רמקולים רמקולים אחוריים ביפולאריים + סאבוופר

eitanni

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום ליאור,

אני מעוניין לשדרג מערכת סטריאו המורכבת מרסיבר פיוניר LX70 + זוג רמקולים רצפתיים
KLIPSCH RF82.
הוצע לי בחנות להוסיף סאבוופר של סאנפייר – נאמר לי שהוא נחשב לאחד הטובים מסוגו, והוא טוב משמעותית מסאבוופר של KLIPSCH . כמו כן, הוצע לי להוסיף שני רמקולים אחוריים ביפולאריים של KLIPSCH.
שאלתי היא:
  • האם הסאבוופר של סאנפייר אכן טוב יותר מזה של KLIPSCH ואם כן, האם זה מפריע שהסאב והרמקולים הם לא מאותה פירמה??
  • את הרמקולים האחוריים אני יכול לתלות רק על הקיר האחורי, זה שמול המסך, ולא על הקירות הצדדיים. כאשר המרחק בין הקיר האחורי לספה שלפניו הוא מטר וחצי בערך, והמרחק בין שני הרמקולים יהיה מקסימום מטר וחצי. האם במקרה זה, עדיין עדיף רמקולים ביפולאריים או שרמקולים אחוריים אחרים מתאימים יותר?

אשמח לתשובתך המפורטת (בעיקר לחלק השני – ביפולאריים).

תודה,
איתן.

Rafiki

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
לגבי הסאב ...אני לא יודע אבל מנסיון הכי טובים הם הסאבוופרים של סרווין וגה...תבקש לשמוע אותם

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
שלום,

מה מטרת השימוש בסאב?
האם רק לק"ב או גם למוזיקה?

שמעתי את הסנפייר והתרשמתי ממנו מאוד בק"ב, פחות עבור מוזיקה.
לא שמעתי את הקליפטש אז אינני יכול לאמר את דעתי מה עדיף.
בכל מקרה, גם אם מישהו יאמר את דעתו זה ממש לא רלוונטי לך כי מדובר בהתנסויות שונות, על מערכות שונות וכל אחד יש גם טעם שונה....
גם לא ציינת דגמים...יש לכל חברה יותר מדגם אחד.

לכן , לא יהיה לך מנוס מלעשות השוואה במו אוזניך.
אם תמצא בהשוואה שאין לטעמך הבדל ביניהם או שההבדל לא מצדיק את התוספת הכספית עבור הסאב היקר יותר - קח את הזול מביניהם.
בכל מקרה אתה לא נופל פה כי מדובר בחברות טובות ורציניות.

לא מפריע בכלל אם הסאב יהיה מחברה שונה מאשר הרמקולים הקדמיים.

רמקולים בי-פולריים יהיה עדיפים על פני רמקולים רגילים כאשר מדובר באפקטים של ק"ב כי יש להם אלומה פחות כיוונית. זה נכון גם כאשר הם יהיו תלויים מאחורה.

רמקולים קווד-פולאר יהיו טובים יותר מרמקולים בי-פולאר....

ארז

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור