מגבר צריך עזרה והמלצה להגברה לרמקולים B&W

Kobyba

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
שלום

ממש ממש חייב עזרה.

יש ברשותי רמקולים B&W דגם Matrix 804, עד היום הפעלתי אותם עם הגברה שאינה איכותית'
זה לא היה בסדר העדיפויות (ילדים, בית וכדומה).

אני מחפש עכשיו הגברה טובה, איכותית, מדויקת שמתאימה לרמקולים אלה, וממש עובד עצות וצריך
את עזרתכם וניסיונכם בתחום....

אנחנו שומעים במשפחה כל סוגי המוזיקה מקלאסית, דרך רוק, ישראלית, עכשיו ועד למוזיקה אלקטרונית.

יכול להיות פרה ופאוור או אינטגריטד.

אודה לחוות דעתכם

קובי

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

איפה המערכת נמצאת (צפון או מרכז)?
מה התקציב?
מה גודל החדר בו הרמקולים נמצאים?

תומר

Kobyba

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
אני מהמרכז, אין לי תקציב סגור ברור לי שצריך להשקיע.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
עוד פעם...
אתה חייב לקבוע תקציב אחרת אני אמליץ על מגבר בתקציב של חצי מליון ש"ח?
מה גודל החדר שהרמקולים נמצאים בו?
עם מה אתה שומע, דיסקים, תקליטים, רדיו FM?

תומר

נערך לאחרונה ב:

Kobyba

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
המערכת נמצאת בחלל סלון שהינו גדול כ- 50 מ"ר אולם היא נמצאת בפינה להאזנה מרחק בין הרמקולים כ- 2.5 מטר והאזנה במרחק של כ- 3.5 מטר גובה תקרה 3.5 מטר. אני יודע שיש לי בעיית אקוסטיקה, אולם לצערי/שמחתי החלל גדול.
יש החלל תמונות, שטיח וכדומה....

כן, חצי מליון לא.... אני מניח משהוא בין 10,000 ל- 15,000 ש"ח אם יש משהו שלא כדאי לוותר אני ניתן לעלות מעט , אפשר גם יד שנייה, בסופו של דבר זה יבחן בעלות תועלת, אם יש פתרון טוב ואיכותי גם בפחות אז למה לא....

coltrane

חבר אתר
מעורבות
8
נקודות
8
עכשיו אתה מכיר

במידה ורלוונטי שלחתי נתונים בהודעה פרטית

Kobyba

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
8
עוד מישהו יכול לתת המלצה מניסיונו.

האם מישהו יודע האם הרמקול הנ"ל של B&W יורד מתחת ל- 4 אוהם?

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
תומר

תמונות מצורפות

• Matrix 804 InfoSheet.pdf
    KB 41 · צפיות: 319

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
היה לי רמקול כזה, לפני המון שנים......רכשתי אותו בארה"ב והיה מחובר להגברה של ADCOM הפאוור הגדול שלהם (200W) והפרה היקר יותר של החברה. לדעתי היום יש הגברות חדשות ומוצלחות יותר. מה שבטוח, זה היה רמקול שהיה צריך הרבה כוח. בטח בחלל הגדול שלך. אם אני במקומך עכשיו, הייתי לוקח את הזמן שלי באיזי ומנסה עליו כל מיני הגברות בבית. אני חושב שדווקא הגברה "בהירה" יחסית תתאים לו יותר. למשל אודיו ריסרץ חזק. בדוק את ההגל שהציעו לך, בבית. אולי שווה לבקר אצל דני בכור ולראות מה יש לו להציע לך שתקח לבדיקה בבית.
הכי חשוב, אל תמהר ואל תשמע רק מגבר אחד. אני מתרשם שאתה לא מהמחליפים הסדרתיים, והמגבר הזה כנראה יישב אצלך הרבה זמן , אז תשקיע עכשיו בהשוואות ובחירה, וכך תהנה ממנו יותר זמן.
בהצלחה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור