צריכה בבקשה המלצה על מצלמה מקצועית עבור מאפרת

גילה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום , אני במקצועי מאפרת כלות ,אני מעוניינת לרכוש מצלמה מקצועית שתיתן לי תמונות מקצועיות וחדות של צילום פנים ,
ללא שינוי גוון של צבעי איפור וכו, אלא ממש חדות תרתיח משמע, ונגד עיניים אדומות,
ושלא אצטרך אחכ לשפץ בפוטושופ
אלא אקבל חדות ודיוק בתמונה, ללא שינוי גווונים / או עיות פנים וכו
מצלמה דיגיטלית מקצועית של ניקון או כנון
לא מאוד יקרה, אלא בסביבות ה1000 שח פלוס מינוס

אודה לתשובתכם
גילה

*אציין שיש לי רקע וניסיון בצילום

נערך לאחרונה ב:

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
1000 זה מעט מדיי...
את רוצה לצלם כל כלה או רק חלק לשם יחצ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ברשותך, כמה מילים

מצלמה מקצועית לא ניתן לרכוש במחיר הזה, מצלמת DSLR זולה עם עדשת קיט עולה כ 1700 ש"ח, אפשר לבדוק רכישה של ציוד יד שנייה?

ניתן גם לבדוק רכישה של מצלמה ללא מראה שתספק תמונות טובות (איכות תמונה דומה ל DSLR רק קטנה יותר), אבל גם שם במחיר מתחיל מ 1500 - 2000 ש"ח

ניתן לרכוש מצלמה קומפקטית אכותית עם חישן יחיסית גדול שמגיעה עם עדשה טובה כמו קנון S110
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=831339
בדקנו אותה לא מזמן ומאוד אהבנו, אבל חמרות שהיא מוציאה תמונות מוצלחות, זו לא מצלמה מקצועית :)
http://www.dtown.co.il/articles/2697.html

חשוב לי להזכיר לא ליפול לטעות שרבים עושים ורכשים מצלמת דמוי SLR שזו מצלמה מאוד בנונית בגוף גדול שרק נראה רציני - ממש תמורה רעה לכסף עבור מצלמה לא מוצלחחת למחירה

אחרי שהסברתי קצת את מחירי המצלמות הסביבות התקציב שלך - אני רוצה להסביר שנתוים כמו חדות, דיוק וגוון התמונה לא קשורים כלל למצלמה מקצועית או לא רק לידע בצילום ותאורה.

לדוגמה:
צילום בתאורה חלשה גורם למצלמה לעלות את רגישות החיישן (ISO גבוהה) נקודה שמוסיפה גם רעש רקע לתמונה.
צילום במהירות חשיפה לא מספיק מהירה גורמת לתמונה לצאת לא מספיק חדה.
צילום בפלאש ישיר גורם לאוביקט לצאת מאוד בהיר וללא גוונים כלל

מעבר לכך WB (איזון הלבן) היא נקודה שחשוב להבין, המצלמה לא יודעת מהוא הלבן הנכון היות בתאורת פלורסנט או בתאורת שמש אותה צבע הבסיס הלבן יראה בצבע שונה. בכל מצלמה מודרנית ניתן להגדיר את ה WB המתאים לצילום וכמו כן ניתן לצלם דף לבן ולהגדיר למצלמה שזה הלבן בתאורה כעת לשאר התמונות.

כאמור בתקציב המודבר אני ממליץ על קנון S110 שנראה קטנה, אבל יש לה חיישן מוצלח ועדשה חדה שניתן לצלם איתה בזמן חשיפה מהיר. בנוסף להשתמש במנורת שולחן לפני ובצד אובקיט הצילום- ניתן להשתמש בגן שמש של מכונית מול המנורה להביא תאורה לצד השני של האוביקט ויצרנו סטדיו קטן ובזול - וכמובן לא לצלם עם פלאש לצלם קודם תמונה של דף לבן לקבוע אותה כ WB שלנו.

גילה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כרמי, תודה רבההההההההה על התשובה המורחבת, שאלה נוספת...

:). שאלה נוספת,
ניתקלתי במצלמה של CANON דגם POWERSHOT SX500 IS
מה דעתך???

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
בבקשה לשאול כמה שאלות שאת רוצה :)

בדיוק על כך כתבתי במודגש
חשוב לי להזכיר לא ליפול לטעות שרבים עושים ורכשים מצלמת דמוי SLR שזו מצלמה מאוד בנונית בגוף גדול שרק נראה רציני - ממש תמורה רעה לכסף עבור מצלמה לא מוצלחחת למחירה

זו מצלמה מסוג של דמוית SLR, כלומר גוף גדול עם עדשה לא מוצלחת וחיישן קטן
שילוב שמביא תמונות בנוניות, בגוף גדול ומרשים :)

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני רוצה להציג את ההבדל בין מצלמות בבקשה אותה תמונה ב ISO 400 שזו רמת רגישות יחסית סבירה
אין לי אפשרות להציג תמונות של כל דגם של מצלמה אבל יש כאן דגמים מאוד דומים

קנון SX510 (דגם שמחליף את ה SX500 ויותר טוב ממנו)
http://216.18.212.226/PRODS/canon-sx510/FULLRES/SX510hSLI0400.JPG

ניקון J1 (אני ממליץ על דגם חדש יותר J2 שעולה עם עדשה 1400 ש"ח)
http://208.43.255.194/PRODS/NIKONJ1/FULLRES/J1hSLI0400NR1D.JPG

סתם להדגמה קנון EOS 1100D שהיא DSLR אמיתית - אבל הדגם הכי זול של קנון (עולה עם עדשה 1700 ש"ח)
http://216.18.212.226/PRODS/T3/FULLRES/T3hSLI0400NR2D.JPG

לאחר פתיחת הקישור יש ללחוץ על התמונה להגדלה לרזולוציה מקסימלית
אני חושב שההבדל מאוד מורגש

נערך לאחרונה ב:

גילה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה !!!! רק האמת שלא ראיתי ככ הרבה הבדל
אולי בעין המקצועית שלכם , יותר קל לכם להבחין בהבדל
אז שורה תחתונה, איזה מהם לרכוש לדעתך המקצועית??

שוב, ממש תודה רבה :)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אחרי פתיחת הקישור לחצת על התמונה להגדלה - בגודל המוקטן באמת לא ניתן לראות הבדל

LiorDrZ

אוהב את התחום
מעורבות
60
נקודות
28
אני אתרום את השני סנט שלי לדיון הזה כי יש לי קצת ניסיון בצילום עבודות איפור ושיער.
צילום של איפור דורש כמה דברים. דבר ראשון פרטים ודבר שני נאמנות לגוון העור ולגווני האיפור.
סוג כזה של צילום דורש עבודת תאורה לא פחות מאשר מצלמה ועדשה ולכן כל פתרון של מצלמה דמוית SLR או P&S לא יתקרבו לאיכות של DSLR או מצלמה ללא מראה עם חיישן APS-C ומעלה.
צילום פורטרט עם עבודת איפור עם מצלמת P&S כמוהו כמו צילום עם אייפון...
באם אין תקציב ואין ידע בצילום + תאורה הייתי נמנע מקניית מצלמת P&S בסכום שנקבת והייתי מחפש צלם שיעשה עבורך את העבודה. בפייסבוק יש מלא קבוצות מאגרי צלמים \ מאפרים \ סטייליסטים שיעבדו בשת"פ עבור הפקות צילום שכאלה.
אם איכות העבודה שלך באיפור שאותה תציגי ללקוחות שלך חשובה לך, לא הייתי מתפשר על מצלמה פשוטה + חוסר ידע בצילום בשביל להציג את העבודות שלך. צילום טוב של העבודות שלך הוא כרטיס הביקור שלך שאותו תציגי ללקוחות שלך וללקוחות העתידיים שלך.
מצטער שהרסתי את המסיבה לקניית מצלמה.
ליאור

גילה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
יש לי ידע ונסיון בצילום
צילמתי עבודות שלי וכולם , פשוט כולם לא האמינו שזה צילום של חובבני
היתה לי עד כה מצלמה CANON S2 IS
אך בא לי משהו יותר מקצועי, היא כבר עשתה את שלה
ולכן אשמח להמלצתכם ללא צורך בצילום תאורה וכו

תודה רבה
גילה

גילה

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תיקון : התכוונתי ללא צורך בציוד תאורה וכו, אלא צלמה שתעשה את העבודה כמו הקנון שציינתי

או

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
במחיר הזה הפתרון הוא לרכוש מצלמת DSLR אמיתית (כזו שניתן להחליף לה עדשות ולא מה שנראה כמו DSLR) ביד שנייה
קנון או ניקון

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור