צריך חוות דעת על המערכת הבאה

מאפיונר

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום חברים אני חדש כאן בפורום :]

איך החברה הזאת הציעו לי כמה רכיבים שלהם Clif Designs
מגבר-Clif Designs CD4.4LX
סאב-Clif Designs CD129W
קומפוננט גם שלהם אבל אני לא יודע איזה 60 RMS עשוי ממשי

כול הרכיבים האלה כולל התקנה וחיווט 2950 שקל שווה?
החברה הזאת נחשבת לטובה ?
אני חשבתי בהתחלה לקחת מגבר של mac audio zx4500
קומפוננט מורל טמפו וסאב שלא הוחלט עדין
מה כדי ?
תודה..

floyd88

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
דבר ראשון שאתה צריך לעשות זה לשמוע לבד את הרכיבים ואם הסאונד מתאים לך. לך על זה.
לגביי הקליף כמה שאני יודע זו חברה שבזמנו הוציאה רכיבים מעולים לרכב החדשים שלהם פחות טובים ממה ששמעתי מאנשים ששמעו אותם.אישית לא יצא לי לשמוע אותם.המגבר של הקליף נראה לי מעולה לפי הנתונים שלו .הסאב פחות.המורל הם יותר ווקלים והקליף יותר דומיננטים הכל גם תלוי בסגנון המוסיקה שאתה שומע.מקווה שעזרתי במעט.

מאפיונר

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה אחי....
אני שומע טרנסים האוסים וטקטוניק מה מתאים יותר?
ואיזה מגבר כדי מאק אודיו או הקליף?

נערך לאחרונה ב:

floyd88

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה אחי....
אני שומע טרנסים האוסים וטקטוניק מה מתאים יותר?
ואיזה מגבר כדי מאק אודיו או הקליף?

אני הייתי הולך על הקליף למרות שלא שמעתי אותו רק לפי הנתונים שבאינטרנט הוא מאוד מגווון יורד ל1 אוהם שאין הרבה שעושים זאת.מחירו בארהב לפי מה שראיתי כ280$ לא כולל שילוח.בארץ לא יודע.לגביי סאב הייתי ממליץ לך סאב SQL או SPL מחברה טובה כמו בוסטון ID קיקר {סדרה טובה כמו הL]או אפילו רוקפורד הקומפוננט בוסטון {אבל רק בהזמנה מחול כי בארץ שוחטים}CDT AUDIO כנל לגביי חול.ID מהדגמים הטובים.לגביי מורל הם חברה מעולה ולדעתי אוליי הטובה בעולם בתחום הרמקולים לרכב אבל לסגנון שאתה שומע הם פחות טובים כי הם יותר ווקאליים ואתה אוהב דומיננטי.
אבל כמו שאמרתי קודם עדיף לך לשמוע לבד ולהחליט והכל במסגרת תקציבך.מציע לך לנסות גם מגברים יד שניה אוליי תמצא יותר טוב באותו מחיר.רמקולים יד שניה וסאבים פחות מומלץ אלא אם הם חדשים.בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מפיונר שלום.
למוזיקה שאתה שומע יש רק (כן רק) ארץ אחת שמייצרת רכיבים מתאימים. גרמניה.
פשוט ככה.

מוצרים אמריקאים לא מנגנים אלקטרוני טוב לדעתי האישית בלבד.
אני אישית מאמין גדול במוצרים הגרמנים. במיוחד לאודיו ובעיקר לאודיו רכב.

לגבי קליף הדעות מאוד חלוקות. אני אישית לא שמעתי אך ישנם כאלו שאמרו לי שהן סוף הדרך וחלק אמרו שזה זה לא זה. אני לא מתייחס לעבר כי הוא כבר לא איתנו ואתה קונה רכיבים חדשים.

הייתי בשבילך הולך על המערכת הבאה:
מגבר של מק אודיו :
zx4500 עולה בערך 1000 ש"ח. אפשר בפחות בטח.

רמקולים:
Protector 2.16 של מק אודיו גם כן. שמעתי את הרמקול הזה אולי 50 פעם בחיי. במוזיקה אלקטרונית לא פעם ולא פעמיים . סט מוזיקה אלקטרונית וטקטוניק (כן אני יודע מה זה מתברר :) ) . מוטרף . תהנה מכל רגע.
תמורה מעולה לכסף.
אפשר למצוא אותו בקלות ב 700 שקל.

סאב:
ABSOLUTE1304 MAC AUDIO
היה לי את הסאב הזה בקופסא אחרת תקופה מסויימת. סאב פצצות לפנים. ירעיד לך את כל השכונה.
מטורף לגמריי.

עולה בערך 1000.
יצאנו עם 2700 ש"ח לפני מחירים והנחות. לדעתי הכל קומפחט 2500-2400 שקל.
התקנה עוד איזה 600 שקל אם זה רק מגבר ורמקולים (סאב לא "מתקינים" ) .

ותהנה חבל"ז
תתחדש.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור