קרב ענקים

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
בקרוב הולך להתחולל קרב בום GIANT KILLER ממכונה "פרליסון " שמיובא עיי דן נגר שמספר רוכשים כבר החליפו וילסונים יקרים בעבורו , לבין הענק האמיתי שלי שנקרא " אלבדו " , זוג רמקולים עם קונספט שונה לגמרי , העניין יערך אצלי בתנאים שוים לזני הזוגות ומוזמנים החברה שלי ושל דן בקבוצה הקטנה שלנו , הולך להיות קרב תרנגולי קרב רציני ,ואנחנו נדווח התןצאות ללא כחל וסרק כולל תמונות , לפי חוות דעת החברה שלכל אחד מערכת פצצה משלו , ואני מכיוון שאין לי אגו אשמח להפסיד (אין מצב ) , נמר ! תרצה לבוא מוזמן בהרבה אהבה .

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
כל הכבוד אלדר, מזמן לא היה כאן שוטאוט מעניין.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
נערך

נערך לאחרונה ב:

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
יהיה דיסקו!!!
כל הכבוד אלדר.

yossie4

אוהב את התחום
מעורבות
177
נקודות
43
בהצלחה לכולם….

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
אלדר, המבחן מתקבל באהבה . אני חושב ,כפי שרשמתי ,שיש יתרון לרמקול שלך מבחינת גובה במה (פיזיקה פשוטה) - אבל יש לפרליסן הרבה קסמים בשרוול שאני אישית עוד לא נתקלתי בשום מחיר.

אפשר גם כבר להכריז שבקרוב יצאו דגמים חדשים - בגבהים של 180 ומעלה.

מצפה בקוצר רוח

motorica

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
מעניין! תהנו במפגש ותחלקו רשמים

arb

אוהב את התחום
מעורבות
103
נקודות
43
שניצל@ בהצלחה!!!
אין לחץ,
למרות שהבנתי שנתן יותר מפייט (בארץ) לalexia 2.
העיקר שתהנו מהמפגש

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הזמנו מקום במסעדה ממול , העיקר החברותא !אבל מאוד אופתע עם הפרליסון ינצח , קונה אותו וזהו , לדעתי כנראה קניית השנה לפי התגובות , חייב לשמוע את זה באזניים שלי אצלי בחדר ,לא ממש משנה לי התוצאה , כנראה יוצא דופן לפי התגובות מסביב ,ועולה גרושים יחסית 18000$ , ממתי מישהו מסכים לעשות השוואה עם רמקול של 130000$ ועוד עם כמה חברים של דן שהאובייקטיביות לא בראש מעייניהם , אבל אני לא אכפת לי כי גם הוא חבר שלי ואחרי מבחן כזה אפילו של נצחון בנקודות זו פצצת אטום !!!!!!!!!
חוץ מזה דן בין המבינים יותר אצלנו באקוסטיקה ותוספת ניכרת לפורום ,
מקווה הפרליסון לא יפול ממכת בס של הרמקול שלי ;);)

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
אם זאת לא טרחה גדולה מידי, אשמח לקרוא התרשמות השוואתית כמו גם כללית מההתנהגות של רמקול זר/חדש בסביבת ההאזנה שלך.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אם זאת לא טרחה גדולה מידי, אשמח לקרוא התרשמות השוואתית כמו גם כללית מההתנהגות של רמקול זר/חדש בסביבת ההאזנה שלך.
יאללה יאללה. פשוט את תזמין את עצמך במקום לא*נן פורומים כל היום.
שניץ, אני בא. אפשר גם להביא את החננה הזה שציטטתי למעלה? (הוא עובד איתי במשרד. אני מכיר אותו אישית.)

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
אצלי הכל דורש אישור מהאישה, בכ"ז יש תינוקת בת חצי שנה בבית :)

Martin Logan

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
בקרוב הולך להתחולל קרב בום GIANT KILLER ממכונה "פרליסון " שמיובא עיי דן נגר שמספר רוכשים כבר החליפו וילסונים יקרים בעבורו , לבין הענק האמיתי שלי שנקרא " אלבדו " , זוג רמקולים עם קונספט שונה לגמרי , העניין יערך אצלי בתנאים שוים לזני הזוגות ומוזמנים החברה שלי ושל דן בקבוצה הקטנה שלנו , הולך להיות קרב תרנגולי קרב רציני ,ואנחנו נדווח התןצאות ללא כחל וסרק כולל תמונות , לפי חוות דעת החברה שלכל אחד מערכת פצצה משלו , ואני מכיוון שאין לי אגו אשמח להפסיד (אין מצב ) , נמר ! תרצה לבוא מוזמן בהרבה אהבה .
אלדר, איזה דגמים של ווילסון הוחלפו עבור אותו רמקול ? אמרו כאן מעלי Alexia 2 קצת ליגה של הגדולים, השאלה באיזה גודל חלל, האם מטופל אקוסטי כידוע לך הכל משנה, אם אני מיליונר וקונה איזה ווילסון xvx לחלל של 16 מ' רבוע (בהגזמה) בטח ישמע לא משהו לעומת המחיר.
אני לא חושב ששוט אאוט כזה הוא הוגן, אי אפשר לצפות מרמקול שמחירו עשירית משלך לעמוד בביצועים של האלבדו בגודל החלל שלך, קרוב- לא מספיק, מתנצל. לא לשם כך כל ההתכנסות.
אני מניח יותר שזה בשביל המפגש החברתי לפחות עדיף על מלחמות מקלדת ועל העניין הזה תבורך. קצת מזה לא יזיק בימים טרופים אלו.

נערך לאחרונה ב:

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
שניצל כפרה
תוסיף לינק שנראה את השידור live ב Zoom

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
יאללה יאללה. פשוט את תזמין את עצמך במקום לא*נן פורומים כל היום.
שניץ, אני בא. אפשר גם להביא את החננה הזה שציטטתי למעלה? (הוא עובד איתי במשרד. אני מכיר אותו אישית.)

קלודי יה מסכן
אם נשבר לך ממתן תעבור אלינו...

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הלו- אין מקום לכולם , דברו עם דן , אם ישאיר הרמקול כמה ימים נעשה כמה סיבובים הכייף לכולם ! בכל מיקרה הפרליסון חיה אחרת אם אני
מסכים לקבל אותו פה ליד הרמקול שלי ,רק חסר לי שהוא הרבה יותר טוב כמו שטוען דן רק קטן יותר ועולה עשירית מחיר , והרי לפניכם הרמקול הכי טוב בארץ , ודן לא חרטטן , אבל גם אני לא ילד , אז שייהיה פה פיצוץ , מה איכפת לי !

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

היי אלדר. תודה על ההזמנה. עכשיו גם סוף שנה, גם סילבסטר בקרוב והלחץ בעבודה גובר. מקווה שאצליח.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
מסקרן מאוד.אם במקרה יתפנה מקום אשמח להשתתף.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור