רבותי ההסטריה חוזרת? התור לרכישת אייפון 6 כבר התחיל...

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
[video=youtube;657UeODW178]https://www.youtube.com/watch?v=657UeODW178[/video]

בשדרה החמישית בניו יורק, מחוץ לחנות הדגל של אפל, כבר מחכים כמה משוגעים לסמארטפון הבא של החברה, שטרם נחשף רשמית. התור החל כבר ביום ראשון, כשבוע וחצי לפני האירוע בו תחשוף אפל את המכשיר וכשבועיים וחצי לפני המועד המשוער בו הוא צפוי להתחיל להימכר. הראשונים בתור, לפי תחנת הטלוויזיה, היו 12 חברים, שאמרו כי בכוונתם לשבור את השיא הקודם בהמתנה בתור לאייפון חדש, שעומד על כמעט 18 ימים. אחריהם הגיעו זוג נוסף, שילמו להם 2,500 דולר בתמורה לראש התור. נצטרך לחכות עוד חמישה ימים, ב-9 בספטמבר.

תומר

נערך לאחרונה ב:

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
אפילו אם יתנו לי 2500 דולר ויגידו לי תשתמש באייפון אני לא הסכים...
פריירים לא מתים רק עומדים בתור :)

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
ספקולנטים, למה משוגעים?

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
לא מבין את השגעון הזה, לקנות מראש מכשיר בשיטת חתול בשק..הרי לאף אחד אין מושג מה יהיה במכשיר הזה ובוודאי שאין מושג האם הוא שווה את מחירו.
מבחינתי זו התנהלות צרכנית מטופשת.
ארז

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
דווקא אפל זו קניה בטוחה, אנשים דיי יודעים מה יהיה במכשיר החדש וכמה הוא יעלה. לדעתי זו לא התנהלות צרכנית מטופשת.

תומר

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
נראה לי שהממתינים מחפשים פרסום ולא טלפון :)

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
דווקא אפל זו קניה בטוחה, אנשים דיי יודעים מה יהיה במכשיר החדש וכמה הוא יעלה. לדעתי זו לא התנהלות צרכנית מטופשת.

תומר

מה כל כך בטוח?
מה היה השדרוג שהצדיק החלפה של אייפון 4 ב אייפון 4S ?
ומה היה השדרוג שהצדיק החלפה של אייפון 4S באייפון 5 ?

לאנשים לא היה מושג מה יהיה בדיוק בכל דגם עד שסוקרים עשו מבחני השוואה.
על האמינות (או בעיות אמינות...) בוודאי שלא ניתן לדעת מראש...
ארז

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מה שנכון נכון, גם לרוב האנשים גלקסי S3 מספיק (הגרסה עם LTE ו 2GB RAM ), ה S4 ובטח ה S5 באמת בזבוז כסף, אבל חברות חייבות לחדש

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
מה שנכון נכון, גם לרוב האנשים גלקסי S3 מספיק (הגרסה עם LTE ו 2GB RAM ), ה S4 ובטח ה S5 באמת בזבוז כסף, אבל חברות חייבות לחדש

על זה בדיוק אני מדבר.
גם סמסונג נוקטים באותה שיטה.
העניין הוא שכל עוד יש אנשים ש"חייבים" שיהיה להם את הכי הכי, יהיו חברות שישמחו למכור להם כל שנה דגם חדש, גם אם השינויים מינוריים ולא תמיד השינויים ממש רלוונטיים....

דווקא לגלקסי 5 יש איכות צילום ממש מדהימה ומסך גדול יותר (שלחלק מהאנשים זה יתרון ולחלק זה חיסרון כי המכשיר נהיה ממש גדול...).
אבל לעמוד בתור בשביל לרכוש מכשיר חדש שתכונותיו עדיין לא פורסמו ואינם ידועים? כנראה שלאנשים מסוימים באמת משעמם...

ארז

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כמו שאמרתי לרוב האנשים S3 LTE מספיק מעל הראש - אבל הם רואים בו מכשיר בין כמה שניים ולא מושך כעת

בקשר לאיכות צילום אז זה אני משאיר למצלמה כל הטלפונים אם חיישנים קטנים ועדשה בינונית זה לא כוס התה שלי
נראה לי שסוני כאן מצליחה להוציא מכשירים בקצב המהיר ביותר - ולמרות זאת אני לא בטוח שהם המנצחים בתחרות :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור