רכישת מערכת מאי ביי

aviroy

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם,
אני מעוניין לרכוש מערכת מולטימדיה לניסן ג'וק 2011, מכיוון שהמחירים באי ביי הרבה יותר זולים מצאתי 2 אופציות שנראות מעולה, האם יש למישהו המלצה בעניין?
שאלה נוספת,האם תהיה בעיה לחבר את המערכת לשליטה מההגה?

http://www.ebay.com/itm/New-7-Touch...ash=item33c394f39c:g:HLkAAOSwLF1X5P-R&vxp=mtr

http://www.ebay.com/itm/Android-4-4...489631?hash=item360b388d9f:g:QZoAAOSwZJBYAuiI

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לי יש מערכת ישנה מאוד עם אנדרואיד 2.3.4. חשבתי לקנות חדשה ובדיוק כמוך ראיתי שאפשר להשיג באי ביי במחירים זולים מאשר בארץ. עצתי לך - וזה מה שעשיתי, פניתי קודם כל למתקין אליו אני הולך באופן קבוע ושאלתי אותו אם יסכים להתקין לי מערכת שאני אביא למרות שהוא עצמו מתקין מערכות שלו. הוא אמר לי שמבחינתו אין בעיה וזה מרגיע.

אבל הערות שלו:
1. היבואנים בארץ מבקשים מהיצרנים שיפורים בנושאים שונים למשל ב-בלו טוס. אני לא יודע מה המשמעות, אבל הקנייה באי ביי היא קצת כמו חתול בשק. אם יש אפליקציות שונות ל BT ואתה לא יודע מה אתה בדיוק קונה, זה יכול להוות בעיה.
2. בבדיקה מעמיקה יותר, זיהיתי שאני יכול לרכוש מכשיר שנראה טוב ב כ 1,000 ש"ח וזה כמובן ללא התקנה. המתקין מבקש עבור מכשיר שהוא מוכר, כולל התקנה, 2000 ש"ח. יוצא שההפרשים מצטמקים ואם נושא האחריות חשוב, נראה לי שבשורה התחתונה עדיף לקנות ממתקין שאתה סומך עליו.

אריה

aviroy

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי אריה, בלינקים ששלחתי מחיר המערכות נא סביב ה 600-700 ש"ח ועל פי המפרט והנתונים שאני מבין אותם הם לא נופלים משום דבר שקיים בארץ. המדובר בהפרשים משמעותיים ששווה "להסתכן בהם"
לגבי היבואנים, קשה לי להאמין שהיצרן עושה שינויים כלשהם לפי בקשתם.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
היי אריה, בלינקים ששלחתי מחיר המערכות נא סביב ה 600-700 ש"ח ועל פי המפרט והנתונים שאני מבין אותם הם לא נופלים משום דבר שקיים בארץ. המדובר בהפרשים משמעותיים ששווה "להסתכן בהם"
לגבי היבואנים, קשה לי להאמין שהיצרן עושה שינויים כלשהם לפי בקשתם.

שים לב שחלק גדול מהיצרנים מודיעים מפורשות שהם מוכנים לבצע שינויים על פי בקשת המפיץ. הבעיה עם הנתונים לפי הדוגמה שהבאתי, אולי יש דוגמאות אחרות, אתה קורא שהמכשיר עם BT וחושב שהפונקציה קיימת, אבל יתכן שיש אפליקציות שונות או רכיבים שונים של BT והשאלה מה מתקינים.

אריה

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הסתכלתי באחד הקישורים שהבאת, מדובר במכשיר שעובד עם אנדרואיד 4.4. היסטוריה - לכן גם זול.

אריה

yol

אוהב את התחום
מעורבות
4
נקודות
18
אין טוב כנסיון אישי.
תזמין ותדע.
הקטע המעניין ששמתי לב אליו הוא שכשאנשים מביאים מכשיר לבד הם הופכים מאוד סלחנים בכל הנוגע לבעיות ב"מציאה". ברגע שהמכשיר נקנה בארץ, כל חריגה ולו במעט מהדרישות מהרכישה הם עילה לביטול עסקה. בצדק או לא נתון לויכוח....

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור