אקוסטיקה קצת בעניין באס חזק......

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
הייצרנים חברים שלי !
כבוד!

issi

אוהב את התחום
מעורבות
184
נקודות
43
לא צריך להוציא הרבה כסף לבס אכותי. צריך רמקול שיורד עד 15 הרץ ללא עוותים ולהיפטר מהגלים הגלים העומדים בעזרת איקיולייזר, על זה כבר כמבתי הרבה, רק לקרא.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
לא צריך להוציא הרבה כסף לבס אכותי. צריך רמקול שיורד עד 15 הרץ ללא עוותים ולהיפטר מהגלים הגלים העומדים בעזרת איקיולייזר, על זה כבר כמבתי הרבה, רק לקרא.
אני קורא פה "לא צריך הרבה כסף לאוטו ספורט. צריך שיהיה לו מנוע שמביא אותו ל 260 קמ"ש ומאיץ למאה קמ"ש בפחות מחמש שניות".
להזכירך, אוזניות 'מתהדרות' בטווח של 20hz-20khz, לרדת ל 15 זה לא עניין של מה בכך.

issi

אוהב את התחום
מעורבות
184
נקודות
43
אני קורא פה "לא צריך הרבה כסף לאוטו ספורט. צריך שיהיה לו מנוע שמביא אותו ל 260 קמ"ש ומאיץ למאה קמ"ש בפחות מחמש שניות".
להזכירך, אוזניות 'מתהדרות' בטווח של 20hz-20khz, לרדת ל 15 זה לא עניין של מה בכך.
מי שקונה פררי רוצה שידעו שיש לו פררי ואין לו שום אפשרות מעשית לנסוע 260 קמ"ש
טסלה S תאיץ יותר טוב בלי רעש תעלה פחות אבל הוא רוצה פררי מה לעשות....

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
שתיהן לא בתקציב שלי ;)

Croc

חבר משקיען
מעורבות
111
נקודות
43
רק שכחת לכתוב שכל העסק צריך להתחבר ,וזה קשה !
מבחינתי אם לא משתמש בקולנוע הקופסה הזו מיותרת !

זה הקטע הכי מאתגר.
מביאים סאב מקבלים בס ואחרי שהתלהבות יורדת מתחילים לשים לב לחוסר החיבור ובסוף הכל נופל על זה.
לא אומר שזה לא ניתן לביצוע - אבל ברוב המקרים זה לא צולח.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,027
נקודות
113
קשה עד לא אפשרי לשלב סאב בלי מדידות .
זה לא מתחבר עם הקידמיים

issi

אוהב את התחום
מעורבות
184
נקודות
43
קשה עד לא אפשרי לשלב סאב בלי מדידות .
זה לא מתחבר עם הקידמיים
מסכים עם דן.
סאב צריך לכסות את התחום התחתון מתחת לתדר הנמוך של הרמקולים הקידמיים ללא כפילות עם הרמקולים הקידמיים.
הרמקולים הקידמיים שלי יורדים ל 28 הרץ במינוס 3 DB לכן הסאב מישתלב בתדר 33 הרץ ומטה וממלא מ 10 ל 28 הרץ.
המדידות דרושות כדי לזהות תדר גלים עומדים ואת ההגבר שיש לכוון בסאב.
ככל שתשלב את הסאב בתדר יותר נמוך כך המיקום שלו יהיה פחות חשוב ויוכל להתאים לאסטטיקה של החדר.
ביטול הגלים העומדים כמובן עם ROOM CORRECTION

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,027
נקודות
113
וגם ברוב המקרים נקודת החיתוך הנכונה היא דווקא לא ב ROLL OFF של הרמקול + גיין של החדר אלא בתדרים שיש ביטולים בחדר .
לרוב זה 50-80.
ובלי מדידה - אי אפשר לדעת את זה.

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
1. שניצל מסכים עם הטענה הראשונה שלך.
אתה באמת יכול להביא תעצבים . ולא בגלל שאתה מעצבן, בגלל שאתה מזלזל באנשים.
חבל.
אתה יכול גבר גבר כשאתה רוצה.

2. תתחדש. כיף לקרוא את הפוסטים שלך למרות הסעיף הראשון.

3.אני אוהב אקטיבי.
אקטיבי מייתר את הצורך במגבר על שמסוגל להתמודד עם דרישות של הנמוכים מבלי לגרוע בגבוהים .
בנוסף בעזרת dsp מתקדם אפשר לשנות את הפאזה של כל תדר כך שזה שקול להרבה רמקולים שכל אחד מנגן בתדר אחד וממוקם במקום אחר בחדר. זה נותן שליטה מלאה על בעיות של התאבכיות וגלים עומדים .
ובכלל עם הroom correction שיש אז אין באמת סיבה לקרוס אנלוגי .

4.רן סיכם על שימוש הסאב במערכת שלו . יצא לו מאמר שצריך להתפרסם ב ieee. נשארתי המום הרבה זמן.
אחפש את קישור לפוסט מאוחר יותר.

5. מגבר של 1000 ו 2000 watt זה מפלצת .
משחק לא זהיר בווליום מעיף את החלונות מבית. אני מעדיף מגבר עם שמונה - עשרה ערוצים לכל דרייבר בנפרד.

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
1. שניצל מסכים עם הטענה הראשונה שלך.
אתה באמת יכול להביא תעצבים . ולא בגלל שאתה מעצבן, בגלל שאתה מזלזל באנשים.
חבל.
אתה יכול גבר גבר כשאתה רוצה.

מסכים , אני מעצבן בפורום , לעומת זאת החברים שלי אוהבים אותי מאוד , כנראה הדמות האינטרנטית לא מתאימה למציאות , מתנצל!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אבל חלק ניכר ממה שכותבים פה החברים נשמע לי "מים טחונים " אחרי 40 שנה של אודיופיליה ,אגב המערכת שלי (כפולה ) ,בין היקרות בארץ !
ומושקע בה הרבה אהבה !

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
בעצם אין שטות שלא התעסקתי איתה , מלוח חשמל , כבלים שיכוך , העמדה , הדברה (כפולה ) , רמקולים , וכל מה שתעלה על דעתך " אבל החברים שלי מגיעים לתוצאות מדהימות , רן ,דן ,גיא , מיכאל ,תומר , ועוד.....

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
אפשר להתעסק בזה בלי סוף, וחלק מההתעסקויות עושים נזקים ולומדים בדרך הקשה לא לגעת, בערך כ-חצי מהתחביב הזה זה מים טחונים, כל אחד חי בלל-לנד של עצמו.
עזוב, כבר מזמן שכחנו מה חשוב באמת.

• Haha
Reactions: gds

shushu

חבר משקיען
מעורבות
784
נקודות
113
אלדר, התוצאה אצליך עם הקרוס החדש היא כנראה הטובה ביותר ששמעתי אצליך מעולם וכנראה הטובה ביותר שיצא לי לשמוע בארץ!
דינמיות מטורפת ללא עוותים טונלים, הכי קרוב להופעה חיה שאני מכיר.
מה שיפה שאין צורך להגביר יותר מידי, הכל יוצא החוצה בווליומים סבירים. התקשרתי אתמול ללקסמן ביקשתי שיחזירו את היצור של המונובלוקים 800...
אתה באמת מעצבן לפעמים, ואנחנו באמת אוהבים אותך איך שאתה!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור