רמקולים קניית מערכת קולנוע באיביי

אוהד זכי

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום רב,
ברצוני לקנות מקרן קול של YAMAHA שעולה בסביבות 600 דולר מאיביי. הוא שוקל 10 קילו.
רציתי לדעת איזה מיסים אני משלם עליו? אם זה מכס, מעמ, על המשקל של החבילה, איכסון, וכו' וכו' וכו?
כמובן אני לא מדבר על הכדאיות אם לקנות באיביי או לא. זה סתם לידע כללי כמה עלות המיסים?
אם אני אגיע לדואר ויגידו לי שאני צריך להוסיף לא רק מכס אלא עוד ועוד דברים? וכמובן מה על הובלה ב-UPS כל חברת שליחויות דומה?

orenb

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
מה המצב חבר אני זה עתה קניתי רסיבר מהאי ביי
מכס הוא כולל עלות מעמ וכל מה שמשתמע מכך
אתה תשלם 33 אחוז על הקנייה שלך

SimpleMan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כמה דברים:
מיסים+מע"מ אתה משלם 33.4% שזה 200 ומשהו דולר.
בכול מקרה לא ממליץ לך לשלוח ישירות דרך אייבי לארץ כי אז יהיו לך הפתעות מחברת השילוח שתדרוש עמלת שיחרור מהמכס.
יש היום הרבה חברות שילוח (כגון: USHOPS, TNT MUSTOP ועוד רבות וטובות) שנותנות לך כתובת אישית בארה"ב כאשר אתה קונה אתה שולח לכתובת שלך בארה"ב. כאשר החבילה מגיע לכתובת שלך אתה נדרש לשלם את המיסים בחוק וולשלם את השילוח לארץ. בכול החברות האלה אתה יכול לדעת מראש עוד לפני הקניה כמה תעלה לך הקניה כולל הכול (קניה, מיסם ושילוח) בלי שום הפתעות....

דרך אגב: איזה דגם של מקרן קול אתה מחפש האם אתה בטוח שבאייבי הוא הכי זול?

SimpleMan

wood

אוהב את התחום
מעורבות
6
נקודות
18
איך ניתן לדעת את המחיר הסופי מראש?

SimpleMan

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
איך ניתן לדעת את המחיר הסופי מראש?

כמעט בכל אתר של חברות השילוח שהזכרתי יש מחשבון עלויות שנותן לך את המחיר העלויות של המיסים והשילוח....כל מה שאתה צריך זה גודל ומשקל שקל מאוד להשיג באינטרנט

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור