קצת עזרה לפורום החביב הזה !

EliA

חבר אתר
מעורבות
6
נקודות
8
אני דווקא חושב אחרת. לא לסקר את המערכת כי אם לתת הצעות לשיפור. כמו ״סיירת דיטאון״ מגיעים לעז
האמת שבתור חובב מתחיל זה נשמע לי רעיון מעולה.
הייתי מאד שמח לארח כמה ממומחי הפורום שיבואו, ויסתכלו ויקשיבו למערכת שלי. בדיוק כסיירת שתעזור.
יהיה לי מאד מעניין לראות איך הם מאזינים, מה הם שומעים, מה הם חושבים שיכול לשנות.
אני בטוח שאני יכול ללמוד הרבה, ואולי גם למצוא דרכים לשפר את המערכת שלי.
לא נראה לי אני אעלב משום דבר שיגידו. אני רחוק מלחשוב שהמערכת שלי מושלמת.
בסוף ישאירו אותי עם כמה עצות שאני אחליט אם לממש או לא, ומתי.
זה יכול להיות משיפור העמדה, אולי המלצות על אקוסטיקה, או כל דבר אחר. יתאים לי - סבבה. לא יתאים לי - לא קרה כלום.
בקיצור - אני גר בהרצליה, ואם ישנם חברי פורום שמרגישים "סיירת" ומעניין אותם לבלות ערב כזה אשמח לארח, ולקבל פנייה בפרטי.
הכיבוד עלי :)
אלי

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
האמת שבתור חובב מתחיל זה נשמע לי רעיון מעולה.
הייתי מאד שמח לארח כמה ממומחי הפורום שיבואו, ויסתכלו ויקשיבו למערכת שלי. בדיוק כסיירת שתעזור.
יהיה לי מאד מעניין לראות איך הם מאזינים, מה הם שומעים, מה הם חושבים שיכול לשנות.
אני בטוח שאני יכול ללמוד הרבה, ואולי גם למצוא דרכים לשפר את המערכת שלי.
לא נראה לי אני אעלב משום דבר שיגידו. אני רחוק מלחשוב שהמערכת שלי מושלמת.
בסוף ישאירו אותי עם כמה עצות שאני אחליט אם לממש או לא, ומתי.
זה יכול להיות משיפור העמדה, אולי המלצות על אקוסטיקה, או כל דבר אחר. יתאים לי - סבבה. לא יתאים לי - לא קרה כלום.
בקיצור - אני גר בהרצליה, ואם ישנם חברי פורום שמרגישים "סיירת" ומעניין אותם לבלות ערב כזה אשמח לארח, ולקבל פנייה בפרטי.
הכיבוד עלי :)
אלי

קדימה. יש כאן תותחים ובניהם פותח הנושא שיכולים לתת לך אחלה טיפים והמלצות. אז הנה, בואו נעשה את זה יותר מעניין. תפתח שרשור ותספר קצת על המערכת שלך, כמה תמונות ותזמין אלייך להתרשמות והמלצות לשיפורים. אם נגלה שזה תופס, אפתח אפילו עמוד יעודי לעניין.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
אפשר אפילו בהתכתבות, כמו ש @Dan-Cinemart עזר לי פה לכוון את ה Room EQ של הדאק שלי.

RB68

חבר משקיען
מעורבות
478
נקודות
63
אפשר אפילו בהתכתבות, כמו ש @Dan-Cinemart עזר לי פה לכוון את ה Room EQ של הדאק שלי.
טוב נו, כמו בשיר, דן הוא מציל ידוע :)

• Haha
Reactions: omi

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,025
נקודות
113
חחחחח,
לא ממליץ לעשות את זה ככה .
פגישות זה טוב - גם כיף

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור