פתיח לחומר הנכון

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
החומר הנכון - לדיון אינסופי (לא כולל עלבונות, שמוסיפים לאין סוף עוד 37.6%)

http://www.lessloss.com/blackbody-p-200.html

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ממש בלק מג'יק וומן....

סנטנה בימים הטובים..

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יואל, אני מבין שעוד לא יצא לך לשמוע את זה

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יואל , אתה שמעת ? יש התרשמויות ? אולי כתבה קטנה על הבדלי השמע ?

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
לא
זה מוצר חדש לגמרי ולא נראה שיגיע בקרוב לאה"ק
אבל העובדה שאיש לא שמע הרי לא תעצור את הדיון על תכונותיו.
ההפך
חקסמח

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
קשה לי להאמין שגם חסדי שמן הנחשים ימליצו על מוצר חדש שהם לא שמעו

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
יואל אתה מתכווין לקנות אחד ? או שמישהו אחר מביא אותו ?

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
לג'וקר
לא ידוע לי על יבואן
אני לא מתכוון לקנות אחד כזה.
בהמשך לדברי כרמי: נתקלתי במספיק כאלו שנכתבו עליהם דברי שבח והלל, ואצלי, - הדגש על אצלי - זה לא עשה דבר.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
תשמע על מכשירים שנאמרו עליהם ניסם ונפלאות ולא עושים דבר שמענו כולנו , פשוט חשבתי שהיות ונראה שאתה כ"כ רציני לגבי זה , אזי יש משהו שאתה יודע
וסתם לשם עניין , דורון3 מהפורום הכחול כבר אמר שם פעם שלקנות מותגים בהמון כסף זה לא בעיה אבל לקנות מכישירים טובים בזול ושיעשו את העבודה יותר טוב או שווה למותגים יקרים זה כבר כן מוכיח על יכולת (זה תרגום חופשי שלו ) , ולענ"ד הוא צודק ב100% . קל מאוד לשים כסף (למי שיש לו ) על מותג , קשה לקנות משהו לא מוכר ולשפוט רק ע"ס איכותו ולהתעלם מנושא הPOO

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא יודע אבל משפט המחץ הזה לא מסתדר לי בכלל.

השאלה היא מזה מותג בתחום?
איזה חברות הן מותג ואחזה חברות הן עדיין לא מותג?
מי קובע שחברה אחת היא מותג בתחום ואחרת היא לא?

אני יכול לחדד את השאלה: האם B&W היא מותג בתחום שהשקעה ברמקולים שלה ברבה כסף זה פשוט והימור בטוח שנקבל כך סאונד טוב עם ההגברה של מותג אחר שיש לי? 

המשפט שלי זה שצריך להתאים רכיבים יחד (לא כל דבר הולך עם כל דבר) וזה לא פשוט להגיע בתקציב הנדרש לסינרגיה ולטעם הרצוי.

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
כרמי , אני אשאל אותך שאילה , אתה מכיר את בלו סירקל ? אתה יודע שלבלו סירקל יש פתרון לנושא החשמל במאוד דולרים בודדים ? למה אם כך כולם רצים לפתרונות שעולים הרבה יותר ?
יש עוד חברות שעושות דברים מדהימים באיכותם , אבל אנשים אפילו לא בודקים אותם כי מחיריהם זולים . אם הם יגיעו ליחצ"ן שיעביר אותם לסקירה למגזין בנושא , אולי הם יהפכו לחמים . אז למה לקנות אותם אז כשאתה יכול לקנות אותם לפני שהם מגיעים ליחצ"ן ומנפחות את המחיר ?
יש המון חברות שמנפחות מחיר כי הן יודעות היטב שבלי שיהיו להם מוצרים במחירים סטראטוספריים , אנשים לא יקנו אותם . וזה ידוע לכולם יש לזה אפילו שם : "תסמונת היין היקר " (lol)

דורון3 מהאתר הכחול סיפר על חברה מסויימת שהוא קנה מוצרים שלה כשהיו זולים , והדגם הבא עלה הרבה יותר , כשהוא דיבר עם היצרן , היצרן אמר לו בפשטות , שהמוצרים שלו לא נמכרו כי הם היו יותר זולים מאחרים , ןמחירם הזול מיתג אותם בלבל מסויים שבו אנשים לא מעריכים ויכולים להעריך איכות כזו .
גם דיז סיפר על זה לגבי אודיופילים כאן
אז היצרן ההוא קיבל החלטה שיווקית שנשענית על העובדה , שאם אין לך בטחון עצמי מספק , לקנות משהו טוב בלי שיוצמד אליו תג מחיר גבוה , אני מוכן לעזור לFOO שלך , שתוכל לומר ששילמת הון תועפות על משהו שבעצם לפני זה הייתי מוכר במאות דולרים .

אז אין לי בעיה עם זה שלאנשים חסר בטחון עצמי מספק , אבל לבוא ולהתגאות בכך קבל עם ועידה זה פשוט פאטתי

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
יש לך התרשמות יש ראשונה שלך על מוצר כזה? אתה בטח מסכים איתי שזה יהיה הרבה יותר נכון לספר את זה כך?

אני לא אומר זאת בציניות - אבל כן הספקנות מסוימת, כמו שכבר אמרתי כאן אני ספקן לגבי מוצרים לפני ששמעתי אותם, מסתבר שאתה חושב אחרת (וזו זכותך)

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
הדיון הזה הופך למשהו שבין דיון תלמודי על ביצה שיצתה ביום טוב ודיון סכולסטי על מספר המלאכים האפשרי על חוד המחט.
הרי אין לאיש מושג איך הדבר הזה עובד (אם בכלל) ואם תמחורו הגבוה נובע בגלל א. מחירי פיתוח וייצור גבוהים; ב. צורך במרווח גבוה בגלל פוטנציאל שוק נמוך; ג. רצון למיתוג המוצר/היצרן; ד. נושא לדיון בפורום אודיו (מה שמבטיח "חיי מדף" בעיסוק בו).
וכן, תמחור גבוה יכול לעזור (מיתוג) ויכול להרוס (בעיית תמורה). יש כאלו המציעים דברים זולים ומוצלחים מאוד ויש הפוך. כמו שאומר אחד מכללי האצבע באודיו: באודיו אין כמעט כללי אצבע.
חקסמח

נערך לאחרונה ב:

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
ליצן אמיתי

כל הזכויות שמורות לעניין תיסמונת היין היקר...

KOOKE

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
עזוב...כסף ותשלום הפך לנושא רגיש...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור