רמקולים רמקולים בתקציב של עד100K?

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
שים דגש על אלקטרוניקה רמקול
פחות חשוב רמקול תקנה 50k.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
חלוקת התקציב שלי:
10% רמקול
5% אלקטרוניקה
85% פסיכולוג טוב

עופר פולק

חבר אתר
מעורבות
9
נקודות
8
הוא מחפש רמקולים לא הגברה . אחר כך הוא יצטרך לראות לאן הוא ממשיך .

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
חברת טידאל הגרמנית מייצרים רמקולים טובים , אני אוהב גם רמקולים של רוקפורט

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
מסכים לגמרי עם itay123. צריך ללכת ולשמוע סטאפים שלמים אצל יבואנים,כי יש רבים וטובים בתקציב שלך,אבל יותר חשוב הסינרגיה בין כל חלקיי המערכת והחדר הנתון. רק כך תוכל לצמצם סיכוי לטעות אפשרית ומפח נפש.;)בהצלחה.

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
909
נקודות
113
לדעתי הגברת השמנה של מורל באיזור התקביב , רמקול מדהים .... בתנאי שאתה מצליח לשדך לו מגבר חסר רחמים בטכנולוגיה טרנזיסטורית שיודע לדחוף אותו לקצה בלי מילימטר מחורבן של בושה... זה רמקול ישראלי שמשחק אותה " קשה להשגה " מגבר של כוסיות לא מספיק כאן....זה רמקול שצריך מגבר שיפרק לו את המנוע....חחח

''לדעתי הגברת השמנה של מורל באיזור התקביב , רמקול מדהים .... בתנאי שאתה מצליח לשדך לו מגבר חסר רחמים בטכנולוגיה טרנזיסטורית שיודע לדחוף''

אשמח לדעת באיזה דגם מדובר על הרמקול של מורל
תודה ושמח לעזרה אייל

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
על אף השירשור המומצא הזה, אם במורל עסקנו, מורל טובים אבל יש להם 2 בעיות וזה תופס בכל הדגמים שלהם גם, הם מאוד נקודתיים\קשה למלא איתם חלל, בעיה שניה חייב מגבר חזק מאוד אחרת הפוטנציאל שלהם לא ימומש. בדרךכלל מי שקונה רמקול ב 100 אלף דיי מוגבל לתחומי שמע מסויימים כאמור לרוב גאז ווקאלי ורק דברים איכותיים כי פשוט בכל השאר זה נשמע גרוע או מעלה את השאלה המטרידה שדופקת את המוח 24\7 (מה, ככה נשמע רמקול של 100 אלף כאילו למה .... ) וכמובן ימשיך בסבב החלפת ציודים אינסופי, מוזיקה בקושי ישמע רק לשחק עם ציודים כל היום והסוף דיי ידוע מראש. תצליח.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
על אף השירשור המומצא הזה, אם במורל עסקנו, מורל טובים אבל יש להם 2 בעיות וזה תופס בכל הדגמים שלהם גם, הם מאוד נקודתיים\קשה למלא איתם חלל, בעיה שניה חייב מגבר חזק מאוד אחרת הפוטנציאל שלהם לא ימומש. בדרךכלל מי שקונה רמקול ב 100 אלף דיי מוגבל לתחומי שמע מסויימים כאמור לרוב גאז ווקאלי ורק דברים איכותיים כי פשוט בכל השאר זה נשמע גרוע או מעלה את השאלה המטרידה שדופקת את המוח 24\7 (מה, ככה נשמע רמקול של 100 אלף כאילו למה .... ) וכמובן ימשיך בסבב החלפת ציודים אינסופי, מוזיקה בקושי ישמע רק לשחק עם ציודים כל היום והסוף דיי ידוע מראש. תצליח.
הטענה שלך חסרת בסיס ומבוססת על תחזיות דעה שאין לה אף תמיכה מדעית.
רמקול טוב באמת יכול לנגן מגוון רחב של מוזיקה באיכות גבוהה, לא רק ג'אז וווקאלי. בנוסף, ההערה שלך שנדרש מגבר חזק כדרישה עבור רמקולים איכותיים אינו מתאים לכל המקרים - יש מספיק רמקולים נצילים במחירים מגוונים, גם כאלה שעולים באזור המיליון ש״ח. כל רמקול נציל יסתדר עם מגברים פחות חזקים, וכמובן שלא כל מי שקונה רמקול במחיר גבוה יהיה מוגבל לתחומי שמע מסויימים. הדבר תלוי בהעדפותיו האישיות של הקונה ובאיכות המוזיקה שהוא מעוניין לשמוע.

נערך לאחרונה ב:

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
909
נקודות
113
מה שאותי מצחיק שאתם עדיין עונים לפותח השרשור. זה לא ברור לכם שזאת הטרלה? בכיאת.

זה ברור לי שזה פוסט של טרול .. וגם לא מהיום שיש פה כל מיני טרולים עם פוסטים שונים
ולעניין אני רק עניין אותי באיזה רמקול של המורל מדובר כי אני יודע ומכיר את המורל
ובנתיים הבחור שכתב על המורל לא ענה לי ואני ממתין וניראה מה יהיה אייל

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
תמונה של הגברת השמנה

תמונות מצורפות

• הגברת השמנה.JPG
    הגברת השמנה.JPG
    KB 13.7 · צפיות: 17

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
909
נקודות
113
תמונה של הגברת השמנה
תודה רבה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מה שאותי מצחיק שאתם עדיין עונים לפותח השרשור. זה לא ברור לכם שזאת הטרלה? בכיאת.

מתן, ברור שזה פוסט מטורלל של טרול שכל פעם חוזר לכאן בשם זה או אחר.
תגובתי התייחסה לטענה המופרכת של moshem74

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
הטענה שלך חסרת בסיס ומבוססת על תחזיות דעה שאין לה אף תמיכה מדעית.
רמקול טוב באמת יכול לנגן מגוון רחב של מוזיקה באיכות גבוהה, לא רק ג'אז וווקאלי. בנוסף, ההערה שלך שנדרש מגבר חזק כדרישה עבור רמקולים איכותיים אינו מתאים לכל המקרים - יש מספיק רמקולים נזילים במחירים מגוונים, גם כאלה שעולים באזור המיליון ש״ח. כל רמקול נציל יסתדר עם מגברים פחות חזקים, וכמובן שלא כל מי שקונה רמקול במחיר גבוה יהיה מוגבל לתחומי שמע מסויימים. הדבר תלוי בהעדפותיו האישיות של הקונה ובאיכות המוזיקה שהוא מעוניין לשמוע.
לא צריך תמיכות של המדע, זה לא מירוץ לחלל, אני רואה ומדבר עם אנשים מהתחום, כמעט כל מי שמעמיד רמקול יקר אט אט גורר אחריו החלפה של כל הציוד מסביב ואחרי סיבוב שכזה אם אתה חושב שיש שקט ושלווה, אז זהו ש לא. זה אי שקט אינסופי ורצון אינסופי של החלפות ציודים ובסוף גם הרמקול היקר הזה מוחלף ברמקול יקר ממנו (לפי הלוגיקה של יקר יותר = טוב יותר) במקרה הטוב יורד ללוחות ברבע כסף או לחנות בשישית כסף בשביל לחסוך זמן\לא לעשות בושות, בסופו של עניין עוזבים את זה או שפשוט חוזרים אחורה לאיזור הנוחות, במקרה היותר גרוע כבר נתקלתי בכמה שעזבו את התחום ואמרו בפרוש שבחיים האלה זה פשוט הספיק להם. .... עזוב נו מה אתה חושב רמקול של 100K ליבואן\חנות עולה חצי 50K (במקרה הטוב, נניח לרגע שכן) , לייצר עולה עשירית מהחצי הזה שלאחרי כן לא היה שווה לייצר אותו מלכתחילה = 5K, כל הפוסט המטורלל הזה הופך אותנו למטורללים עוד יותר עם כל הטרללת של הכספים הזאת, שכל אחד יעשה מה שבא לו והעיקר שנהיה בריאים.

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לא צריך תמיכות של המדע, זה לא מירוץ לחלל, אני רואה ומדבר עם אנשים מהתחום, כמעט כל מי שמעמיד רמקול יקר אט אט גורר אחריו החלפה של כל הציוד מסביב ואחרי סיבוב שכזה אם אתה חושב שיש שקט ושלווה, אז זהו ש לא. זה אי שקט אינסופי ורצון אינסופי של החלפות ציודים ובסוף גם הרמקול היקר הזה מוחלף ברמקול יקר ממנו (לפי הלוגיקה של יקר יותר = טוב יותר) במקרה הטוב יורד ללוחות ברבע כסף או לחנות בשישית כסף בשביל לחסוך זמן\לא לעשות בושות, בסופו של עניין עוזבים את זה או שפשוט חוזרים אחורה לאיזור הנוחות, במקרה היותר גרוע כבר נתקלתי בכמה שעזבו את התחום ואמרו בפרוש שבחיים האלה זה פשוט הספיק להם. .... עזוב נו מה אתה חושב רמקול של 100K ליבואן\חנות עולה חצי 50K (במקרה הטוב, נניח לרגע שכן) , לייצר עולה עשירית מהחצי הזה שלאחרי כן לא היה שווה לייצר אותו מלכתחילה = 5K, כל הפוסט המטורלל הזה הופך אותנו למטורללים עוד יותר עם כל הטרללת של הכספים הזאת, שכל אחד יעשה מה שבא לו והעיקר שנהיה בריאים.

בפוסט הקודם טענת שהרמקולים ממחיר מסוים לא יודעים לנגן דבר מלבד…. שזו כמובן שטות ואין לך שום דרך אמפירית להוכיח זאת.

עכשיו אתה טוען ששדרוג הרמקול מביא עימו שידרוג רכיבים נוספים, איפה כאן הבעיה ? טבע האדם כמעט בכול נושא לשדרג את הקיים, לראיה תראה כמה כסף עושים מנתחים פלסטיים, מאמני כושר וקואצ׳רים מהנושא.

שידרגת חוליה חלשה, עכשיו רכיב אחר הופך לחוליה חלשה ויש רצון לשדרג אותו. כל שדרוג מביא עימו השלכות, חלקם מבאים אותנו לתובנה שנדרש להשלים הרכישה באמצעות רכיבים אחרים, חלקם יביאו לתובנה שמה שרכשנו לא לטעמינו )זה קורה בעוד דברים בחיים( ועם חלקם נחיה בשלום.

לא מובן לי הצורך האובססיבי של מי מהחברים בפורום לבקר מה אחרים עושים בכספם האישי, מה רכשו ומה מכרו. הגישה הזו מרחיקה מכאן לא מעט חובבים לתחביב.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
בפוסט הקודם טענת שהרמקולים ממחיר מסוים לא יודעים לנגן דבר מלבד…. שזו כמובן שטות ואין לך שום דרך אמפירית להוכיח זאת.

עכשיו אתה טוען ששדרוג הרמקול מביא עימו שידרוג רכיבים נוספים, איפה כאן הבעיה ? טבע האדם כמעט בכול נושא לשדרג את הקיים, לראיה תראה כמה כסף עושים מנתחים פלסטיים, מאמני כושר וקואצ׳רים מהנושא.

שידרגת חוליה חלשה, עכשיו רכיב אחר הופך לחוליה חלשה ויש רצון לשדרג אותו. כל שדרוג מביא עימו השלכות, חלקם מבאים אותנו לתובנה שנדרש להשלים הרכישה באמצעות רכיבים אחרים, חלקם יביאו לתובנה שמה שרכשנו לא לטעמינו )זה קורה בעוד דברים בחיים( ועם חלקם נחיה בשלום.

לא מובן לי הצורך האובססיבי של מי מהחברים בפורום לבקר מה אחרים עושים בכספם האישי, מה רכשו ומה מכרו. הגישה הזו מרחיקה מכאן לא מעט חובבים לתחביב.
מה יש פה להבין? הבנאדם מגיב תמיד ובצורה עקבית, אולי אפילו אובססיבית את אותה תגובה במילים אחרות לכל פוסט בפורום מבלי להבין את מה שכתבת בצורה כל כך ברורה…
יש מי שמשדרג, נהנה מהדרך, השיפורים הקטנים, הנקודות הקטנות של כל שידרוג, המחשבה על השדרוג הבא, ההאזנה למשהו חדש….
ויש מי שאוכל את הלב, מי שעינו צרה על כספם של אחרים, על הרווחים של היבואנים ולך תדע על מה עוד…

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
גדול
זרק פצצה והלך :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור