צריך הסבר על מגבר

משה הקיפוד

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
שלום,מי שראה את ההודעות האחרונות שלי מבין שאני די חדש בתחום האודיו אז מתנצל מראש על הבורות.. התלבטתי בין רמקולים מוגברים לבין רמקולים פסיבים עם צורך במגבר.

קראתי קצת על מגברים רק לא הבנתי איך הם עובדים . נגיד קניתי רמקול פסיבי , אני מחבר אותו למגבר ומפעיל את המגבר ..ומה אז? איך אני מעביר לדוגמא מוזיקה מהמחשב למגבר? והאם בכל מגבר תהיה לי אופציה לשלב בלוטוס?

ובכלל האם יש אפשרות למחיר סביר ושפוי לרמקולים מסוימים למשל jamo s 803 שמצא חן בעיני .. אשמח להסבר

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
שלום,מי שראה את ההודעות האחרונות שלי מבין שאני די חדש בתחום האודיו אז מתנצל מראש על הבורות.. התלבטתי בין רמקולים מוגברים לבין רמקולים פסיבים עם צורך במגבר.

קראתי קצת על מגברים רק לא הבנתי איך הם עובדים . נגיד קניתי רמקול פסיבי , אני מחבר אותו למגבר ומפעיל את המגבר ..ומה אז? איך אני מעביר לדוגמא מוזיקה מהמחשב למגבר? והאם בכל מגבר תהיה לי אופציה לשלב בלוטוס?

ובכלל האם יש אפשרות למחיר סביר ושפוי לרמקולים מסוימים למשל jamo s 803 שמצא חן בעיני .. אשמח להסבר

משה, אולי אתה בור, אתה יודע מה אתה לא? אתה יודע מה אתה לא, משה?
אתה לא קיפוד! אתה לא קיפוד, משה!!!! משה, אתה לא קיפוד!

כדי לשמוע מוסיקה דיגיטלית מוקלטת בבית צריך שרשרת של רכיבים כלדקלמן:

מדיה (תקליטור, קבצים) -> טרנספורט שמעביר את המידע הדיגיטלי דרך -> פרוטוקול חיבור: BT, SPDIF, USB ואחרים -> אל ממיר דיגיטלי לאנלוגי (DAC) שהופך את הדיגיטל לאנלוג ו -> שולח לקדם מגבר -> תפקידו לתאם עכבה, לסדר את הווליום, אקוליזייר אם רלוונטי, כל עיבוד אות אנלוגי אחר -> שולח למגבר כוח שמגביר ביחס קבוע (GAIN) בין האות הנכנס ליוצא -> ומגביר רמקולים שהופכים אנרגיה חשמלית לאקוסטית.

עד כאן טוב? יופי.

במערכות סטרא ניתן לראות מגוון שילובים של הפונקציות הנ"ל במכשירים משולבים, למשל: "מגבר משולב", או "דאק ממיר", או... רסיבר (שמכיל את כל הפונקציות משלב קליטת הסיגנל הדיגיטלי עד ליציאת המגבר לרמקולים).

לגופה של שאלה: אם אתה הולך על רמקול פסיבי, אתה צריך לחבר לו מגבר. המגבר יכול להיות רק מגבר, או מגבר עם כניסה דיגיטלית (BT או USB) - ואז תייתר את קופסאת ה- DAC (ממיר).

שורה תחתונה? אם אתה שואל אותי - אני מציע שתחבר בזוג רמקולים מוגברים עם BT וסגור ענין. ריבוי קופסאות בתקציבים בסיסיים לא מציע שום יתרון. זה גם יותר אסתטי, וגם הפשרה באיכות היא ככל הנראה אפסית.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
משה, אולי אתה בור, אתה יודע מה אתה לא? אתה יודע מה אתה לא, משה?
אתה לא קיפוד! אתה לא קיפוד, משה!!!! משה, אתה לא קיפוד!
תשמור לי קצת

משה הקיפוד

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
חח תודה על הבידור הקל בהתחלה ..
אני שמעתי לדוגמא את הרמקולים kanto yu6 שהם רמקולים מוגברים והם נשמעים לי מאוד איכותיים ולעומת זאת שמעתי את ה jamo s 803 וזה נשמע הרבה יותר טוב. מה גם שראיתי מישהו שציין שעדיף רמקולים עם מגבר חיצוני מאשר פנימי שיכול לההרס ואין דרך חזרה.

אז לפי מה שהבנתי ממך שבשביל רמקול פסיבי עם יכולת לשדר מהפלאפון אני צריך מגבר עם כניסה דיגיטלית. אז נגיד שקניתי מגבר זול באופן יחסי לרמקולים jamo s 803 , מה השלב הבא? מכניס מתאם בלוטוס למגבר ואז זהו? הרעיון מובן אבל הטכני קצת פחות.

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
לשדר מהפלאפון אני צריך מגבר עם כניסה דיגיטלית. אז נגיד שקניתי מגבר זול באופן יחסי לרמקולים jamo s 803 , מה השלב הבא? מכניס מתאם בלוטוס למגבר ואז זהו? הרעיון מובן אבל הטכני קצת פחות

חכה רגע עם הבלוטוסס, אפשר לנגן מטלפון גם בלי בלוטוססססססס , תתחיל לאט מרמקולים והגברה או עם רמקולים מוגברים , תלוי מה התקציב ועד כמה אפשר לחרוג ממנו , תגדיר תקציב
רמקולים מוגברים בתקציב נמוך יתן תמורה טובה יותר אבל זה לא אומר שמוגברים זה פתרון זול כי יש מוגברים שעולים גם מאות אלפי שקלים אז אל תבין לא נכון מוגברים

נערך לאחרונה ב:

משה הקיפוד

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
חכה רגע עם הבלוטוסס, אפשר לנגן מטלפון גם בלי בלוטוססססססס , תתחיל לאט מרמקולים והגברה או עם רמקולים מוגברים , תלוי מה התקציב ועד כמה אפשר לחרוג ממנו , תגדיר תקציב
רמקולים מוגברים בתקציב נמוך יתן תמורה טובה יותר אבל זה לא אומר שמוגברים זה פתרון זול כי יש מוגברים שעולים גם מאות אלפי שקלים אז אל תבין לא נכון מוגברים

כן הבנתי שגם מוגברים יש באיכות טובה אבל בתקציב שלי עד 1900 שקל בערך kanto זה הכי טוב ששמעתי מכל השאר..
אני לא אוהב להתחיל ממש בקטן למרות שאני מבין את הרעיון של ללמוד לאט לאט..
jamo s 803 (משום מה נתקעתי עליו) עולה 1500 מה שנותן לי קצת מרווח של כסף למגבר..
יש מגבר עם כניסה דיגיטלית במחיר סביר שאפשר להתאים לו? (שואל ותוך כדי תוהה אם אני לא עושה לעצמי פאדיחות עם מושגים לא קשורים)

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
כן הבנתי שגם מוגברים יש באיכות טובה אבל בתקציב שלי עד 1900 שקל בערך kanto זה הכי טוב ששמעתי מכל השאר..
אני לא אוהב להתחיל ממש בקטן למרות שאני מבין את הרעיון של ללמוד לאט לאט..
jamo s 803 (משום מה נתקעתי עליו) עולה 1500 מה שנותן לי קצת מרווח של כסף למגבר..
יש מגבר עם כניסה דיגיטלית במחיר סביר שאפשר להתאים לו?
אם אהבת את ה - Jamo כנס לאחד מהרבה חנויות ותקנה מגבר מתאים מתצוגה או יש הרבה שמשדרגים ועושים טרייד , כנס לחנות שמוכרים את ה- Jamo ותתאים בעזרת המוכר מגבר כזה ולדעתי תוכל להישאר בתקציב או קרוב אליו

משה הקיפוד

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
אם אהבת את ה - Jamo כנס לאחד מהרבה חנויות ותקנה מגבר מתאים מתצוגה או יש הרבה שמשדרגים ועושים טרייד , כנס לחנות שמוכרים את ה- Jamo ותתאים בעזרת המוכר מגבר כזה ולדעתי תוכל להישאר בתקציב או קרוב אליו

אני מהאלה שאוהבים להזמין ..
אתה אומר בעצם שכל מגבר יתן לי יכולות של הזרמת מוזיקה מכל מכשיר? מצאתי משהו כזה:
(כןכן בלוטוססססס ) 850 שקל
מגבר סטריאו קומפקטי BLUETOOTH מבית PURE ACOUSTICS דגם AV2030

חיבור בלוטות' אלחוטי בטווח של 10 מ'
4 אפשרויות חיבור: USB, SD, AUX, ובאופן אלחוטי באמצעות בלוטות'
שתי כניסות 6.3 מ"מ אם שליטה נפרדת לעוצמת קול ו-ECHO למיקרופונים חוטיים לשימוש בו זמני
מסך לד המציג את מצב המגבר, שם השיר ועוצמת השמע
שליטה מלאה ונוחה על כל הפונקציות באמצעות שלט IR רחוק

כלול באריזה:
1 מגבר סטריאו משולב בלוטות'
1 שלט IR רחוק
1 הוראות הפעלה בעברית

מפרט:
הספק: Wx215
יחס אות לרעש: 93dB±3dB
עוצמת שמע: W15
התנגדות: Ω 8
תגובת תדר: Hz-20KHz40
מידות: אורך 230, עומק 220, גובה 80 מ"מ

איפה שכתוב אפשריות חיבור זה אומר שברמקול הפסיבי שלי צריך להופיע החיבורים האלה בשביל שזה יוכל להתחבר למגבר?

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
אני מהאלה שאוהבים להזמין ..
אתה אומר בעצם שכל מגבר יתן לי יכולות של הזרמת מוזיקה מכל מכשיר? מצאתי משהו כזה:
(כןכן בלוטוססססס ) 850 שקל
מגבר סטריאו קומפקטי BLUETOOTH מבית PURE ACOUSTICS דגם AV2030

חיבור בלוטות' אלחוטי בטווח של 10 מ'
4 אפשרויות חיבור: USB, SD, AUX, ובאופן אלחוטי באמצעות בלוטות'
שתי כניסות 6.3 מ"מ אם שליטה נפרדת לעוצמת קול ו-ECHO למיקרופונים חוטיים לשימוש בו זמני
מסך לד המציג את מצב המגבר, שם השיר ועוצמת השמע
שליטה מלאה ונוחה על כל הפונקציות באמצעות שלט IR רחוק

כלול באריזה:
1 מגבר סטריאו משולב בלוטות'
1 שלט IR רחוק
1 הוראות הפעלה בעברית

מפרט:
הספק: Wx215
יחס אות לרעש: 93dB±3dB
עוצמת שמע: W15
התנגדות: Ω 8
תגובת תדר: Hz-20KHz40
מידות: אורך 230, עומק 220, גובה 80 מ"מ

איפה שכתוב אפשריות חיבור זה אומר שברמקול הפסיבי שלי צריך להופיע החיבורים האלה בשביל שזה יוכל להתחבר למגבר?

ממליץ לך ובגלל שאתה לא בעניינים זה להיכנס לחנות ולקבל הדרכה

משה הקיפוד

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
ממליץ לך ובגלל שאתה לא בעניינים זה להיכנס לחנות ולקבל הדרכה

האם אני חייב תמיד לשחק לפי החוקים שלכם,האם אין איזה מרחב תימרון לשאול שאלה בסיסית?
השאלה היא באמת איזה מגבר יוכל להתאים לרמקול הנל? האם זה כזה מורכב כמו שאתם עושים מיזה? בנאדם פשוט שרוצה לדעת איך להפעיל רמקולים איכותיים כדוגמת ה jamo s 803
והשאלה השניה והפשוטה היא בעצם: איזה חיבורים עושים בין המגבר לרמקולים פסיביים ,איך הם מתקשרים

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
משה, כפרה, שמע...
(הכפרה זה פרפראזה, וזה לא אתה אלא אני, אז אל תירא)

אני מבין שנתקעת על הג'אמו, וזה באמת מגניב, אבל אתה מדבר פה על מוניטורים בתקציבים בסיסיים - ולכן המבחר לא קטן. יש הרבה רמקולים שיישמעו לך טוב. שמע עוד כמה.

כדי למצות רמקול כמו הג'מו הזה אתה צריך להשקיע עוד 2500-3000 ש"ח במגבר, ואולי קצת יותר אם יהיה לו ממיר + בלותות' נורמלי. (ואם אתה כבר בזה, אז למה לא לקנות גם סטרימר על הדרך... אתה מבין? אין לזה סוף)
לדעתי זה חבל. אתה בתקציב דחוק, התמורה השולית פה פוחתת משמעותית כשמפרידים חלקים. מה גם, שאתה לא הולך מחר בבוקר להשקיע בשידרוגים. וגם אם כן, כמה השקעת? 1500-1900 ש"ח לרמקולים מוגברים? לא כזה ביג דיל להתחיל מהתחלה (ואני בטוח שלחלק מהרמקולים האלה יש גם כניסה לסיגנל מוגבר ממגבר חיצוני).

רוצה לאמר שני דברים. בעצם שלושה:
1. העלות של הקופסה הנוספת לא שווה, לא את השיפור הפוטנציאלי בסאונד, ולא את הגמישות שתקבל בעתיד.
2. מי שאמר לך לגבי רמקול מוגבר שעלול להתקלקל והלך הרמקול - שטויות במיץ עגבניות. גם מגבר של רמקול כזה אפשר לתקן.
3. רמקולים מוגברים כמו האלה שציינת וכמו AUDIO ENGINE וכמו רבים אחרים - נועדו בדיוק למצבים כמו שלך - שרוצים לסגור פינה ולהנות מסאונד סבבה, בלי להיכנס עכשיו לסחרחרה צרכנית חד פעמית.

4. דבר נוסף שאתה יכול לשקול זה בכלל מערכת ALL IN ONE בלי רמקולים, שכוללת מגבר, סטרימר, כניסת BLUETOOTH וממיר. אתה רק צריך לחבר לה רמקולים והיא מנגנת עצמאית ממחשב.
למשל:https://www.audiostream.com/content/yee-haw-all-one-roundup
זול יותר אבל קצת ישן, אולי יש דגם חדש: https://www.stereo.net.au/reviews/cambridge-audio-one-all-in-one-music-system

שאלה נוספת: איפה המערכת תמוקם? בעמדת מחשב? בסלון? בחדר שינה? זה חשוב כי אם היא בעמדת מחשב, אז לדעתי זה מחזק את ההמלצה שלי. אם היא בסלון, אז לשלוט בה עם מחשב הופך לקצת פחות נוח.
תן קצת פרטים.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אה, לגבי PURE ACOUSTICS - שמע....
מוצר מדבקה דאז עלוב ומגוחך, בלי גב או חברת פיתוח מאחוריו. בדוק אותם קצת באינטרנט, תגיד לי אם אתה רואה אם יש להם אבא ואמא. סתם. דרדה'לה.
כמו לקנות מאליאקספרס. אם אתה אוכל ת'ראש על ג'אמו אחד מסכן, כלומר, אתה רוצה לקנות משהו איכותי ולא רק להגיד שקנית, אני ממליץ באהבה לכוון גבוה יותר.

ואני עדין חושב שהאמרה הארכאית של "שחיה לא לומדים בהתכתבות" - נכונה. בלי להבין את ההבדל בחוויה בין סטאפים שונים שרלוונטיים עבורך, הסיכון בבחירה שגויה עולה. כמו לקנות יין על עיוור מבלי ששתית מעולם.

משה הקיפוד

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
משה, כפרה, שמע...
(הכפרה זה פרפראזה, וזה לא אתה אלא אני, אז אל תירא)

אני מבין שנתקעת על הג'אמו, וזה באמת מגניב, אבל אתה מדבר פה על מוניטורים בתקציבים בסיסיים - ולכן המבחר לא קטן. יש הרבה רמקולים שיישמעו לך טוב. שמע עוד כמה.

כדי למצות רמקול כמו הג'מו הזה אתה צריך להשקיע עוד 2500-3000 ש"ח במגבר, ואולי קצת יותר אם יהיה לו ממיר + בלותות' נורמלי. (ואם אתה כבר בזה, אז למה לא לקנות גם סטרימר על הדרך... אתה מבין? אין לזה סוף)
לדעתי זה חבל. אתה בתקציב דחוק, התמורה השולית פה פוחתת משמעותית כשמפרידים חלקים. מה גם, שאתה לא הולך מחר בבוקר להשקיע בשידרוגים. וגם אם כן, כמה השקעת? 1500-1900 ש"ח לרמקולים מוגברים? לא כזה ביג דיל להתחיל מהתחלה (ואני בטוח שלחלק מהרמקולים האלה יש גם כניסה לסיגנל מוגבר ממגבר חיצוני).

רוצה לאמר שני דברים. בעצם שלושה:
1. העלות של הקופסה הנוספת לא שווה, לא את השיפור הפוטנציאלי בסאונד, ולא את הגמישות שתקבל בעתיד.
2. מי שאמר לך לגבי רמקול מוגבר שעלול להתקלקל והלך הרמקול - שטויות במיץ עגבניות. גם מגבר של רמקול כזה אפשר לתקן.
3. רמקולים מוגברים כמו האלה שציינת וכמו AUDIO ENGINE וכמו רבים אחרים - נועדו בדיוק למצבים כמו שלך - שרוצים לסגור פינה ולהנות מסאונד סבבה, בלי להיכנס עכשיו לסחרחרה צרכנית חד פעמית.

4. דבר נוסף שאתה יכול לשקול זה בכלל מערכת ALL IN ONE בלי רמקולים, שכוללת מגבר, סטרימר, כניסת BLUETOOTH וממיר. אתה רק צריך לחבר לה רמקולים והיא מנגנת עצמאית ממחשב.
למשל:https://www.audiostream.com/content/yee-haw-all-one-roundup
זול יותר אבל קצת ישן, אולי יש דגם חדש: https://www.stereo.net.au/reviews/cambridge-audio-one-all-in-one-music-system

שאלה נוספת: איפה המערכת תמוקם? בעמדת מחשב? בסלון? בחדר שינה? זה חשוב כי אם היא בעמדת מחשב, אז לדעתי זה מחזק את ההמלצה שלי. אם היא בסלון, אז לשלוט בה עם מחשב הופך לקצת פחות נוח.
תן קצת פרטים.

מתן כפרה , שמע רגע, אני יש לי קטע מסויים
שאני אוהב יותר..אין לי בעיה לקחת רמקול מוגבר,ובתכלס? צודק . להשקיע על ההתחלה זה טיפשי. אז תן לי עוצמה , תן הצעה לרמקול מוגבר שיתקרב לרמקול כמו הג׳אמו (כן,הבנתי שאתה לא תופס ממנו) האמת שלא שמעתי עוד סוגים למעט אחד שניים אבל הצליל שלו תפס אותי הוא נקי מאוד והבסים מעולים. אז יאלה זורם איתך ונותן לך את המושכות . תן עוצמה . אני מוכן להשקיע סכום יקר יותר . לשאלתך למה הרמקולים מיועדים ולגבי המיקום שלהם. ובכן, זה לחדר קצת גדול באופן יחסי רוצה לשים את זה ליד המחשב להנות ממוזיקה על רמה וגם שיהיה לי ״מיני מערכת קולנוע ביתית״ שתכלס מורכבת רק מרמקולים איכותיים (בשבילי זה מספיק,לבינתיים)

יאלה רגש אותי עם רמקולים מוגברים עם יכולות הזרמה בלתי נגמרות שמשתוות לכל רמקול פסיבי אחר (בבקשה כמובן)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
קודם כל, אם אתה יושב על מחשב, לא בטוח שרמקול כמו הג'אמו הזה מתאים, כי זה לא רמקול שמיועד להאזנה ממרחק של חצי מטר. (מה שנקרא NEARFIELD)
אתה כל הזמן משבח את הג'אמו ואתה לא אומר עם זה מגבר שמעת אותו. אתה לא שמעת רמקול אלא מערכת שלמה.

לגבי רמקולים מוגברים - אין לי מושג - לא מכיר רמקולים מוגברים יקרים וטובים. אתה עוד לא הגדרת תקציב. אם אתה אומר לנו שהוא לא 2000 אלא 5000 כי אתה גם שם תקציב למגבר אז נפתחות אפשרויות נוספות. איזה? שלחתי לך בלינק הקודם.

לגבי דרישות המיקום שלך: רמקול שיהיה לך נפלא להאזנה ממרחק של 40 ס"מ לא יהיה נפלא באותה מידה ממרחק של 2 מ'. הדרישה שאתה מציב אומרת להתפשר על אחד המרחקים האלה.

לגבי דוגמאות, מה אני עובד אצלך, תגיד? :) לחפש בגוגל אתה יודע?

הנה, ככה סתם, חיפוש של חצי דקה. בשבילך. עלי:
https://darko.audio/2018/06/10-must-hear-active-loudspeakers/

ממליץ לך לשקול את הקף (KEF). אני מאד אוהב את ה- LS50, יש להם גם גירסא מוגברת, והדגם שהוא מראה פה הוא כנראה דגם מאוחר יותר שלהם. זה כמובן תקציבים גבוהים בהרבה ממה שאתה מדבר עליו, אבל האיכויות בהתאם.

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
אני הייתי הולך על מוניטור של אולפן, יש מגוון רחב של מחירים ועלויות. כרגע הם נמכרים בחלילית בהנחות משמעותיות כנרא בגלל המצב.
אפשר גם למצא בכלי זמר מוניטורים ברמת מחיר נמוכה יותר.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אני הייתי הולך על מוניטור של אולפן, יש מגוון רחב של מחירים ועלויות. כרגע הם נמכרים בחלילית בהנחות משמעותיות כנרא בגלל המצב.
אפשר גם למצא בכלי זמר מוניטורים ברמת מחיר נמוכה יותר.
הבעיה עם כאלה שהם flat לגמרי ונשמעים די מעפן בהאזנה למוסיקה

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
מתנוש, יש שם מוניטורים שמיועדים להאזננת near field לצורכי מוסיקה לשימוש ביתי, יש לשימוש אולפני, ויש גם וגם. הנסיון שלי עם סוג זה של האזנה הוא חיובי מאוד.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מתנוש, יש שם מוניטורים שמיועדים להאזננת near field לצורכי מוסיקה לשימוש ביתי, יש לשימוש אולפני, ויש גם וגם. הנסיון שלי עם סוג זה של האזנה הוא חיובי מאוד.
אכן, וכאלה שלחתי לברנש.
יש לדעתך בקילומבו ושות' מוניטורים להאזנה ביתית? יש להם רק אולפניים ממה שאני ראיתי.
עם איזה רמקול כזה אתה עובד?

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
גבר, גם אתה שלחת אותו לרשימה שמכילה גם מוניטורים אולפנים. ה Genelec וה HEDD (נחשבים לטובים). אחרים ברשימתך הם רמקולים מוגברים אבל לא ל near field.
בגדול האזנה כזו היא פשרה מבחינת "סטריאו". במיוחד אם נשארים בדומיין המחירים המדובר.
נסיוני עם רמקולים לאולפן הינו עם כמה דגמי מוניטורים ימאהה ושל דינאודיו.
לא להאזנה "קריטית" אלא בעיקר לליווי עדין תוך כדי עבודה, ושימוש בעבודת אולפן (כתחביב, לא מקצוע).

משה הקיפוד

אוהב את התחום
מעורבות
3
נקודות
8
שמעו אתם זה משהו..
מצד אחד,בא לי להרגיש לא מוגבל לרמקולים מוגברים בלבד .
לא מצאתי יותר מידי רמקולים מוגברים שאפשר להזרים אליהם מוזיקה דרך הפלאפון. יש דרך נוספת מסתם רמקול מוגבר תומך בלוטוס? אשמח אם תגידו את זה ברור...כי בינתיים מה שהבנתי שאם אין תמיכה בבלוטוס נגזר עלי להשתמש רק בכמה רמקולים מוגברים בודדים ביותר שתומכים בבלוטוס. (מצמצם לי אפשריות כבר אמרנו?)

אז מה היה לנו? רציתי לבחור רמקול איכותי ושאלתי איך עובדים עם מגבר (הבנתי שיש חוט מתפצל כזה ויש מינוס פלוס בלאגנים) אבל משום מה לא עזרתם לי בזה .. (לא חייבים כן? ברור שלא..אבל אתם שעה מסבירים לי למה לא במקום לנסות לשדרג לי את ההבנה איך מגבר עובד ..כולה לדחוף כמה חוטים למקום הנכון,ביג דיל) תגידו לי וואלק משה הקיפוד , יש רמקול מגיע איתו חוט מתפצל לשניים כזה מכניסים אותו לפלוס מינוס , לגבי הזרמה מהפלאפון תתקע איזה usb . יש לך בעיה במחיר של המגבר? סבבה אח שלי ניתן לך מגבר לרמקול הזה שיהיה לך לא פול מחיר אלא משהו סביר. אבל בינתיים אני מקבל רק הסבר למה אני צריך להשאר עם 5 רמקולים מוגברים תומכי בלוטוס.. הצליל של אחד מהם מדהים בעיני אבל לא גורם לי לחייך ולהרגיש באטמוספרה אחרת. כמו שאני מניח (רמקול פסיבי איכותי עם מגבר טוב פלוס כן יעשה..)

תחושתי כרגע:מבולבל ומיואש...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור