צילום תכשיטים

סופיה

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
הי, אני מעצבת תכשיטי יוקרה, מחפשת מצלמה שתיתן לי מענה מקצועי לצילום הפריטים, יש לי כרגע עדשת מאקרו 100 ממ של קאנון, ומתלבטת בין ה 750d ל 760d. יש המלצות על מצלמה או אופן צילום? כולל ציוד נלווה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לא פשט לצלם תכשיטים מאוד חשוב נושא התאורה וכן על מה מצלמים זאת. מצלמה לבד גם עם עדשת מקרו טובה לא תספיק בדרך כלל - אם את מעצבת תכשיטי יוקרה, את בטח רוצה צילום ברמה גובהה - כדי לקחת קורס בנושא או להפנות לאיש מקצוע להדרכה

בגדול הקנון 750D וה 760D זהות פרט לכך של 760D יש עוד תצוגה עילית בצד ימין לכן מבחינת איכות התמונה לא יהיה שום הבדל.

אישית אם התקציב מאפשר זאת הייתי חושב על מצלמת עם חיישן יותר גדול כמו קנון 6D - אבל צריך לקחת בחשבון כמו כסף לנושא התאורה

סופיה

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תודה רבה על ההתייחסות. כמובן שהייתי שמחה להפנות את הצילומים לאיש מקצוע, אך העבודות הן פרטניות ואין לי מספיק זמן לרוץ לצלמים לפני שזה מגיע ללקוח. אשמח לקבל הדרכה או לעבור קורס (לא ארוך) מכיר קורסים לצילום תכשיטים באיזור המרכז?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
צריך לחפש קורס לצילום מוצרים קשה לי להאמין שיש קורס מיוחד עבור תכשיטים.

כדי לבדוק בגליץ ואצל אלון קירה.
כמו כן אני יכול להפנות אותך לבחור מוכשר שיכול להעביר לך קורס אחד על אחד. אם זה מתאים לך

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור