רוחות מהמיזרח

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
123 ניסיון

נערך לאחרונה ב:

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
שניצל ידידי,

אני יכול להגיד לך רק שהכבלים של SAHARA שאני מוכר אינם נראים כלל וכלל כמו הכבל שאתה קנית.

למה ומדוע הכבל שאתה קיבלת נראה כך - עם קונקטור לא מתאים ובעל חור גדול מידי, עם סגירה לא נכונה על ידי בורג וללא CRIMPING - אני לא יודע.

בתור היבואן הנוכחי של הכבלים של NEOTECH - ולמרות שאין לי שום מחויבות בעניינך, אני מוכן לפנות רשמית לחברה ולדרוש ממנה פיצוי עבורך במידה - ורק במידה - ואכן הם אשמים בחיבור של קונקטור לא נכון ובצורה לא מקצועית.
נסח לי פנייה עבורם באנגלית, ואעביר אותה אליהם כנציג הרשמי שלהם בארץ.
אגב, כפי שאני נותן עדיין שירות למי שקנה אצלי מוצרים של אודיו אנאלוג לפני ששמי משיח קיבל את הסוכנות, אתה בהחלט כן יכול לפנות ליבואן הקודם ולדרוש ממנו את השירות הזה, מכיון שהוא מכר והרויח על הכבל הוא יכול לפנות לחברה המייצרת ולדרוש טיפול בעניין.

לגבי הטענה שהקונקטורים של החברה הם מפליז ולא מנחושת - אני אשמח לבדוק את הטענה מול החברה, למרות שלא נתת שום סימוכין לכך פרט למראה עיניים ולתחושה אישית.
אני מציע לך לא לצעוק כל כך חזק בנושא, כי הרי אין לך שום וודאות בעניין.
עם כל הכבוד, האשמה ברמה כזאת צריכה לבוא עם סימוכין של בדיקה מעבדתית, ומה שאתה עושה כרגע זה לא ממש מדעי, לדעתי לפחות.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ערכתי ,מצטער ! הגזמתי.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
ובכל זאת, ההצעה שלי בתוקף ואשמח לתת לך שירות בנושא.

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
ובכל זאת, ההצעה שלי בתוקף ואשמח לתת לך שירות בנושא.
מכיר את אייל שנים רבות ודרך חבר שקנה ממנו וביקורים שלי אצלו ,יש לו סבלנות ושרות למופת ,היה לו עצבים של ברזל בהתנהלות מול החבר שלי הנודניק. מזכיר לי את השרות המעולה שקיבלתי בזמנו מעמית שהיה השותף בחברת סטריאטיפ.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא רוצה לריב עם אף אחד,אבל בכל זאת כמה מילים על ברונזה ,
יש יצרן שמתיחס לרעה החולה של קונקטורים של ברונזה ברצינות ,
הנה מה שהוא כותב על כך-
Teflon RCA

For years I have wanted to get the Brass out of my cables. Brass is a terrible conductor and adds a real dullness to the sound. Silver is the best conductor followed by Copper and then Gold. Brass is way further down the list. The reason that RCA connectors are made of Brass is ease of manufacture as well as malleability. Conductive ability is not on the list of positives for this type of construction. ALL Rca connectors are made of brass and then coated with Silver, Gold, or some exotic metal to make you think it is a great conductor. The truth is that it is just Brass that has been coated, no matter what they advertise, Straight Copper, Silver, etc., would be far too soft and not hold it's shape. Finally, I have designed what I feel is the finest connector on the market.. PERIOD. It uses a solid, pure Teflon base that has been machined to accept a center pin and ground conductor. Teflon is one of the most inert substances on the planet. The Teflon plug surrounds the RCA connections on your equipment as well as the cable wires to insure a quiet, interference free sound. Getting rid of the Brass allows the use of super conductor metals which insure the pristine delivery of your sonic pleasures. Why make a cable that is painstakingly designed to deliver all information and then plug up both ends with a poor conducting Brass connectors? Why use 99.999% purity wires and then use Brass in the circuit? Brass is really just copper with impurities in it. There is more to a good cable than the metallurgy of the wire. This design features a Silver, center pin and a thin Silver return line to insure a minimal contact point. Silver has a sound of great detail, air and space. The thing that really impressed me the first time that I heard this design was the spaciousness and unbelievable detail. Next I noticed the black background. A product of the solid Teflon plug. These plugs sound as good or better than the WBT NextGen's which sell for more than $35 EACH. These plugs blow away and are more reliable than the Eichman Bullet. These plugs sound better than any Brass plug made! No one else has them.

נערך לאחרונה ב:

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
שניצל,
צר לי לשפוך שמן על המדורה במקום לכבות אותה כיבוי צופי, אבל...

ניאוטק יצרנית רצינית של כבלים רציניים בשוק תחרותי שיש בו מתח רווחים מטורף. לא נראה לי שחברה כזו היתה מתכננת (קל וחומר מיצרת) כבלים עם כזו פאשלה, מה שמביא אותי לחשוד שמא מה שמצא דרכו אליך היה זיוף.

יש באי ביי מלא זיופים של כל דבר בו מתח הרווחים עצום, וכך גם כבלים. ליבואן בארץ אין תמיד דרך לדעת אם מה ששולחים לו (אפילו מהיצרן! כבר נתקלתי במקרים בהם אנשים קנו מוצר בחנות היצרן, והמוכר עשה עליהם תרגיל והחליף את המקור בזיוף - למשל בחנות לואי וויטון בהונג קונג) הוא מקור או זיוף, ו - הנה אנו כאן.

daz

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
43
יש כאן חומוס יש כאן שניצל
עכשיו חסר כאן רק צ'יפס
והארוחה מוכנה..חח

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שניצל,
צר לי לשפוך שמן על המדורה במקום לכבות אותה כיבוי צופי, אבל...

ניאוטק יצרנית רצינית של כבלים רציניים בשוק תחרותי שיש בו מתח רווחים מטורף. לא נראה לי שחברה כזו היתה מתכננת (קל וחומר מיצרת) כבלים עם כזו פאשלה, מה שמביא אותי לחשוד שמא מה שמצא דרכו אליך היה זיוף.

יש באי ביי מלא זיופים של כל דבר בו מתח הרווחים עצום, וכך גם כבלים. ליבואן בארץ אין תמיד דרך לדעת אם מה ששולחים לו (אפילו מהיצרן! כבר נתקלתי במקרים בהם אנשים קנו מוצר בחנות היצרן, והמוכר עשה עליהם תרגיל והחליף את המקור בזיוף - למשל בחנות לואי וויטון בהונג קונג) הוא מקור או זיוף, ו - הנה אנו כאן.
לא זיוף ולא נעליים ,קיבלתי אורגינל מניאוטק דרך יבואן מורשה,ואל תשכח שגם פרקתי הכבל בכדי להחליף קונקטורים ,אף אחד לא יזייף את הריבונים בקטרים שונים עטופים אחד אחד במיילר מיוחד ,הכבל בסדר גמור ,רק הקונקטורים שגם הם אורגינלים לא טובים ,והעבודה ככה ככה.

נקדי

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
סיפור ללא סיום ?!

האם נשלח מייל לחברה כהצעת איל ?
מה הייתה תגובת החברה לרמאות הזו - התנצלות / פיצוי ?
מה לגבי הקונקטורים כיום ?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מה אתה מעלה לי כאן היסטוריה , אייל חולה , אני שמתי את הכבל בצד , יש לו ואמנם קונקטורים של wbt עכשיו , זה כבל טוב ומאוזן , אבל קצת לא מפורט ,מן כבל שעושה נעים ,ואני רוצה נעים בגב בלבד , לא ברמקול .

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
מה אתה מעלה לי כאן היסטוריה , אייל חולה , אני שמתי את הכבל בצד , יש לו ואמנם קונקטורים של wbt עכשיו , זה כבל טוב ומאוזן , אבל קצת לא מפורט ,מן כבל שעושה נעים ,ואני רוצה נעים בגב בלבד , לא ברמקול .

:בעד::בעד::בעד:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
סיפור ללא סיום ?!

האם נשלח מייל לחברה כהצעת איל ?
מה הייתה תגובת החברה לרמאות הזו - התנצלות / פיצוי ?
מה לגבי הקונקטורים כיום ?

גבר, עזוב את הנושא.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
בשביל האיזון ולאחר קצת בדיקות, כבל טוב מאוד עם מלאות נכונה , יודע להוציא הסאונד החוצה.
ועזבנו את הנושא.

ron1999

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
6
לפי התגובות נראה שמישהו פה יצא קצת חומוס
(ולא, לא חומוס הכינוי, חומוס כמו זה שקופץ בראש)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
סך הכל לא היתה כוונה רעה לנקדי. מדובר באדם מעולה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור