קוד של YES עבור שלט חכם?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
משהוא מכיר את הקוד של YES MAX עבור שלט חכם?
כמו כן קוד של ממיר YES 3100 עבור שלט חכם?

תודה לעונים נכון (Y)

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יש מצב ששירות הלקוחות שלהם יוכל לעזור בעניין ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בעבר ניסיתי התשובה שלהם - היא השלט שלו הוא שלט חכם תשתמש בו ולא להפך :)
כך שזה לא עוזר

efib

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
האם השלט החכם הוא גם שלט לומד ?

כי אם כן, אני ממליץ לך לעשות כן.
לקח לי 3 דקות להכניס את המקשים העיקרים לזיכרון השלט החכם.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
הבעיה של השלט החכם הזה - כאשר מוצאים את הסוללות הוא שוכח (לא כל כך חכם)

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אתה רוצה להגיד לי שהקודים של כל השלטים החכמים הם זהים? זה ממש מפתיע אותי...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אתה רוצה להגיד לי שהקודים של כל השלטים החכמים הם זהים? זה ממש מפתיע אותי...

לא הבנתי

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
לא כתבת איזה שלט חכם יש לך, מכאן אני מסיק שהקודים של כל השלטים החכמים הם זהים וזה מפתיע אותי

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אם הבנתי אותך - אתה אומר שקוד של מכשיר מסוים שונה עבור שלטים שונים (לא חשבתי על כך)

יגאל

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
הקודים שמזינים בשלטים החכמים זה למעשה אוסף של תדרים והקישור שלהם ללחצן פעולה מסוימת (למשל תדר X עבור לחצן on/off, תדר Y עבור לחצן הגברת קול, תדר Z עבור לחצן הנמכת קול וכן הלאה). אם אני לא טועה מקובל גם לחלק את הקודים (שמורכבים מ-4 ספרות) לטווחים עבור מכשירים מסוימים אם כי אני לא בקיא בחלוקה (למשל יתכן ש- 2000-3999 "מוקצה" למכשירי טלוויזיה למיניהם, 4000-4999 למכשירי DVD וכו') פשוט כי אוסף הפעולות (לחצנים) במכשירים משתנה (ל- DVD יש אוסף לחצנים שונה מטלוויזיה ושונה מרסיבר וכו'). בדר"כ גם יצרן מסוים משתמש תמיד בקוד מאוסף מוגדר שהקציב לעצמו - למשל למכשירי טושיבה תמיד הקוד לטלוויזיה יהיה אחד מ- 4-5 קודים נתונים (שבדר"כ נמצאים בטווח ה"נכון" שהזכרנו קודם), מכשיר הווידיאו תמיד יהיה אחד מ- 4-5 קודים קבועים אחרים וכנ"ל מכשיר ה- DVD וכו'.
לכן אפשר להשתמש באותו קוד מכל שלט חכם וכבר יש בשוק הרבה שלטים חכמים במחירים מגוחכים (החל מ- 30 ש"ח...) שבהם ניתן להכניס קוד לכל מכשיר ולהפעיל מאותו שלט 6 עד 10 מכשירים ואף יותר.
יחד עם זאת, השלטים החכמים "באמת" הם האלו המסוגלים ללמוד משלט קיים: זה מצריך מהשלט החכם קיום של מקלט אינפרא אדום (בנוסף למשדר שקיים בכל שלט אינפרא) שידע לזהות את התדר שהשלט השני משדר אליו ואותו הוא שומר בזיכרון שלו ומשייך אותו ללחצן מסוים. בגלל זה הם בדר"כ יותר יקרים - אני חושב שבארץ ניתן למצוא החל מ- 300 ש"ח (והשמיים הם כמובן הגבול כמו תמיד).

aloni

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
אם הבנתי אותך - אתה אומר שקוד של מכשיר מסוים שונה עבור שלטים שונים (לא חשבתי על כך)

לא לא, אני ממש לא אומר, זה רק מה שהנחתי לפני שקראתי את הודעתך...

יש הגיון במה שאתה ויגאל אומרים, למרות שזה נראה לי אופטימי... זה אומר שכל השלטים האלו חולקים כנראה איזה צ'יפ או רכיב זיכרון כלשהו עם ההגדרות האלו.

lebovitz

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כרמי,

אני חשבתי שמישהו שהוא פריק אמיתי (PocketPCfreak), יש לו במחשב כף יד תוכנה של שלט חכם וכל המכשירים ישלטו ומ-PPC ;)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ברור שיש לי PPC עם NEVO ששולט על על המערכת - אבל זה לא ברמה של שלט חכם, אחרי הכול כתבתי סיקור על אחד לא מזמן :)

ezt

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
קצת שלטי רחוק ,קוד קבוע , לומד , אוניברסלי , חכם

(Y) שלום לכם ונעים מאוד

כמומחה לשלטי רחוק חשבתי להסביר לכם קצת על שלטי רחוק
וכמובן נשמח לעזור ולענות על כל שאלה בתחום מה שנוכל

אז ככה :
שלט קוד קבוע = זה שלט שצרבו בו קודים להפעלת מכשיר מסויים ורק את המכשיר או המכשירים המסויימים האלו הוא מסוגל להפעיל !! יש כל מיני סוגי שלט קוד קבוע ( צורות שונות , מספרי לחצנים שונים וכ"ו)

שלט אוניברסלי = שלט שצרבו בו כמות של קודים ( בדרך כלל כ 1000) להפעלת מס מכשירים שונים (DVD TV וכ"ו) ורק אותם הוא מסוגל להפעיל !! ניתן לעבור מקוד לקוד או ממכשיר אחד לאחר לפי מבנה סיפריית הקודים ולפי תוכנת ההפעלה שלו.

שלט לומד = זה שלט שמגיע "גולם" לא יודע להפעיל שום מכשיר !! והחוכמה שלו זה שהוא מסוגל ללמוד קודים משלטי רחוק אחרים .
בדרך כלל משתמשים בו לבניית שלט אחד שמכיל את כל הפעולות העיקריות שהמשתמש נוהג להפעיל בחדר המסויים . המהות שלו היא בעיקר לפרקטיקה בשימוש !!
לדוגמה השלט הלומד יהיה מסוגל להפעיל כל טלביזיה (כיבוי והדלקה) וכל ממיר (הוט יס או מקלט לווין)

שלטים חכמים = יש המון סוגים של שלטים חכמים שהם בעצם כל מיני שילובים של כל השלטים לעיל :להלן מס דוגמאות:
שלט שהוא גם אוניברסלי וגם לומד.
שלט שיודע לעשות רצפים של כל מיני פעולות כמו לדוגמה : בלחיצה אחת מסוגל להפעיל TV וא"כ להעביר לערוץ 22 .
שלט שמתחבר למחשב ומסוגל לקלוט קודים ממאגרי קודים

יש עוד הרבה וורסיות של שלטים חכמים ואולי בהמשך נפרט עליהם .
<נערך>
נשמח לשתף פעולה באתר היפה שלכם

אלישע

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ezt

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
האם השלט החכם שלך לומד?.

אם כן אז תוכל להעתיק את הקודים מכל שלט של יס

ezt

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
יש גם שלטי רחוק חכמים שלא שוכחים את האינפורמציה

יש גם שלטי רחוק חכמים שלא שוכחים את האינפורמציה
פשוטים להפעלה וידידותים לסביבה

orena56

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלט לומד yes

האם מישהו יודע את הקוד לשלט חכם של yes שיהיה שלט לומד ?

יש לי טלויזיה שאין לה קוד מתאים ובעזרת שלט לומד אני יזין לו פונקציות (כגון : כיבוי/הדלקה, ווליום)

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
השאלה לא ברורה לי - מה רוצים בדיוק לעשות?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור