אקוסטיקה קערות הינדיאות

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יש לי בבית כמה , התכונה שלהם הוא להדהד בגבוהים ובמיד לפי הגודל , בעיני זה משפר מאוד את הצליל אחרי הרבה נסיונות , האמת אני נמאס לי מספיגה ופיזור מלאכותיים למרות שיש לי מחסן מלא מן הדברים הללו, יש בסרונה חנות מרתף ענקית שמוכרת כלי נגינה אקזוטיים ודברים כפי שציינתי , ממש ממליץ, בנוסף יש לי בחדר זוג כורסאות טלויזיה ענקיות שעובדות יותר טוב מאיזה צילינדר המכונה קולט בסים , יש לי מחסן מלא מפזרים וקולטים , כל מה שנותר לי הוא לדחוף אותם בשניה לפינות בקיר האחורי והכל מתאזן , קצת יצירתיות חברה.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
האם לא הגיע הזמן להפסיק לרכוש מכשירים מפונפנים ויקרים שלא בטוח שמשפרים מעבר לשכנוע עצמי והתלהבות של התחדשות , ולבדוק מה מתחולל מסביב , הרי מספיק ארון תקליטים שישפיע יותר ממגבר או רמקול חדש.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
נוסע באוטובוס , ( שלילה שתכף נגמרת ), בינתיים מבלבל לכם המוח

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
רוצה הנקודות שלי בחזרה , נעלמו אחרי שסולקתי , מה יש ? קצת בשיממון שנוצר לאחרונה

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מי שמעניין אותי מאוד הוא RB68, צריך לפגוש אותו דחוף , בחור עם ידע שאין לי !

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
האם לא הגיע הזמן להפסיק לרכוש מכשירים מפונפנים ויקרים שלא בטוח שמשפרים מעבר לשכנוע עצמי והתלהבות של התחדשות , ולבדוק מה מתחולל מסביב , הרי מספיק ארון תקליטים שישפיע יותר ממגבר או רמקול חדש.
אלדר היקר,

איך נדע באיזה תדר משפיע ארון התקליטים, אם יש לי 50, 250 אם 1000 תקליטים גודל הארון משתנה, ובהתאם יכולת הספיגה/פיזור וכו...

ההבדל בין לדחוף לחדר עוד כורסה לבין הכנסת אלמנט יעודי הוא היכולת לחזות את ההשפעה שיש לאותו אלמנט, בהתאם למדידות החדר.

בעניין צילנדרים שקולטים באסים, אלה מספוג שווים ל... יש צילינדרים מחומר פלסטיק ממוחזר הסופגים שעל פי מדידות המפורסמות ע"י היצרן סופגות באס הרבה יותר טוב, אגב, ניתן להתאים את חלקם לתדרים מסויימים.

כנ"ל לגבי פאנלים העשויים משכבות שונות, כמו סיבי פלסטיק ממוחזר, שכבות עץ ועוד חומרים בולמים שתפקידם לקלוט ולרסן את התדרים הנמוכים. חברות רציניות מפרסמות את ההשפעה ויכולת הספיגה, פיזור וכו.

בעניין דפיוזרים, גם כאן, קל יותר לחזות השפעה באמצעות פאנל שידוע איך הוא מפזר ובאיזה תדרים משפיע.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
אני חושב שאקוסטיקה זה באמת תחום ששווה להסתייע באיש מקצוע ומדידות טכניות , ולאחר מכן להתאים להעדפות. ניסוי ותהייה אולי נחמדים נדיר שמגיעים לתוצאות מקסימליות. גם בגלל הסירבול של ההצבה של אביזרי האקוסטיקה.

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
איך נדע באיזה תדר משפיע ארון התקליטים, אם יש לי 50, 250 אם 1000 תקליטים גודל הארון משתנה, ובהתאם יכולת הספיגה/פיזור וכו...

נדע באמצעות מדידת החדר ונתקן באמצעות דיראק..

גילוי נאות (כבר 30 שנה אין לי בבית מדף תקליטים).

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
נדע באמצעות מדידת החדר ונתקן באמצעות דיראק..

גילוי נאות (כבר 30 שנה אין לי בבית מדף תקליטים).
הי ליאור,

תיקון אקטיבי באמצעות דיראק, טרינוב לינגדורף וכו... הוא דרך מצויינת לטפל בבעיות אקוסטיות מסויימות (נדמה לי שתמצא שגם הם לא פותרים את כל הבעיות אם החלל סובל מecho ו reverb מוגזמים), ולכן גם הם ירוויחו מעבודה בחלל מטופל.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אני חושב שאקוסטיקה זה באמת תחום ששווה להסתייע באיש מקצוע ומדידות טכניות , ולאחר מכן להתאים להעדפות. ניסוי ותהייה אולי נחמדים נדיר שמגיעים לתוצאות מקסימליות. גם בגלל הסירבול של ההצבה של אביזרי האקוסטיקה.

לאחרונה נחשפתי לטיפול אקטיבי בבעיות באס, דוגמת AVVA C20 האנלוגי או C214 בעל ה DSP
ניתן להכניס מספר יחידות כאלה בהתאם לצורך ואין התערבות במסלול האות (יתרון אדיר לבעלי מקור אנלוגי).
בהדגמה בה נכחחתי, חדר שסבל מהדהודים "החלים" ברגע מהתופעה והמערכת שאך לפני רגע הדהדה וסבלה מהתאבכויות נגנה בצלילות.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
לאחרונה נחשפתי לטיפול אקטיבי בבעיות באס, דוגמת AVVA C20 האנלוגי או C214 בעל ה DSP
ניתן להכניס מספר יחידות כאלה בהתאם לצורך ואין התערבות במסלול האות (יתרון אדיר לבעלי מקור אנלוגי).
בהדגמה בה נכחחתי, חדר שסבל מהדהודים "החלים" ברגע מהתופעה והמערכת שאך לפני רגע הדהדה וסבלה מהתאבכויות נגנה בצלילות.
אם כבר העלית את זה אז תפנו לאודי מישר יכול לפתור את כל הבעיות האלו שהעלית הדהודים התאבכויות צלילות ולא רק באנאלוג.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
אם כבר העלית את זה אז תפנו לאודי מישר יכול לפתור את כל הבעיות האלו שהעלית הדהודים התאבכויות צלילות ולא רק באנאלוג.

הי משה, הכוונה שלי למלכודת באס אקטיבית דוגמת אלו:

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
תן קישור, איזה יחידות מדובר? מעניין אם חברות הטיפול האקוסטי האקטיבי מחשיבות את הפתרון שלהם כעומד בפני עצמו או כאלטרנטיבה במידה ואין יכולת או רצון להתעסק בטיפול פאסיבי בחדר.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
תן קישור, איזה יחידות מדובר? מעניין אם חברות הטיפול האקוסטי האקטיבי מחשיבות את הפתרון שלהם כעומד בפני עצמו או כאלטרנטיבה במידה ואין יכולת או רצון להתעסק בטיפול פאסיבי בחדר.
יש קישור בהודעה מעל.

חפש AVVA C20 או AVVA C214

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
גיא היקר ,
אתה אולי חושב שיודע משהו , אנחנו ניסינו כבר הכל עם מיכאל כולל פיסטון מתארך , הצליח יפה בשני דיבי להוריד ההדהוד , מאחל לך להתחדש כל הזמן , נסיון זה בטח לא מוסיף או לחליפין איזו הבנה!
מכיר קולט בס שיודע לקלוט רק מיד בס , אם היית יודע כמה אנומליות יש לא היית מגיב כך , שיבושם לך !

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אגב , יותר היה מתאים לטלפון או לקבוצה אבל עובדה זה פה לא בגללי

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
הי ליאור,

תיקון אקטיבי באמצעות דיראק, טרינוב לינגדורף וכו... הוא דרך מצויינת לטפל בבעיות אקוסטיות מסויימות (נדמה לי שתמצא שגם הם לא פותרים את כל הבעיות אם החלל סובל מecho ו reverb מוגזמים), ולכן גם הם ירוויחו מעבודה בחלל מטופל.

אכן, אין כאן כל מחלוקת שהרי ידוע ומקובל כי אחרי טיפול פסיבי יש לשוב ולמדוד ולכייל מחדש (בדידי הווה עובדא).

לני

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
63
רוצה הנקודות שלי בחזרה , נעלמו אחרי שסולקתי , מה יש ? קצת בשיממון שנוצר לאחרונה

אתה יודע שניצל הנקודות הם לא כמו הנקודות בנוסע המתמיד.
נמר לא מחלק תקליט למי שמגיע ל 1000.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא מצפה לתקליט , אבל נערת ליווי זה בסדר

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אנחנו ניסינו כבר הכל עם מיכאל כולל פי טון מתארך , הצליח יפה בשני דע בי להוריד ההדהוד
מתנצל על חוסר ההיכרות עם גאג'טים למיניהם. מה זה "פי טון מתארך"?

והאם ניסיתם ספציפית גם PSI Audio AVVA C20/C214?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור