קרבות MMA ביד אליהו-וכמה חבטות לפרצוף עיריית ת"א!

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
אתמול היה אירוע MMA ביד אליהו. 7500 איש נלהבים מילאו את האולם בחגיגת
קרבות עם לוחמי UFC מוכרים וטובים.

למי שלא יודע מה זה MMA. לא אכנס לכל ההיסטוריה אבל מדובר על לוחמה משולבת
שכוללת כמעט הכול (חוץ מבעיטות לאשכים שהיו בעבר מותרות) אגרופים,בעיטות לפנים/בטן/צלעות/לשוקיים -קרקע שכולל מרפקים חדים כתער לפנים (שם נפצעים הכי הרבה)
בירכיות לצלעות בקרקע,נעילות,חניקות צוואר/יד/רגל - ואגרופים קשים וחזקים לפנים.
זה התחיל ביפן בשם פרייד שם בעצם לא היו כמעט כללים (לא סיבובים ולא החמרה במקומות שאפשר לפגוע,ולא משקלים) עלו כמה חבר'ה ודפקו מכות אחד לשני עד שאחד נפל או נכנע ללא תלות במשקל
אף על זאת באו משפחת גריסי הגדולים והראו לעולם איך הגודל לא קובע- ובעזרת טכניקה
ושיטת לחמה בשם ג'וג'יטסו הכניעו ענקים וחזקים מהם על ידי נעילות וחניקות ללא תשובה
מצד היריבים. היום כמובן מי שרוצה להיות לוחם מהשורה הראשונה חייב ללמוד את השיטה הזו. (וזה מה שקורה היום)

היום הספורט נחשב לאחד הפופולאריים בארצות הברית ובשאר העולם.
תחרויות נערכות אחת לחודש/חודשיים באולמות מלאים ובמחירים גבוהים והדרישה רק עולה.

בכל אופן זו פעם ראשונה שהקרבות הגיע לתל אביב, אומנם לא בתור תחרות רשמית אבל גם זה משהו.

מה קיבלנו? הצגה מרשימה עם זיקוקי דינור תפאורה מרשימה,נערות זירה מסורתיות בליבוש מפתה
תאורה מרשימה עם מוזיקה קצבית ומרעישה.והכי חשוב לוחמים מוכרים שהתקבלו בהתרגשות רבה על ידי קהל אוהדי ה AAM. ביניהם ג'ף מונסון, שוני קרטר, ריקו רודריגז, צ'רלס בנט, ראמאו טהירי סוקודג'ו, ג'שוע מורל וכמה ישראלים מוצלחים (אומנם לא בקנה מידה עולמי) שנתנו את הכול בקרב
ראוי לציון רועי פרץ (הכניע תוך 3 דקות לוחם) עידו פריאנטה שגם הכניע תוך שתי דקות. ועוד כמה
ישראלים מלהיבים (אחד בת ימי שנתן הופעה מרשימה ביותר) והיו גם הפסדים לישראלים.

בסה"כ אירוע טוב עם הרבה מפורסמים/אח"מים (דידי הררי, סמג'ה,יאיר לפיד,אלי ומריאנו,שחקנים דוגמניות ועוד ) מה שאותי הפתיע מעט זה כמות הנשים שהיו שם, זה היה ממש מראה מלבב. (Y)
חבל שהישיבה ביד אליהו לא נוחה בישיבה ארוכה של קרוב ל 4 שעות על כיסאות פלסטיק קשה. (חשבתי שאחרי השיפוץ הם החליפו את הכיסאות למשהו יותר נוח,חבל) כמובן אי אפשר בלי בלגן בקופות -תורים ארוכים שדחו מעט את הפתיחה. (מחירים גבוהים מעט אבל לא נורא)

נקודה מכעיסה,נסעתי עם ילדי הקטן וגיסי שאמר לי שלא צריך לשלם עבור חנייה (פעם זה היה חינם)
אלא אפשר לחנות ליד ההיכל היכן שיש חנויות/עסקים סגורים (ללא דיירים) וכך עשיתי כמו עשרות אחרים
אומנם לא בלב רגוע...וביציאה זה בדיוק מה שהיה -בעיריית תל אביב לא יודעים מה זה לנוח בלילה
וגם שהמקום שחנינו לא הווה איזה הפרעה או מטרד, ראיתי דוח על חנייה על מדרכה בסכום שהשאיר אותי בהלם ללא יכולת להבין מניין החוצפה לקחת סכום גבוה כל כך על חנייה (שוב שלא הפריע לאיש)
של 500 ש"ח !!! נכון חמש מאת שקלים. לא יודע איך לאכול את זה, ואם בכלל אפשר לעשות
משהו נגד הגזילה/גנבה הזו? הרי בכל מקום אחר גובים פחות מחצי עבור אותה "עברה" למה להם מותר יותר? לך תבין את זה.:כועס:

Triton

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
שום דבר שידוע לי לצערי, תצטרך לבלוע הצפרדע.
לגבי MMA, וילדים, עדיף שלא אומר דעתי.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
עופר אני יכול לתת לך דוגמא גם.
חניתי בת"א ב00:00 ברחוב יהודה הלוי על המדרכה ליד עוד 3-4 רכבים . החניה הייתה במאונך לחנות שהיו שם עוד רכבים באותה תצורה.
המדרכה היתה מאוד מאוד ארוכה, ותחומה משני צידי החנות בסימון לבן.
לכן הייתי בטוח שזו חניה של החנות ואפשר להשתמש בה.
הלכתי לאכול כחצי שעה.
חזרתי ומצאתי דו"ח של 500 שקל גם כן.
מה שלא מופיע כמובן באותו רחוב הוא ש100 מטר קדימה מתחבא חניון של אחוזת החוף שהיה עולה לי 6 שקל .

יש עם מי לדבר?
לא.
זרקתי 18 תשלומים וזהו.
מעצבן. נורא.

oferT

חבר משקיען
מעורבות
46
נקודות
48
למרות שזה מרגיז עקב גובה הקנס

אשלם אותו. (אין לי זמן להתעסק איתם)
הלקח נלמד.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור