רמקולים פרליסטון - רמקול מדדהים

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הקרוס שלי בדרך לאלבדו , בינתיים הלווה לי רן נגר פרליסטון לאו דווקא הטופ אוף דה ליין ,למזלי יש לי חדר יותר טוב מכאלה שיש להם הטופ אוף דה ליין , סאונד מדהים כמעט בלי כסף , ממש ממולץ , מי שרוצה לשמוע היי אנד מרמקול ב9000דולר ,זה פשוט לא יאומן , מוזמן !

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
9000 $ על מה זה רמקול סיני איזה אלמנטים יש בו ?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תבוא עכשיו תשמע לא תדבר ככה - 0524066617

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
תודה מודה ומעריך, אני חי בשלום גם ככה הטראנסמישן ליין שכתבתה מתחיל להכניס לי רעיונות לראש .... מודה ומעריך, אבל לא, שמיעה שלהם כנראה תגרור רכישה ואני לא רוצה להיכנס לזה.
בעבר עברו אצלי המיסטראל זאג 500 בזמנו גם סיני נשמעו ממש טוב. כל עוד אתה לא יודע ממה הוא מורכב אז הכל טוב, הסיני הכוונה לא שזה לא נשמע טוב אלה, שזה לא אמור לעלות ככה .... אבל שוב צליל הם ישבו אצלי טוב !

נערך לאחרונה ב:

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
תודה מודה ומעריך, אני חי בשלום גם ככה הטראנסמישן ליין שכתבתה מתחיל להכניס לי רעיונות לראש .... מודה ומעריך, אבל לא, שמיעה שלהם כנראה תגרור רכישה ואני לא רוצה להיכנס לזה.
בעבר עברו אצלי המיסטראל זאג 500 בזמנו גם סיני נשמעו ממש טוב. כל עוד אתה לא יודע ממה הוא מורכב אז הכל טוב, הסיני הכוונה לא שזה לא נשמע טוב אלה, שזה לא אמור לעלות ככה .... לצורך העניין אם למיסטראל היו אלמנטים של seas או משהו בסגנון, לא הייתי מוכר אותם, הבעיה היא שיש שם אלמנטים של דולר וחצי וזה מציק, כי הם לא באמת שווים כמה שהם עולים 7 אלף דולאר לצורך העניין (על מה בדיוק)אבל שוב צליל הם ישבו אצלי טוב !
מבלי לזלזל באף אחד , בטח לא בסינים - לא מדובר בחברה סינית .
מדובר בחברה אמריקאית( ויסקונסין) שיש לה מפעלים בבעלותה בסין - בה מייצרים ומפתחים לא מעט רמקולים, תיבות , דרייברים , קרוסאוברים גם לרמקולים שעולים כמו בית .
מפעל בין עשרות שנים .
רק שדברים יהיו מדויקים

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
הסינים אלופים בתחום(גם בתחום הזה) על זה אין עוררין !

נערך לאחרונה ב:

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
באמת לא מכיר את הרמקול המדובר . רק משמועות וחברים . לכן באמת לא יכול להגיד כלום .

אבל פה מדובר באמריקאים - חשוב להבין - כמו שטסלה ואייפון הם לא ״סינים״ .

תציץ :

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
דן הוא נשמה טובה :שתוי:.

הנה הביקורת אתמול מ-hifinews על הרמקולים Perlisten Audio S7t:

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
באמת לא מכיר את הרמקול המדובר . רק משמועות וחברים . לכן באמת לא יכול להגיד כלום .

אבל פה מדובר באמריקאים - חשוב להבין - כמו שטסלה ואייפון הם לא ״סינים״ .

תציץ :

ראוי לציין ששודכו להגברה מתאימה בעלת גוון קטיפתי.
לפחות לטעמי.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
מה זה גוון קטיפתי ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור