים הבאים.
תוכל ל"האיר" יותר על הרמקלים?
האם הוא צריך מגבר "ממש" חזק?
מה היא הנצילות של הרמקולים?
האם הרמקול הוא 8 אום או מתאים יותר ל- 4 אום?
הוופר "5 או "6?

תומר

yoavgeva

עוסק בתחום
מעורבות
23
נקודות
3
כרמל

שלום תומר!

בתשובה לשאלותיך:

הכרמל הוא רמקול קל לדחיפה, בעל נצילות של 87 דציבלים, ועכבה של 8 אוהם ברוב התדרים. בתדרים גבוהים ישנה צניחה ל-4 אוהם, אולם מדובר באזור שבו אין אנרגיה רבה במוזיקה. כלומר, לכל צורך מעשי זהו רמקול עם עכבה של 8 אוהם.

מבחינת מגבר, אין צורך בכוח רב או ביציבות רבה. אולם, הרמקול מסוגל לנגן די חזק בשל התיבה מאלומיניום שמוליכה חום היטב ומונעת מן הדרייברים "להישרף", כך שבעלי מגברים חזקים יוכלו לנצל את ההספק העומד לרשותם. ניתן להגיע לווליום טוב החל מ-60 ואט, אולם מי שברשותו 120 ואט ומעלה יוכל לנצל את התחום הדינמי של הרמקול באופן מלא יותר.

הוופר הוא 7 אינץ'. למעשה מדובר במודיפיקציה על דרייבר של Scan-Speak מסדרת Revelator בגודל 18W.

בברכה,
יואב גבע
YG Acoustics

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
שלום יואב כמה שאלות שמטרידות את מנוחתי

1-כרמל זה על שם העיר של קלינט או זה בגלל לוקל פטריוט ישראלי?

2- ראיתי במספר מקומות צילומים של אחורי הקיפוד ונדמה לי שהבחנתי שבחלק מהפעמים כבל הרמקול מחובר ליחידה התחתונה וחלק מחובר ליחידה העליונה-האם זה דגמים שונים ומה השוני?
3-לגבי קיום דגמים שונים – מתכנן רציני כמוך (ואני מניח שיש גם אחרים) מתכננים ימים רבים את תוצרתם ובודקים אותה שעות רבות. למה אחר שנה שנתיים נוצר הצורך להוציא דגם "משופר" . מה אותו מתכנן גילה בזמן הזה שלא גילה לפני שהוציא את המוצר לשוק?

4-לגבי הערותיך לגבי קניה באודיוגון- רובם אינם נכונות. רוב המוכרים שם הם אנשים נורמאלים שעושים עסקאות חוזרות.
אין מצב ששולחים כסף והוא הולך לאיבוד. פשוט אין מצב. יש מספר מנגנוני הגנה שאוכל להרחיב עליהם אם תרגיש צורך בעיניין.
4-לגבי תמיכה של יצרן בתוצרתו ביד שניה- אני אישית לא מתקרב למוצר אודיו שאין לי גישה ישירה למתכנן בכדי שאוכל להתייעץ איתו.
בזמנו לפני שנים קניתי באודיוגון מגבר של חברת VAC. עוד לפני הקניה- פניתי לקווין הייז והוא סיפק לי מידע ספציפי על אותה קופסא על פי מספר הסידורי. כמו כן הוא שלח לי את החלק הפנימי שהייתי צריך על מנת להפוך את המגבר הזה מ 110 וואלט ל 220 וכן הסבר מפורט כיצד לעשות את זה. הטכנאי שהשתמשתי בו התייעץ איתם והם היו לעזר.
עבורי זה נקרא שירות. המוצר היה יד שניה.

5-האם אתה מוכן לשתף אותנו בנסיונך והעדפות שלך באילו מגברים נהנת במיוחד כאשר חוברו לקיפוד?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
יואב,

מתי הרמקולים יוצאים?

תומר

yoavgeva

עוסק בתחום
מעורבות
23
נקודות
3
כרמל

שלום diz1, שלום תומר!

ראשית, diz1, בתשובה לשאלותיך:
1. כרמל הוא שמו של הבן שלי.
2. קיפוד קיים בשתי גרסאות לבחירת הלקוח - עם מגבר מובנה לבאס הכולל פילטר אקטיבי, או עם פילטר פסיבי לבאס. אני ממליץ על הראשונה, משום שניתן להתאימה לאקוסטיקה בחדר הלקוח. כפי הנראה נתקלת בשתי הגרסאות בתמונות השונות. המחיר, אגב, זהה לשתי הגרסאות.
3. לגבי מתכננים הממהרים להוציא גרסאות משופרות לשוק - האם אתה שואל לגבי דגם ספציפי? קשה לענות תשובה כללית בלי לדעת לאיזה יצרן ולאיזה דגם הינך מתכוון.
4. אנא שים לב - אין סתירה בין הדברים שאמרת לדברים שציינתי. בוודאי רוב המוכרים הם "בסדר", וישנם מנגנוני הגנה שונים. עם זאת, כאדם שמוכר ציוד משומש רב (אנו מחזיקים במפעל רמקולים של מתחרים, לנוחות השוואה עבור לקוחות פוטנציאליים, ומחליפים רמקולים אלו באופן תדיר), לקוחות רבים חוששים. העובדה שלרוב הכל תקין היא נכונה לחלוטין, ועדיין הלקוחות חוששים משום שלעיתים ישנן בעיות, וסכומי הכסף שבהם מדובר גדולים. אולם, כפי שציינתי, אם המוכר הוא אדם שסומכים עליו אזי העיסקה משתלמת ביותר, ואף יצרן (כולל אותנו) לא יוכל להתחרות במחירים המוצעים בשוק היד השנייה.
5. לגבי תמיכה של יצרן בלקוחות יד-שנייה - אני מסכים איתך לחלוטין! יצרן טוב צריך בפירוש לספק תמיכה וסיוע ללקוחות יד-שנייה, משום שהדבר מבטיח גם ללקוחות חדשים שאם ינסו יום אחד למכור את הציוד, הם יקבלו עזרה בכך, והשקעתם בטוחה יותר. בשל סיבה זו בדיוק אנו מספקים אחריות הניתנת-להעברה בין לקוחות, ושמחים לענות על שאלות של קונים לציוד משומש ולספק להם תמיכה. לצערי, יש יצרנים שאינם נוקטים בגישה זו, כולל לפחות מתחרה ישיר אחד שלי שממש מאיים על לקוחות ומנסה באופן פעיל למנוע מהם למכור ציוד שלו (אני מעדיף ברשותכם שלא להזכיר את שמו).
6. מגברים עבור קיפוד - ישנם מגברים רבים המתאימים למוצר. אני אישית משתמש ב-Krell, אך השגתי תוצאות טובות גם עם ASR, FM Acoustics, Soulution, Audio Research, GamuT, Spectron, McIntosh, Halcro, Lindemann, darTZeel, mbl, Burmester, BAT, Accuphase ועוד רבים אחרים שבוודאי שכחתי להזכיר. אם יש לך שאלה על מגבר ספציפי אשמח לענות.

שנית, תומר:
הכרמל יוצא לשוק בשבוע הבא, בתערוכה בלאס-וגאס.

בברכה,
יואב גבע
YG Acoustics

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
האם אתם עדיין עם טוויטר של SP או שעברתם למשהו מתכתי?

בנוסף ראיתי שאתה בעיקר בודק עם מגברים מאוד טובים ואיכותיים אך גם יקרים.
אמנם אני טוען שההגברה צריכה להיות לפחות אם לא יותר יקרה מהרמקול, אבל איך הוא מתמודד עם מגבר פשוט יותר?
סראונד?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
87db זה רחוק מלהיות "נציל".
במינכן האחרון חיברתם ל-ANAT נדמה לי 4 (!) מגברים, לא?

בכל מקרה, התוצאה לדעתי הייתה הכי טובה ב-show

yoavgeva

עוסק בתחום
מעורבות
23
נקודות
3
כרמל

שלום אורי! שלום מיכאל!

אורי - ברמקולים קיפוד וכרמל אנו משתמשים בטוויטר של Vifa, עם מודיפיקציות אצלנו במפעל. ברמקול ענת אנו משתמשים בטוויטר שמורכב במפעלנו, ומכיל מגנט מסוג Illuminator של Scan-Speak וממברנה מתוצרת קורט מילר מגרמניה.

לגבי הגברה, המגברים הפשוטים שאנו בודקים עמם הם מסדרת KAV של Krell. מדובר בציוד שמתחיל ב-$2,500. אם יש לך שאלה לגבי מגבר ספציפי ברמת מחיר זולה יותר, אשמח לבדוק האם לאיש-המכירות שלי יש גישה לציוד זה, וננסה אותו במפעלנו.

מיכאל - 87 דציבלים זו בערך נצילות ממוצעת, ולכן אני ממליץ על 60 ואט לפחות, ו-120 לניצול הטווח הדינמי של הרמקול בצורה מלאה יותר. אתה בהחלט צודק שלא מדובר ברמקול נציל, אולם העכבה שלו קלה לדחיפה.

לגבי מינכן, ראשית תודה על המחמאה. השתמשנו ב-2 מגברים של ASR. לאמיתו של דבר מספיק מגבר אחד שלהם, שגם הוא חזק ביותר. אולם, היצרן שחלק איתנו את החדר העדיף להציג לראשונה בתערוכה זו את האפשרות לחיבור שני מגברים שלו. אני חושב שהחלטתו נכונה מבחינה שיווקית, גם אם איננה נחוצה מבחינה טכנית.

בברכה,
יואב גבע
YG Acoustics

diz1

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
0
שלום diz1, שלום תומר!

ראשית, diz1, בתשובה לשאלותיך:
1. כרמל הוא שמו של הבן שלי.

אהה, גם טוב. מזכיר לי את אחד החצוצרנים הכי הכי טובים בשנות החמישים שישים, למרות שהוא לא מוכר מספיק ושמו Carmell Jones .

3. לגבי מתכננים הממהרים להוציא גרסאות משופרות לשוק - האם אתה שואל לגבי דגם ספציפי?

האם הקיפוד שנמכר כיום הוא זהה לחלוטין לקיפוד שנמכר כאשר יצא לשוק?

קשה לענות תשובה כללית בלי לדעת לאיזה יצרן ולאיזה דגם הינך מתכוון.

5. לגבי תמיכה של יצרן בלקוחות יד-שנייה - אני מסכים איתך לחלוטין! יצרן טוב צריך בפירוש לספק תמיכה וסיוע ללקוחות יד-שנייה, משום שהדבר מבטיח גם ללקוחות חדשים שאם ינסו יום אחד למכור את הציוד, הם יקבלו עזרה בכך, והשקעתם בטוחה יותר. בשל סיבה זו בדיוק אנו מספקים אחריות הניתנת-להעברה בין לקוחות, ושמחים לענות על שאלות של קונים לציוד משומש ולספק להם תמיכה. לצערי, יש יצרנים שאינם נוקטים בגישה זו, כולל לפחות מתחרה ישיר אחד שלי שממש מאיים על לקוחות ומנסה באופן פעיל למנוע מהם למכור ציוד שלו (אני מעדיף ברשותכם שלא להזכיר את שמו).

(Y)

בברכה,
יואב גבע
YG Acoustics

בהצלחה בואגס

נערך לאחרונה ב:

yoavgeva

עוסק בתחום
מעורבות
23
נקודות
3
כרמל

שלום diz1!

סליחה על התגובה המאוחרת.

לא הכרתי את Carmell Jones עד כה, אולם שמעתי מספר קטעים ברשת בעקבות דבריך, והם מצאו חן בעיניי. תודה!

באשר לקיפוד - הדגם זהה, אך יש שינוי שיווקי - בהתחלה מכרנו אותו כסטנדרט עם מגבר 200 ואט, ובתוספת כסף עם מגבר 400 ואט. אח"כ החלטנו להציעו ללא תוספת כסף עם מגבר זה, כשעלה מחירו של המגבר 200 ואט, והבדל המחירים בין המגברים נהיה זניח. כלומר, ישנם זוגות בשוק עם מגבר חלש יותר, אולם חוץ מזה הם זהים.
מובן שבהתאם לגישה התומכת-בשדרוגים של YG Acoustics, לקוחות קיימים (בין אם קנו משומש או חדש) יכולים לשדרג את המגבר בכל עת.

בברכה,
יואב גבע
YG Acoustics

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
יואב איזה מגבר יש לכם בפנים?

yoavgeva

עוסק בתחום
מעורבות
23
נקודות
3
כרמל

שלום אורי!

הרמקול ענת מכיל מגבר מובנה לבאס של 800 ואט (בגירסת Professional) או 400 ואט (בגירסת Studio).
הרמקול קיפוד מכיל מגבר מובנה לבאס של 400 ואט.
הרמקול כרמל איננו מכיל מגבר מובנה.

כל המגברים מיוצרים במיוחד עבורנו ע"י Hypex מהולנד. הם מותאמים בדיוק לעקומת העכבה של מודולי הבאס שלנו, כך שאין צורך בפידבק רב, ובכל-זאת השליטה בדרייבר מוחלטת.

בברכה,
יואב גבע
YG Acoustics

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור