קדם מגבר מנורות Valvet Soulshine 8 במבחן

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
שאלה !
נמר - לא מזמן פירסמת ביקורת על קדם של קונרד ,בין הנמוכים שלהם ,עולה 12000₪ ,מה אתה אומר ? על ולבט כתבת שהוא היי אנד ,על קונרד כתבת שהוא קצת איטי במוסיקה אלקטרונית ,
איזה מהם באמת שובר את הלב ? איזה קדם מביא לך המון מוסיקה הביתה ?
ולבט השקיעה ספק חיצוני ושפופרות 6sn7 ,קונרד עובדים רק עם שפופרת אחת ,לקונרד יש נסיון של שנים רבות ביצור ציוד מרגש ,ולוט חברה צעירה ומוכשרת ,
בקיצור תן השואה קטנה ,איזה יותר טוב ,איזה לטעמך עם המוסיקה שאתה שומע ,
אני שמעתי לאחרונה את ה gat ,ואת הet 5 של קונרד ,לא יכול להמנע מהמחשבה שהחברה הזו ממלאה לך את החדר בצלילי זהב ובקרני שמש ,אפילו האודיו ריסרצ 5 שהוא מדהים ,ממלא לך את החדר בקרני לייזר כחולים מדויקים -הוא כבר אצל אבנר ,שיהנה קצת מליזר ,לי יש קדם שנותן צלילים אדומים כתומים ,איטי להחריד ,בלי שלט ,אבל לי הוא התאים למוסיקה שאני שומע ,
אז מה אתה אומר -מודרני ומהיר או הגנטיקה של קונרד.

שלום שניצל
Valvet audio בעקרון קיימת משנת 1987 אז Knut המתכנן עבד כמהנדס חשמל / אלק בתחום הציוד הרפואי ובמקביל התחיל לבנות את המוצרים שלו ולמכור אותם לקהל מצומצם , ב2007 החליט לעזוב את התחום הרפואי וvalvet מאז היא העבודה העיקרית שלו . החברה מאוד מוכרת בגרמניה ויש לו נציגות בכמה ממדינות אירופה , ארה״ב ובמזרח הרחוק גם .
לילה טוב . :)

נערך לאחרונה ב:

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
קודם כל, זכור לי צליל שהלך והשתפר משמעותית עם כל דקת האזנה. בהתחלה הוא היה קצת אנמי, דרדה'לה וחסר כל מאפיינים בולטים. אך לאחר שעתיים של מוסיקה היה מדובר בחיה אחרת.
.[/QUOTE]

אכן מתן צודק , אלה מגברי pure class a שצריך לחמם אותם , והם מתחילים לתת מוזיקה אחרי שעתיים לפחות של חימום .
תודה.

NStudio-Hiend

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
כמובן , תודה לנמר על הסקירה היפה .

Audiofreak

עוסק בתחום
מעורבות
1,059
נקודות
113
לדעתי "צליל יקר" הוא צליל נקי ושקט.
כל מכשיר שהוא נקי ושקט באמת הוא יהיה בעל צליל "יקר", אך זה לא אומר שהוא מנגן מוסיקה או שיש לו טון נכון,
בד"כ זה בא אחד על חשבון השני...
הטובים באמת הם גם מוסיקליים ,עשירים בגוונים הנכונים ובעלי איזון טונאלי נכון - ואלו נדירים מאוד ובד"כ עולים הון.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
״צליל יקר״ הוא ביטוי של צפריר ,בזמנו נאמר על כל מכשיר זול שנשמע טוב,בעיני הביטוי הזה לא אומר כלום,מה יקר בעצם?צליל שמתאים למכשירים יקרים? האם הצליל עצמו יקר?
אני מעדיף ,,״צליל יפה״לפחות יש לזה משמעות בשבילי !
היתכן למשל המשפט - למגבר הזה יש צליל יקר אבל הצליל שלו לא יפה?
בקיצור ״צליל יקר״ הוא ביטוי בזרגון של אודיופילים ,שמאחריו לא עומד כלום, כבר ניתקלתי במספיק שזורקים לחלל ביטויים כגון ...דינמי....אויר....במה....טרנזיינטים...עושר הרמוני...וכל מיני שכאלו ,ואז שאתה מתלבש עליהם אם נחה עליך הרוח,ומנסה לברר למה התכוונו,מתברר שהדבר היחידי שברור הוא ......שלא ברור להם שום דבר,כאלו שדפיקות על עור תוף קטן עם מקל נחשב כבס עמוק ומהיר...(שזה בכלל מיד,או מיד בס).

miki185

חבר משקיען
מעורבות
43
נקודות
28
״צליל יקר״ הוא ביטוי של צפריר ,בזמנו נאמר על כל מכשיר זול שנשמע טוב,בעיני הביטוי הזה לא אומר כלום,מה יקר בעצם?צליל שמתאים למכשירים יקרים? האם הצליל עצמו יקר?
בקיצור ״צליל יקר״ הוא ביטוי בזרגון של אודיופילים ,שמאחריו לא עומד כלום, כבר ניתקלתי במספיק שזורקים לחלל ביטויים כגון ...דינמי....אויר....במה....טרנזיינטים...עושר הרמוני...וכל מיני שכאלו ,ואז שאתה מתלבש עליהם אם נחה עליך הרוח,ומנסה לברר למה התכוונו,מתברר שהדבר היחידי שברור הוא ......שלא ברור להם שום דבר,כאלו שדפיקות על עור תוף קטן עם מקל נחשב כבס עמוק ומהיר...(שזה בכלל מיד,או מיד בס).
יתכן שאתה מתרגם צליל יפה = ל"צליל יקר" ,אני שמעתי הרבה מערכות אם צליל יפה אבל היה רחוק מ"צליל יקר"
חלקיק דוגמה לצליל יקר ,בתי

זמורת התוף שנימצא בצד או מאחור ,כאשר מכים במקל יש בקצהו פרווה (יש מספר פרוות) ,אתה שומע את הפרווה בזמן המכה ולא רק בס סתאמי .ד.א זה נשמע גם במערכות עם צליל לא יקר בקווד 57 שחלק מחברי הפורם מזלזלים.
צליל יקר יצא לי לשמוע במערכת שלי עם ראש די יקר שנשבר לצערי ובסטראופיל קיבל ביקורת כראש עם צליל אריסטוקרטי.
אותו ראש בכל קומבינציה אחרת לא נתן את ה"צליל היקר" וע ם הרמקולים פרואק היה "רק" צליל יפה
אפשר להוביל את הסוס לשוקת אבל אי אפשר לשתות במקומו.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

מה המשמעות של "צליל יפה" בשבילך?

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
"צליל יקר" זה ביטוי אישי ואין טעם להתחיל לנתח אותו יותר מידי.

אני משער שהוא בא לתאר תחושה של איכות גבוהה מאוד שאינה ניתנת להשגה בשום מערכת ששמענו אי פעם במחיר סביר.

אני הייתי מתאר "צליל יקר" (כאמור, הגדרה פרטית ואישית לחלוטין) כצליל שגורם לי לחייך בהנאה עם הצלילים הראשונים מהמערכת.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מה המשמעות של "צליל יפה" בשבילך?
פשוטו כמשמעו ! כמו ההבדל בין פרח יפה לפרח יקר ,האם פרח יקר הוא יפה בהכרח ? האם צליל מפורט הוא יקר ,? האם צלילך משקלי הוא יקר ? משהו יקר מתיחס למחיר ,משהו יפה לא קשור למחיר ,
האם ניתן לומר שלכינור של סטרדיברי צליל יקר ?
כמו שאמרתי -זוהי צורת ביטוי מאוד קרובה לביטוי "צליל חבל על הזמן"צליל הורס" צליל מדליק" צליל קורע" צליל מרסק" ,
לכינור של סטרדיברי צליל יפה ! זהו.
אבל למה יש לי רושם אתה רוצה קצת לריב?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שחרר אותי מ"רוצה לריב" והרשמים שלך. דבר איתי על אודיו, לא על מריבות.

לעניין.
מה שאתה בעצם אומר הוא נכון. אבל אני מגדיר צליל יקר כצליל "נכון" או איכותי. הרי יש המון רמקולים שמוצאים צליל "יפה". השאלה היא אם זה מה שמחפשים במסע הזה שלנו. הרי לא פעם ולא פעמיים התייחסת למה שנקרא "צליל מנומס". אתה מגדיר אותו כצליל נעים, מלטף ורגוע אבל אין את הדינמיות והאנרגיה הזו שמוסיקה מסויימת זקוקה לה. האם צליל יפה הוא צליל חם? אולי מנומס? האם דיוק, פרטים, מהירות ודינמיות פוגעים ביופי?

הכוונה שלי, או ליתר דיוק הפרשנות שלי לצליל יקר, הוא אותו צליל שמסתובב באותן מערכות יקרות וטובות שיש לחלק מחברי הפורום. המכנה המשותף בין המערכות הללו הוא איכות צליל גבוהה מאוד, ששמורה למוצרים יקרים כחדשים. קח לדוגמא את הנגן שלך. ה-emm. האם הצליל שלו יפה יותר מנגן שעולה חצי? האם הוא איכותי יותר? חד משמעית כן. מה גם שהאיכות הזו נובעת גם ממחירו שאיפשר לחברה להזריק לו את מיטב הרכיבים. זה הצליל ה"יקר" הזה שאני מדבר עליו. הצליל הזה שמביא אותך למסקנה שהמוצר נבנה על מנת לספק את האיכות הגבוהה הזו ששמורה למוצרים היקרים הללו. לא כולם כמובן, אבל רובם.

borispavis

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
פשוטו כמשמעו ! כמו ההבדל בין פרח יפה לפרח יקר ,האם פרח יקר הוא יפה בהכרח ? האם צליל מפורט הוא יקר ,? האם צלילך משקלי הוא יקר ? משהו יקר מתיחס למחיר ,משהו יפה לא קשור למחיר ,
האם ניתן לומר שלכינור של סטרדיברי צליל יקר ?
כמו שאמרתי -זוהי צורת ביטוי מאוד קרובה לביטוי "צליל חבל על הזמן"צליל הורס" צליל מדליק" צליל קורע" צליל מרסק" ,
לכינור של סטרדיברי צליל יפה ! זהו.
אבל למה יש לי רושם אתה רוצה קצת לריב?
נראה לי שרמקולים גדולים לא יכולים להוציא צליל יקר!

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
"צליל יקר" זה ביטוי אישי ואין טעם להתחיל לנתח אותו יותר מידי.

אני משער שהוא בא לתאר תחושה של איכות גבוהה מאוד שאינה ניתנת להשגה בשום מערכת ששמענו אי פעם במחיר סביר.

אני הייתי מתאר "צליל יקר" (כאמור, הגדרה פרטית ואישית לחלוטין) כצליל שגורם לי לחייך בהנאה עם הצלילים הראשונים מהמערכת.

טוב,אז אם החלטנו שהביטוי "צליל יקר" הוא אישי לחלוטין ,מבחינתי סבבה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה ברור שזה אישי.
לכן כתבתי שקשה לי מאוד לתאר את ה"סיסמא" הזו במילים. :)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
[
נראה לי שרמקולים גדולים לא יכולים להוציא צליל יקר!

תגיד מה יש לך? האם אתה חושב שהמישפט המצוטט למעלה מראה על איזה הבנה ?האינך חושב שמין מישפט כוללני שכזה יוביל את מרבית חברי הפורום שאתה אהבל,? בשביל מה לכתוב את זה ? כדי להראות ששניצל לא מבין כלום ,? הידעת שמרבית רמקולי העילית בעולם גדולים מאוד,כלומר קיימת מן שכבה דקיקה של רמקולים שניתן לומר נחשבים "האלפיון העליון" ,ומה לעשות שדווקא אלו גדולים מאוד יחסית ויקרים מאוד ,וזה לאו דווקא בגלל גודלם אלא בגלל יכולתם,מציע לך להפסיק לעשות מעצמך צחוק ,בעיקר בכדי להכנס בשניצל ,כתוב דברים עניינים !
5bd3868e_27A6AFD2C58ABB79BFEF9C0516990.jpg

תמונות מצורפות

• 5bd3868e_27A6AFD2C58ABB79BFEF9C0516990.jpg
    5bd3868e_27A6AFD2C58ABB79BFEF9C0516990.jpg
    KB 20.4 · צפיות: 559
נערך לאחרונה ב:

borispavis

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
[

תגיד מה יש לך? האם אתה חושב שהמישפט המצוטט למעלה מראה על איזה הבנה ?האינך חושב שמין מישפט כוללני שכזה יוביל את מרבית חברי הפורום שאתה אהבל,? בשביל מה לכתוב את זה ? כדי להראות ששניצל לא מבין כלום ,? הידעת שמרבית רמקולי העילית בעולם גדולים מאוד,כלומר קיימת מן שכבה דקיקה של רמקולים שניתן לומר נחשבים "האלפיון העליון" ,ומה לעשות שדווקא אלו גדולים מאוד יחסית ויקרים מאוד ,וזה לאו דווקא בגלל גודלם אלא בגלל יכולתם,מציע לך להפסיק לעשות מעצמך צחוק ,בעיקר בכדי להכנס בשניצל ,כתוב דברים עניינים !
צפה בקובץ המצורף 14258
אתה כבר נתת את מרבית התשובות! אמרתי מזמן שהחבורה הזו לא מעניינת אותי,ואתה מר שניצל בטח לא יכול לתת לי דוגמא אישית!!!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אתה כבר נתת את מרבית התשובות! אמרתי מזמן שהחבורה הזו לא מעניינת אותי,ואתה מר שניצל בטח לא יכול לתת לי דוגמא אישית!!!
בסדר!

katzofe

מושעה
מעורבות
73
נקודות
48
איזה רמקול זה(בתמונה)?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור