קרב ענקים

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
אחלה יזמה, ניסוי מעניין שמכניס הרבה עניין לקהילה.
לא מובן מאליו מה ששניצל עושה פה.
גם לפתוח את הבית לכל מי שרוצה וגם להציב רמקולים שעולים עשירית משלו ולהודות שההבדלים לא משתקפים במחיר ואפילו יש יתרונות לרמקולים הזולים יותר.
לא דבר שקל להודות בו בכלל.
כל הכבוד!

נערך לאחרונה ב:

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
כצופה מהצד, אני מרגיש ש אני חייב לכתוב את מה שאני חושב: שניצל, אני באמת מתפלא עליך, אתה לא יודע שעם כוח גדול באה גם אחריות גדולה, הנחת הבסיס של כל התחום הזה היא של השקיע את רוב הכסף ברמקול - זה פשוט לא נכון, הנחת ייסוד מוטעת שגורמת לך לבנות הכל לא נכון ולבסוף להיכנס לסחרורים של החלפות ציודים ואביזרים נילווים כשהבעיה בכלל לא שם אלה ברמקולים עצמם.
מאידך, רוצה להעמיד רמקול ב 100 אלף, אין בעיה תשים ציוד בהתאם, יש לך מליון בצד על ציוד שייבחר בפינצטה, לא , אחרת, רמקול בעשירית מחיר יישמע טוב יותר אין אפס פה, יותר קל לחיות איתו\להעמיד איתו, ו לקבל ממנו תוצאה, וזה לא עניין של כבל פחם, או כל סוג של אביזר נילווה אחר, אני מתפלא שאף אחד לא כתב את זה לך, גם לא אף אחד מהיבואנים החביבים פה (אינטרס מובהק), מה אף אחד לא יודע את זה, רק אני ?!
הרמקול שלך לא מתאים לחלל ולא מקבל תנאים ראויים בשביל להישמע במיטבו, כל הציוד שלך שווה כ מחצית הרמקולים האלה וזה יחס לא בריא בשביל לקבל תוצאה ראויה ברמת ההשקעה הכוללת, יוצא מזה שאתה לא מנצל אותו כמו שצריך ובגלל זה הפרליסטון שעולה עשירית ממנו יישמע טוב ממנו, גם מגיקו יישמעו טוב ממנו אצלך על הציוד שלך ויש גם עוד יותר זולים יותר שאתה בכלל לא תרצה לשמוע או להכניס הביתה.
זה סוג של הסוף ידוע מראש, מההודעה הראשונה על קרב הענקים הזה ידעתי כבר מה הולך לקראת.
תעלה את שלך ללוחות אין להם באמת זכות קיום במצב הנתון, סורי אבל זו האמת ולא סוג של פינפון בשביל להיות נחמד.
רמקול בעשירית נשמע יותר טוב אז מה נשאר, אוזניים נטו השאר לא מעניין.
בהצלחה.

א. את כל מה שרשמת אפשר לסכם במילה אחת - שטויות, ולמה הדבר, מכיוון שלא שמעת את המערכת של אלדר ואיך היא מנגנת בחלל הנתון.
ב. לאחר השרשור הקודם בו כיכבת, במקומך לא הייתי יוצא שוב בהצהרות נחרצות ולא מבוססות.
ג. ככול שחולף הזמן (ומונה התגובות שלך עולה) אתה מצטייר כאיש קטן וממורמר - חבל, לפרגן אינה מילה גסה.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בגדול אלדר מצליח להציג באופן מושלם את התמורה השולית הפותחת. זה אומר שלפעמים בשביל לקבל עוד קצת, משלמים עוד הרבה. לאחד הקצת יותר יהווה קפיצה דרמטית ולשני זה יהיה בלתי משתלם בעליל. אני רוצה לחזור רגע לביקורת שאני עשיתי לרמקול הזה גם ביחס לרמקול שלי. שגם הוא, כמו הרמקול של אלדר, יקר מהפרליסן משמעותית. אם אינני טועה הייתי בין הראשונים בעולם לכתוב עליו באופן רשמי. וזה מבלי שקראתי עליו קודם.

יש כאן גורם שהופך אותו לטוב יותר מהרמקול של אלדר והרמקול שלי. והוא בדיוק ״התמורה השולית הפותחת״ ופה, ברמקול הזה היא ברורה יותר. זה משום שהוא פשוט נותן יותר.

גורם ההפתעה הזה, שביחס למחיר הוא מצליח להתמודד עם טידל או אלבדו, שנותן פייט לוילסון ולפי השמועות גם טוב יותר מהאלכסה 2 זה משהו שקשה לשים בצד ולהעביר כאילו היתה ״עוד השוואה״.

אלדר לא טען שהוא טוב משלו. אבל הוא כן טען, וגם אני טוען זאת, שהתמורה השולית הפוחתחת קיימת, וככה זה נראה למי שתהה.

אז גם אני שמעתי וכתבתי ביקורת אוהדת מאוד (ומעבר), גם כמה חברים ששמעו את הוילסון מתרסק מולו וגם אלדר מתלהב. כנראה שמה לעשות, זה פשוט רמקול מעולה וזה לא אסון גדול לקבל את זה.

עכשיו ישאלו אותי למה אני לא מחליף את שלי בכזה. אז בואו נקדים רפואה למכה. שלי טוב ממנו, בנקודות ממש, גם של אלדר טוב ממנו. פשוט שוב, התמורה השולית הפותחת הזו מקפיצה אתכם בכל פעם מחדש. אז כן, בשביל לקבל עוד יותר ממה שהפרליסן נותן, צריך לשים עוד הרבה כסף.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ביקשו ממני לא להשמיע יותר את הרמקול הנהנדר הזה של הפרליסון , מזיז אותו מחר בבוקר וחוזר בשמחה לאלבדו שלי שמשה הציע לי לשים בלוחות ,רוצים לשמוע הפרליסון לכו לדן ,אני רק רציתי לעזור ויצא מזה מרק מבאיש ,
בכלל בגלל טיפוסים כמו משה אולי עדיף לי להעלם מכאן ,רובכם הרי בכלל לא מוצאים חן בעיני ,וידיעותיכם או נסיונכם שווים לתחת , בכלל חברות היא לא ערך בשבילכם וחלקם על גבול השפלות , נראה לי כאחד שלוקה בסנדרום "נפוליאון בונפרטה" , עדיף לכם לדשדש בביצה שבה מסתובב משה ונוספים כמוהו בעצמכם , אני תמיד ניסיתי לעזור ועשינו כמה ארועים בזמנו ואפילו בתקופת הקורונה והסגר השתדלנו ליצור עניין , והנה בסוף אתה מקבל יריקה בפנים מאיזה אפס ,
לא נוח לספר לכם על ההבדלים בין המערכת שלי למעופשות של רובכם , אז תואילו לא להטיף לי דברי חוכמה , הדבר היחידי שמצער אותי הוא שנמר לא בא , לכבודו הייתי מוציא הכל ומשאיר רק את המערכת שלי , כי דבריו דברי יושר למרות הפומה השחורה שעברה ביננו , ביננו אין אף אחד כמעט שיכול להתחרות במערכות הללו אפילו טעמו שונה , אפילו בתוך החברה שלי ניטש ויכוח עז לגבי הטעם וההדגשים ,אבל ההבדל הוא שאנו חברים שאומרים את דעתם ללא כחל וסרק ,ודווקא נחשב כביקורת בונה אצלנו , בקיצור חברים יקרים ,נתראה פה ושם בעיקר שיש שטויות ברקע !

נערך לאחרונה ב:

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
תודה רבה אלדר יקר על שהסכמת לי אישית לחוות את זה .נהנתי מאוד.
התחיל להיכנס פה ענייני אגו - וזה לא בשבילי.אני בא ממקום של אודיו נקי וכשאגו נכנס אני לא במשחק.
לא כולם נקיים כמוך .יש דברים שקשים לעיכול.מודה לך מקרב ליבי

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
עצוב לקרוא איך אירוע כל כך יפה ותורם לקהילה נהרס.
תודה לשניצל ודן על הרצון הטוב וההשקעה. בהחלט לא מובן מאליו.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
כצופה מהצד, אני מרגיש ש אני חייב לכתוב את מה שאני חושב: שניצל, אני באמת מתפלא עליך, אתה לא יודע שעם כוח גדול באה גם אחריות גדולה, הנחת הבסיס של כל התחום הזה היא של השקיע את רוב הכסף ברמקול - זה פשוט לא נכון, הנחת ייסוד מוטעת שגורמת לך לבנות הכל לא נכון ולבסוף להיכנס לסחרורים של החלפות ציודים ואביזרים נילווים כשהבעיה בכלל לא שם אלה ברמקולים עצמם.
מאידך, רוצה להעמיד רמקול ב 100 אלף, אין בעיה תשים ציוד בהתאם, יש לך מליון בצד על ציוד שייבחר בפינצטה, לא , אחרת, רמקול בעשירית מחיר יישמע טוב יותר אין אפס פה, יותר קל לחיות איתו\להעמיד איתו, ו לקבל ממנו תוצאה, וזה לא עניין של כבל פחם, או כל סוג של אביזר נילווה אחר, אני מתפלא שאף אחד לא כתב את זה לך, גם לא אף אחד מהיבואנים החביבים פה (אינטרס מובהק), מה אף אחד לא יודע את זה, רק אני ?!
הרמקול שלך לא מתאים לחלל ולא מקבל תנאים ראויים בשביל להישמע במיטבו, כל הציוד שלך שווה כ מחצית הרמקולים האלה וזה יחס לא בריא בשביל לקבל תוצאה ראויה ברמת ההשקעה הכוללת, יוצא מזה שאתה לא מנצל אותו כמו שצריך ובגלל זה הפרליסטון שעולה עשירית ממנו יישמע טוב ממנו, גם מגיקו יישמעו טוב ממנו אצלך על הציוד שלך ויש גם עוד יותר זולים יותר שאתה בכלל לא תרצה לשמוע או להכניס הביתה.
זה סוג של הסוף ידוע מראש, מההודעה הראשונה על קרב הענקים הזה ידעתי כבר מה הולך לקראת.
תעלה את שלך ללוחות אין להם באמת זכות קיום במצב הנתון, סורי אבל זו האמת ולא סוג של פינפון בשביל להיות נחמד.
רמקול בעשירית נשמע יותר טוב אז מה נשאר, אוזניים נטו השאר לא מעניין.
בהצלחה.
תן לי לתת לך תשובה קצרה לגבי הציוד שאתה ממליץ לי לבחור בפינצטה -
אני היחידי בעולם בעל זוג מונובלוקים קלאס A של לקסמן 800 , מחירם 40000 $ , הממיר EMM מחירו קרוב ל30000 דולר , יש שני קדמים ,אחד לקסמן 1000 שיש רק 10 כמוהו בעולם ב220V 30000 $ יש VACשגם מחירו 30000 $ יש כבלים בעשרות אלפי , חלקם יוצרו במיוחד עבורי" שלא לדבר על אקוסטיקה , מחשב אקזוטי עם כרטיסים מיוחדים ,פילטרים למיניהם ,ורמקול ב130000יורו , ומי אתה יבחוש בן שלולוית שתשלח אותי לבחוד ציוד בפינצטה או למקם הרמקול בלוחות במקום בחלל שלי של 80 מטר ולומר לי שהוא לא מתאים לחלל ,אז רק גתתי לך פרוט קצר של מה שיש לי היום בחלקו שלא לדבר מה היה קודם כמו זוג מונובלוקים של CAT ,מאה קילו ליחידה וקרוב ל40 שפופרות ביחד ,

נערך לאחרונה ב:

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
אלדר,

למה להתעצבן? לא שווה! בשביל זה יש לך חברים טובים :).

חן חן, "תומר , תבוא עם החברה ומרק"

אחרי אודיו נוט הלכתי לבקר אתמול את אילן טמיר וקינחתי עם שמי משיח בגריל הבלגרי של שמלי - זו הנאה.

תומר

נערך לאחרונה ב:

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
הקנאה כאן ושל כמה מהחברים היא לא תאמן. יש כאלה, כאן ובקבוצות, שלוקחים אישית שבא בחור חדש לשכונה שעושה קציצות מהרמקולים שהם קנו ברבע מהמחיר.

שלולית זו מילה טובה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
להנהלת האתר !
מבקש סליחה על הטיפה אלימות (היחליף נמר חברבורותיו ):oops:

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
עצוב לקרוא איך אירוע כל כך יפה ותורם לקהילה נהרס.
תודה לשניצל ודן על הרצון הטוב וההשקעה. בהחלט לא מובן מאליו.
לאלדר מגיע כל הקרדיט .לא לי

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
לא מבין מה אתם מתרגשים מתגובה כזו או אחרת של פלוני או אלמוני או "ידוען".
קיימו את ההדגמה בפני מי שרציתם ואח"כ שכל מי שירצה לכתוב-יכתוב.
לא צריך קרב
לא צריך לתת הצהרת הון לפקיד השומה
ולא צריך להתייחס ליבחוש בן שלולית
שבת שלום

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
איסתרא באלגינא קיש קיש קריא.

רק חבל לי שלא זכיתי לשמוע גם.
קיצר - צריך לבקר את אלדר בקרוב.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
רק בלאגן עושים המוישיים הללו...☝

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
היום ב11 (שבת) השמעה אחרונה למיכאל גיא ותומר אוונגרד ודוד גלבוע , אם מישהו לא מוכר רוצה לצטרף נא לחייג הבוקר 0524066617, או להשאיר הודעה ,
באותה הזדמנות תרשו לי להודות לרונן סוד על הפירגון והתמיכה , מוזמן גם !!

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
היום ב11 (שבת) השמעה אחרונה למיכאל גיא ותומר אוונגרד ודוד גלבוע , אם מישהו לא מוכר רוצה לצטרף נא לחייג הבוקר 0524066617, או להשאיר הודעה ,
באותה הזדמנות תרשו לי להודות לרונן סוד על הפירגון והתמיכה , מוזמן גם !!
מה שמגיע- מגיע!
תודה רבה על ההזמנה, הייתי מגיע בשמחה אבל
התראה קצת קצרה מידי ויש כבר תוכניות.
משוכנע שיהיו עוד הזדמנויות.
תהנו!
שבת שלום

שוני

חבר משקיען
מעורבות
515
נקודות
93
בוא נעשה חשבון :
אז מה היה לנו כאן ?
פלגים ,פלטינות , שמן ברקס......

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ביקשו ממני לא להשמיע יותר את הרמקול הנהנדר הזה של הפרליסון , מזיז אותו מחר בבוקר וחוזר בשמחה לאלבדו שלי שמשה הציע לי לשים בלוחות ,רוצים לשמוע הפרליסון לכו לדן ,אני רק רציתי לעזור ויצא מזה מרק מבאיש ,
בכלל בגלל טיפוסים כמו משה אולי עדיף לי להעלם מכאן ,רובכם הרי בכלל לא מוצאים חן בעיני ,וידיעותיכם או נסיונכם שווים לתחת , בכלל חברות היא לא ערך בשבילכם וחלקם על גבול השפלות , נראה לי כאחד שלוקה בסנדרום "נפוליאון בונפרטה" , עדיף לכם לדשדש בביצה שבה מסתובב משה ונוספים כמוהו בעצמכם , אני תמיד ניסיתי לעזור ועשינו כמה ארועים בזמנו ואפילו בתקופת הקורונה והסגר השתדלנו ליצור עניין , והנה בסוף אתה מקבל יריקה בפנים מאיזה אפס ,
לא נוח לספר לכם על ההבדלים בין המערכת שלי למעופשות של רובכם , אז תואילו לא להטיף לי דברי חוכמה , הדבר היחידי שמצער אותי הוא שנמר לא בא , לכבודו הייתי מוציא הכל ומשאיר רק את המערכת שלי , כי דבריו דברי יושר למרות הפומה השחורה שעברה ביננו , ביננו אין אף אחד כמעט שיכול להתחרות במערכות הללו אפילו טעמו שונה , אפילו בתוך החברה שלי ניטש ויכוח עז לגבי הטעם וההדגשים ,אבל ההבדל הוא שאנו חברים שאומרים את דעתם ללא כחל וסרק ,ודווקא נחשב כביקורת בונה אצלנו , בקיצור חברים יקרים ,נתראה פה ושם בעיקר שיש שטויות ברקע !

אני למדתי בשנים האחרונות להתעלם. משה איש טוב, באמת איש טוב. אבל לפעמים הוא לוקח את הדברים למקומות רחוקים וקצת מעקם אותם. קוראים, מחייכים ועוברים הלאה.

אני בהחלט חושב שתרומתך לתחום ולפורום היא אדירה. בלי קשר לפומה שעברה ביננו אני מעריך מאוד את פועלך. נתת כאן הזדמנות פז לחברים להתנסות באודיו היי אנד. והאמת, בקטע של חשיפה אקטיבית (מזמין לשמוע) לאודיו היי אנד אתה אולי אחד האנשים הכי מארחים שיש.

במשך שנים רבות קיבלתי על הראש. פעם מישהו אמר לי ״שאתה בראש העץ תמיד ירצו להפיל אותך״. לא כולם אוהבים לראות או לשמוע אנשים מובילים. הם צריכים לחיות עם עצמם.

לצערי לא הצלחתי להגיע. הייתי מגיע בשמחה רבה. אני מאמין שיהיה אפשר לשים את העבר מאחור ולאחל שהוא לא יחזור על עצמו. אחרי הכל כולנו כאן רוצים רק דבר אחד - שהתחום הזה יתרומם וכמה שיותר אנשים יחשפו וישמעו מערכות היי אנד אמיתיות. ואם נודה על האמת, בכל הנוגע לחשיפה אקטיבית, אירוח והשמעה, אתה עושה עבודה טובה יותר מכל אחד אחר כאן, כולל אותי. מקווה שתמשיך להעביר לנו מידע, ליצור פעילות ומקווה שתצליח להתעלם מכל רעשי הרקע.

omi

חבר משקיען
מעורבות
409
נקודות
63
בתור אחד קצת אאוטסיידר (ושמתעורר בשבת מאוחר), מה שאלדר עושה זו המשמעות של קהילה. אפילו מרחוק זה עושה את הפורום מקום טוב יותר.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
אני גם זכיתי אישית להכיר במבחן הזה - אדם יוצא דופן . איש של אמת , נטול פחדים ואוהב אודיו בגל רמח אביריו . תענוג

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור