קניית מצלמה קומפקטית

מעין

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
שלום, אני מחפשת מצלמה קומפקטית לסבתא שלי, בעיקרון לצילום בטיולים. עניתי בשבילה על השאלון
השאלון :
1. מהו שימושי המצלמה (לדוגמא: צילום משפחתי,ספורט,נוף וכו')? צילום נוף ומשפחה בטיולים
א. האם המצלמה מיועדת לצלם מתחיל/חובב/מקצוען ? מתחיל (רק ללחוץ על הכפתור ולצלם תמונה טובה)
ב. האם המצלמה מיועדת להיות בשימוש מדי פעם/תדיר/כל הזמן/פרנסה? מיד פעם
2.מהו התקציב המקסימאלי? 600 שקל
א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך?
ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב?
3. מהו הרזולוציה המקסימלית שבה תשתמשו? עד כמה חשובה האיכות התמונה? שתצא תמונה טובה ואיכותית
4. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: פלאש חיצוני, חצובה, תיק, זכרונות ועוד)? לא
אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.
5. האם יש ברשותך עדשות אשר תרצה להתאימן למצלמה? איזו? לא
6. האם מתוכננת שידרוג בעתיד? לא
7. האם ישנה העדפה לרכוש את המצלמה מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא
8. מתי מתוכננת קניית המצלמה? בקרוב
9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון WIFI/BT,מסך מגע, חיבורים מיוחדים וכו' ).
10. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: מצלמה פשוטה שתביא תמונותא יכותיות בלי הרבה עיסוק בהגדרות (כי סבתא שלי פחות מבינה בזה ומה שחשוב לה זה כשהיא מטיילת שיצאו תמונות יפות ואיכותיות)
אני לא ממש מבינה במצלמות קומפקטיות אשמח אם תמליצו לי על מצלמה כזו.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
זה תקציב מאוד צנוע וקשה למצוא מצלמה טובה בתקציב זה
זו רמת הכניסה של המצלמות ורוב המצלמות בתקציב זה יספקו איכות תמונה ברמה זהה

מעין

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
8
המצלמה לא צריכה להיות ברמה מאוד גבוה. ברמה שתספק אישה מבוגרת בת שבעים כאשר היא טסה לטייל עם כה חברות בחול...
ושתהיה קצת יותר טובה מהמצלמה שיש לה בגלקסי 2 שיש לה.
אני מתלבטת בין

Nikon COOLPIX A100
Canon IXUS 175
Canon IXUS 185
האם לדעתך יש אחת טובה יותר? אני אישית מצלמת בניקון אך ראיתי שהקנון אפילו יותר טובה פה. איזו מהן כדי? האם יש אחרת טובה יותר? ניתן לחרוג מהתקציב אך לא יותר מאלף שח כי בכל זאת הדרישה לא גבוה

yagil777

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
זאת המצלמה הכי טובה שמצאתי, מעל 600 אבל לא מעל 1000 http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=892865
ולא מומלץ קנון IXUS, שמעתי דברים לא טובים על הסדרה הזאת.

נערך לאחרונה ב:

natig

אוהב את התחום
מעורבות
9
נקודות
18
האיקסוסים נהיו בשנים האחרונות מצלמות שמתחרות ראש בראש מול סמארטפונים מסין ב 10 דולר. לברוח כמו מאש, הן גרועות אפילו ביחס לקומפקטיות פשוטות מלפני 5 שנים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור