רוחות מהמיזרח

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
קניתי לי לתומי לפני למעלה משנה כבל מחברת כבלים מהמיזרח ,זה אפילו נחשב כטופ אוף דה ליין של כבלי הנחושת שלה ,
הכבל מתהדר בתארים של הנחושת הטובה בכולם,
לפני זמן מה נשבר לי אחד מן הבננות המחברות הכבל לרמקול ,
בחרוף נפש הזמנתי לי בננה חליפית בדיוק מאותה חברה טיוונית הידועה בשמה הטוב ,
וכשהכיעה פירקתי אותה מהכבל ,ואז לתדהמתי גיליתי הרכבה רשלנית כשהברגים המהדקים את המתכת אינם סגורים ,שהחור של הקונקטור גדול מידי ולכן הבורד המהדק חודר בין הגידים ואינו לוחץ אותם ,חלק מהגידים היו שבורים ואינם מחוברים ,
אבל הדבר שהכי הכעיס אותי - החברה מפרסמת שהקונקטורים כמו הכבל בנויים מנחושת ofc ,חתכתי הקונקטור לשניים ,וכן גירדתי את הציפוי המבריק (טוענים שזה רודיום) עם שופין גס ,ולהפתעתי הקונקטור אינו מכיל שום נחושת ,הקונקטור בנוי מפליז שיכולת ההולכה שלו 25% מנחושת ,וכל זה בכבל שנחשב למוביל בנחושתיותו מדגם סהרה של נאוטק ,
הרי לכם הפירסום של החברה לגבי הרכב הקונקטור
http://partsconnexion.com/product22660.html
והנה התמונה שלהם
76098.jpg
ובכן תקעו לי בקצה הכבל היקר מנחושת מודרנית קונקטורים מחומר הסותם את הכבל לגמרי ,
הרי לכם תמונות של הקונקטורים שהסרתי בבהילות מהכבל,
IMG_5617.jpg
והנה עוד אחת -תוכלו לראות בקונקטור המושחז את סימני השופין ,ותגידו לי את אם זו נחושת

IMG_5618.jpg
בקיצור נמאס לי מהמלוכסנים הללו ,קפצתי לאודיו קונספט ברחוב יהודה מרגוזה ביפו ,קניתי לי 8 קונקטורים מנחושת של wbt ,ותאמינו לי שחברה גרמנית אומרת נחושת ,אז זה נחושת ,wbt-0610_Cu.jpg
בנוסף 8 סליבים בכדי להדק את הגידים בכדי שיתאימו לקונקטור ,ואפילו צבת מיוחדת לעשות קרימפינג לצורך התאמה מדויקת לקונקטור שלהם ,
והרי לפניכם התוצאה -
IMG_5619.jpg
אפילו הצליל השתפר מאוד עקב הסרת צואר הבקבוק ,
הנה הפירסום שלהם בפרטס קונקטיין
NEOTECH-76098
QTY ADD

NC-01675 RH, OFC with Rhodium Plated Banana, Set of 4

מה שמרגיז אותי הוא שהסינים הללו פשוט לא ישרים ,והרשלנות עוברת כל גבול ,כאלו קונקטורים ניתן אולי לשים בכבלים זולים ,והכבל שלי לא זול בכלל ,לא איכפת להם לדפוק את המוצר שישמע גרוע בכדי לחסוך כמה עשרות דולרים ,לי עלתה ההחלפה כ1600 שח -קניתי מעופר שאיננו יותר היבואן למזלו כי הייתי תולה אותו ,מאייל אין לי במה לבוא בטענות -פשוט לא קניתי ממנו ,אז מה הוא אשם ,ניאוטק מתנהלת עיי כמה גלמים ,אחרת לא היה קורה המיקרה של עופר|\אייל,
וכמה מילים אחרונות על חשיבות הקונקטור
הנחושת ממנה בנוי הכבל היא upocc ,ולכת תנועת האלקטרונים בו טובה לאין שיעור מנחושת רגילה ,
והנה טס לו האלקטרון וכאשר מגיע לקונקטור ,מוצא שם פליז שמעקב אותו ,מכיוון שפליז הינו מוליך גרוע ,
אז כל הכבל נשמע כאילו בנוי מפליז ,אז מה הואילו חכמים שבנו הגידים מריבונים מסוככים כל אחד בניפרד מנחושת ניפלאה כאשר יושב לו בקצה הקונקטור המחורבן הזה ?
מביא עצבים או לא ?
והנה שואל אותי שלמה זבדה מה דעתי על הכבל הזה מכיוון שברצונו לרכוש שכזה ,תגידו לי אתם מה אתם אומרים.

תמונות מצורפות

• 76098.jpg
    76098.jpg
    KB 19.5 · צפיות: 306
  • IMG_5617.jpg
    IMG_5617.jpg
    KB 163.1 · צפיות: 429
  • IMG_5618.jpg
    IMG_5618.jpg
    KB 167.8 · צפיות: 474
  • IMG_5619.jpg
    IMG_5619.jpg
    KB 157.5 · צפיות: 335
  • wbt-0610_Cu.jpg
    wbt-0610_Cu.jpg
    KB 24 · צפיות: 465
נערך לאחרונה ב:

nizans

חבר משקיען
מעורבות
10
נקודות
18
בואנה , אלדר ממש גשש בלש אודיופילי.
אני תמיד מאמין לאוזניים שלי ולא היתחברתי לאינטרקונטים ולכבלי רמקול של החברה הזאת, יען כי הרגשתי שהם חונקים את המערכת ( הסהרה לא ניסיתי כי....... ).
דרך אגב דווקא בכבלי חשמל הופתעתי לטובה ,אבל , הקונקטורים רכשתי והרכבתי בעצמי.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שורה תחתונה. אם היה קונקטור איכותי אז הכבל הזה היה נשאר פצצה?

נערך לאחרונה ב:

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
ראשית כל, אני שמח לראות כתוב בבירור שאודיו פידליטי היא היבואנית של חברת נאוטק.

לצערי עובדה זו לא הייתה ברורה לאנשים רבים מסיבות שאין צורך לפרט כאן, והנה יש לנו אישור רישמי: אודיו פידליטי היא היבואן הרישמי והבלעדי של נאוטק לישראל, ולא היבואן הקודם.

אולי כדאי לציין, שה"בננות" הנמצאות על כבלי הרמקול מדגם סהרה אינן זהות ואינן דומות חיצונית כלל או כלל למחברי הבננה אותם מתאר ומצלם שניצל. כבלי ה"סהרה" שאני מוכר כולל מחברי בננה שונים לחלוטין. ולכן, כל הפוסט הזה הוא חסר רלוונטיות לחלוטין.

ובנוסף:

1. אשמח כמובן לבדוק עם החברה את הנושא.
2. גם לפני בדיקה, אם יורשה לי לציין, ממראה חיצוני של מתכת אי אפשר בשום אופן לדעת מה ההרכב שלה - וודאי שלא בין נחושת מסוג ייחודי מאוד לבין פליז. בדיקה אמיתית צריכה להעשות על ידי אנאליזה כימית, לא במראה עיניים.
3. לגבי האחיזה של הכבל בתוך הקונקטור, שוב, אם יורשה לי להעיר, כפופים חזקים וחוזרים ונשנים של כל כבל, בהכרח ייצרו תופעה כפי שמתואר כאן. מהיכרות עם הפוסטים של שניצל שמתארים סדרות ארוכות של נסיונות הייתי משער שהכבל עבר קצת יותר מידי "התעללות" וזו התוצאה.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
חיפוש קטן באינטרנט מביא לתוצאות מאוד מוזרות:

1. הקונקטור שאיתו אני מקבל את כבל הרמקול דגם ה"סהרה" מתאים לקבלת כבל בעובי של עד 5 מ"מ.
הקונקטור איתו הגיע הכבל של שניצל מיועד לקבל כבל רמקול בעובי 8 מ"מ.

2. הקונקטור שאיתו אני מקבל את הכבל מיועד ל "CRIMPING" - כלומר לא לחיבור עם ברגים, אלא ל"מעיכה" של
הקונקטור על הכבל - מה שנועד בדיוק למנוע תזוזה במקרה של התנהלות לא עדינה עם הכבל.
הקונקטור איתו הגיע הכבל של שניצל נועד גם הוא לביצוא CRIMPING - מה שלא נעשה בו בפועל.

המסקנות כאן די ברורות, לא?

1. על הכבל של שניצל יש קונקטור עם חור גדול מידי - הרבה מידי.
2. על הכבל של שניצל לא בוצע תהליך של CRIMPING - אולי מחוסר ידיעה, אולי מחוסר הבנה של המשמעות, אולי מתוך הנחה שלא יתבצע בו שימוש שאינו עדין - ואולי מכיון שהוא פשוט רחב מידי. שנציל "הצליח" לשבור את הקונקטור במהלך כיפופים כאלה ואחרים - מה הפלא שבקונקטור שלא הורכב כהלכה ושתפש אותו רק בורג מסכן חלה תזוזה והתפוררות.

בקיצור, הכבלים של SAHARA שאני מביא בנויים נכון. הכבל של שניצל בנוי בצורה חובבנית.

ואלה עובדות.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
והקונקטורים שאיתם מגיע הכבל שלך ,ממה הם עשויים?
חוץ מזה הכבלים שלי הם נאוטק אורגינל ,אבל מן מישפט שכזה -" הכבלים של SAHARA שאני מביא בנויים נכון. הכבל של שניצל בנוי בצורה חובבנית." מראה על טרוף קל של העבואן.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אלדר. אולי שיפרו את הכבל?

הדגם שלך יוצר לפני כמה שנים אם אני לא טועה.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
פינת זהבי עצבני:
1. שניצל, אכן עושה רושם של מעצבן מה שקרה לך. עם זאת, לי בתור קורא מהצד שאינו מכיר את מוצרי החברה, צורם לראות את ההתלהבות שלך מהחברה כאילו הכבלים שלה הם התגלות אלהית רק לפני שנה, וזאת היה כאשר היבואן שלה הוא חביב עליך. (ובצדק, יש לציין) אך לאחר מחטף היבואנים שבא אשמה החברה עצמה יותר מכל אחד, פתאם היא דרעק. לי זה צועק מגמתי, ובעל משוא פנים מובהק.

2. אם כבר בניאוטק עסקינן, עצם העובדה שחברה גורמת לכזה חיכוך מיותר בין שני יבואנים ותיקים ומוערכים, ומפגינה כזה חוסר נאמנות לאנשים העובדים בשבילה ובונים את השם שלה גם אם השוק שלהם קטן ולא משמעותי ביחס לארצות אחרות, תגרום לי להדיר רגליי מהיכלי הקניה שלה.
אם הם מתייחסים ככה לאנשים שבונים להם את המותג במדינה שלמה, איזה נאמנות תהיה להם לשמירה על איכות המוצרים שלהם? תנו לי לשלם פי 2 למטר, אבל לדעת שאיזה גרמני ייקה פוץ ליפף את הכבל.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
"עצם העובדה שחברה גורמת לכזה חיכוך מיותר בין שני יבואנים ותיקים ומוערכים, ומפגינה כזה חוסר נאמנות לאנשים העובדים בשבילה ובונים את השם שלה גם אם השוק שלהם קטן ולא משמעותי ביחס לארצות אחרות, תגרום לי להדיר רגליי מהיכלי הקניה שלה.
אם הם מתייחסים ככה לאנשים שבונים להם את המותג במדינה שלמה, איזה נאמנות תהיה להם לשמירה על איכות המוצרים שלהם?"

מתנוש, הגישה שלך אדיאליסטית ונכונה בעולם אידילי, אבל לא כל כך שייכת למציאות הגלובלית: ממש לא נחמד שחברה מעבירה את הנציגות שלה ממי שהכניס אותה לשוק מסוים .... אבל:

אבל גם הנורווגים עושים את זה - שמעת על אלקטרוקומפניינט?

אבל גם ההולנדים עושים את זה - שמעת על ון-דן-הול?

אבל גם האנגלים עושים את זה - שמעת על ארקאם?

אבל גם עוד אנגלים עושים את זה - שמעת על מוניטור אודיו?

אבל גם היפנים עושים את זה - שמעת על לבן?

אבל עוד יפנים עושים את זה - שמעת על אקוסטיק ריוויייב?

אבל גם האיטלקים עושים את זה - שמעת על אודיו אנאלוג?

אבל עוד איטלקים עושים את זה - שמעת על סונוס פאבר?

אבל עוד אנגלים עושים את זה - שמעת על מרידיאן?

אבל גם אמריקאים עושים את זה - שמעת על מרטין לוגן?

אבל עוד אמרקאים עושים את זה - שמעת על מרק לוינסון?

ויש עוד הרבה הרבה הרבה הרבה .... אבל בפורום הזה האם מישהוא מתעניין בכלל בכל הדוגמאות האלה? לא. מתעניינים ספציפית ביבואן אחד מסוים.

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מתנוש, הגישה שלך אדיאליסטית ונכונה בעולם אידילי, אבל לא כל כך שייכת למציאות הגלובלית: ממש לא נחמד שחברה מעבירה את הנציגות שלה ממי שהכניס אותה לשוק מסוים .... אבל:

לא לא. ממש לא.
אני לא חי בלה לה לנד, ומודע לדינמיקות עיסקית. להחליף יבואנים זה לגיטימי. אבל יש דרך לעשות את זה. הרי לא שמענו סיפורי אלף לילה ולילה כשמיקרומגה החליפה יבואן בארץ או שמותגים שאתה מייבא עברו מאחרים אליך, או מאליך לאחרים.
במיקרה דנן מדובר על מחטף, שנעשה - לפחות לפי אחד היבואנים - באופן חד צדדי לחלוטין וללא תיאום מראש.

על החברה לדאוג לאנשים שעובדים עבורה. היבואן הקודם עשה הרבה עבודת קידום על המותג. העובדה שהחליפו אותו בצורה חד צדדית, ללא תיאום מראש ולא התראה מוקדם - צורמת לי. וזה לא בגלל שעופר הוא אהוב ליבי. זה בגלל שבעיניי זאת אתיקת עסקים המצביעה על נאמנות נמוכה. היא אינה בהרכח מצביעה על איכות המוצר, אך אני באופן אישי איני מעוניין לרכוש מוצרים של חברה כזאת.

עזוב כרגע איזה משתתפי פורום אוהבים את אילו יבואנים. זה לא מעניין אותי וזה לא רלוונטי לענין למרות שלדעתי זו בעיה אחרת. אין לי שום ענין מיוחד בעופר או בך, ובטח שאין לי ענין להפלות אחד מכם לטובה או לרעה. את שניכם אני מכיר אישית, ונהניתי לקנות מוצרים משניכם.

אני משתדל להמנע "מלהצהיר הצהרות" שלילות המכוונות במישרין אל מותג של יבואן ישראלי או ביבואן עצמו, כי זה לא תורם שום דבר, וזאת גם לא כוונתי כאן. מצד שני, דעתי בענין היא ברורה וחשתי צורך במקרה הזה לאמר אותה.

אבל בפורום הזה האם מישהוא מתעניין בכלל בכל הדוגמאות האלה? לא. מתעניינים ספציפית ביבואן אחד ספציפי.
שיווק בפורום הוא אכן בעייתי. בניית תדמית ארוכת טווח בפורום המושתת על קהילה יחסית קטנה של מקובלים יותר ומקובלים פחות, אומרים יותר ואומרים פחות, היא מיומנות לא טריוויאלית. חלקם מצליחים בה יותר מאחרים, וחלקם למרבה הצער - מקורבים לצלחת יותר מאחרים.

עם זאת - רקחת את מרקחתך שלך, בדיוק כמו שעופר רקח את שלו. וערן, ויגאל, וכל יבואן אחר המשתתף בפורום. אך בתור צופה מין הצד החי את הפורום (מעט יותר מדי לצערי) על בסיס יומי, אני יכול לאמר לך ש"הלך הרוח" שאתה מרגיש, על פיו אתה לכאורה מופלה לרעה בעוד יבואן אחר מופלה לטובה, הוא יותר הרגשה אישית שלך מאשר מציאות המורגשת בפורום. כמות הפעמים שיבואן ספציפי מוזכר פה ביחס לסך כל הדיונים כאן, היא קטנה מאד ובטלה בשישים לעומת השיח השוטף.
ובמילים אחרות - הכל טוב, Take it easy.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
פינת זהבי עצבני:
1. שניצל, אכן עושה רושם של מעצבן מה שקרה לך. עם זאת, לי בתור קורא מהצד שאינו מכיר את מוצרי החברה, צורם לראות את ההתלהבות שלך מהחברה כאילו הכבלים שלה הם התגלות אלהית רק לפני שנה, וזאת היה כאשר היבואן שלה הוא חביב עליך. (ובצדק, יש לציין) אך לאחר מחטף היבואנים שבא אשמה החברה עצמה יותר מכל אחד, פתאם היא דרעק. לי זה צועק מגמתי, ובעל משוא פנים מובהק.

2.
אני תיארתי לעצמי שככה יחשבו,אבל במיקרה הזה זה איננו נכון כלל ,כל הפירסום של י לא נועד חלילה לפגוע באייל ,אני השלמתי עם זה שחברות עוברות מיד ליד ,אבל הרתיח את דמי שניאוטק שלחה לי מוצר שמורכב גרוע עם קונקטורים נחותים ,
ולמרות זאת מפרסמת בעזות מצח בפרטסקונקטיין שמדובר בקונקטורים מנחושת איכותיים ,וכל זאת נשלח במסווה של שרוול מתכווץ שאלמלא היה נשבר ונאלצתי להחליף הקונקטור לר הייתי מגלה זאת ,
בקשר לתגובה של אייל על חובבנות המוצר שנשלח אלי לעומת השיפור במוצרים מיד שהפך ליבואן,נו באמת?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הנה מה חושב יצרן הקונקטורים בין הטובים בעולם bochhino audio על שימוש בקונקטורים של ברונזה בכבלים ,
If your audio interconnector cables have Brass connectors then you are losing over 90% of the potential of your interconnector cables' performance.
זה לא רק מחשבות שלי ,זה פשוט זבל של קונקטור ,וזה הרוב לצערי ,כולם מוכרים כאלו קונקטורים ב3-4 דולר ,רק ניאוטק מוכרת אותם ב100$ כאילו עשויים מנחושת.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
מה שאני יכול לומר הוא,
שליפני שנתיים לערך שמעתי את הסהרה (הכבל האישי)של שניצל אצלי במע'.
הכבל ישב מצוין.נכון להיום אני מחובר גם עם סהרה וזה נישמע פשוט טוב.
אני לא יודע איזה קונקטור יש אצלי ולא יודע מה יש אצל אלדר.בקיצור שניהם נישמעים מצוין.
אבל יכול להיות מצב,שאם עופר שחורי בזמנו או איל פור כיבואנים היו מבקשים מהחברה את אותו,
איטרקונקט של הסהרה היו מקבלים משהוא אחר ....?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אני יכול לחבר לך האבזם של הקולר של "שייק" לכבל ,אותה איכות !

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אחת הקניות המוצלחות שלי היתה איטרקונקט של נאוטק 3001
גם חבר נוסף שהיה מאוד סקפטי גלבי חיווטים בכלל דגם את הכבל ורץ לקנות .

שאלה : אך מבדילים בן ברונזה לנחושת ?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אחת הקניות המוצלחות שלי היתה איטרקונקט של נאוטק 3001
גם חבר נוסף שהיה מאוד סקפטי גלבי חיווטים בכלל דגם את הכבל ורץ לקנות .

שאלה : אך מבדילים בן ברונזה לנחושת ?
הקונקטורים rca שלהם מצוינים ,אולו הכי טובים שיש ,-אלו
76101.jpg

תמונות מצורפות

• 76101.jpg
    76101.jpg
    KB 20.3 · צפיות: 402

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מה שאני יכול לומר הוא,
שליפני שנתיים לערך שמעתי את הסהרה (הכבל האישי)של שניצל אצלי במע'.
הכבל ישב מצוין.נכון להיום אני מחובר גם עם סהרה וזה נישמע פשוט טוב.
אני לא יודע איזה קונקטור יש אצלי ולא יודע מה יש אצל אלדר.בקיצור שניהם נישמעים מצוין.
אבל יכול להיות מצב,שאם עופר שחורי בזמנו או איל פור כיבואנים היו מבקשים מהחברה את אותו,
איטרקונקט של הסהרה היו מקבלים משהוא אחר ....?
הקונקטורים שאתה תקבל הם עוד פחות טובים,
הנה
76109.jpg
זה מה ישימו לך ! פחות טוב ממה שהיה מחובר אצלי ,גם פליז ,אבל בלי ציפוי רודיום ,60 דולר יותר זול מהשמיניה שלי ,
שמע לי ,אל תיקנה בלי קרדס ,wbt ,פורוטק ,ושיהיה מודל ללא הלחמות ,וירכיבו עליו סליב נחושת לפני שמחברים ,
אם לא יכולים -תבוא לשניצל עם 1600 שקל ,ונרכיב wbt לבד ,לפחות עבודה יותר טובה מאיזה עבודה של ילד סיני רעב.
אבל הכבל בין הקונקטורים מדהים ,איזה 12 ריבונים נחושת בקטרים שונים כדי שלא תהיה חתימת צליל אופינית ,כל ריבון מבודד בניפרד ,גם ב10000 $ לא תוכל לקנות כבל כזה ,בגלל זה לך על הכבל ,אנחנו כבר נסדר אותו מה שלא יהיה ,
אם תפתח הטלפון ,אני אדגים לך היום ההבדל ותבין באוזן.

תמונות מצורפות

• 76109.jpg
    76109.jpg
    KB 19.8 · צפיות: 441

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
אני קונה Made in England
שם אין חרטות כאלה

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
שניצל, מספיק עם ההשמצות.

אתה מאשים חברה בשקר וזיוף ללא שום סיבה פרט לתחושה בלתי מוסמכת ובלתי מגובה על ידי ידע מקצועי, וודאי שללא שום הוכחה.

אתה באמת חושב שבשביל כמה גרושים של חומר גלם הם יטרחו לכתוב ספסיפיקציות כוזבות? זה הזוי.

כבר הראיתי שעל הכבל שלך היו בננות לא נכונות שהורכבו בצורה "צולעת".

אני מתכוון לכתוב מחר לחברה בנושא ולהראות גם כאן שאתה טועה.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אייל, הסיכום אתכם היה במפורש לא להתייחס אישית ליבואן האחר. הודעות נמחקו, אל תמשיכו בזה כאן.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור