פרה פונו

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
השיפור הענק שהשגתי בדיגיטלי מחייב אותי לשיפור מקביל באנאלוגי. הסטאפ ויניל שלי הוא די בסיסי והחלטתי לעשות לו שידרוג רציני. מאחר שאיני יכול לשדרג הכל בבת אחת החלטתי, אחרי שיחה עם בעל החנות שאיתה אני עובד, לשדרג קודם כל את הקרטרידג׳ ולהשאר עם הפטיפון הנוכחי שלי (pro ject the classic) עד שיהיה כסף להחליף אותו. הקרטרידג׳ החדש (dynavector karat 17dx) יגיע עוד שבועיים. עד אז אני צריך להחליף פרה. עד עכשיו עבדתי עם פרה שפופרות MM. יש אפשרות להוסיף לו SUT אבל החלטתי לעבור לפרה SS שיתן לי יותר דיוק ורזולוציה שאני מקווה שיתחברו טוב למגבר השפופרות שלי.

עם התקציב ממכירת שני הפרה שכבר יש ברשותי יצאתי לציד ומצאתי gold note ph10 עם ספק הכח היעודי psu10. השגתי אותו מתצוגה בהנחה של 40 אחוז ממחיר המחירון. הבעיה היחידה שהמוכר הוא בעל חנות מיוון ולכן איני יכול לשמוע אותו. ההנחה שלי היא שבמחיר הקנייה אני אוכל למכור אותו בקלות בלי להפסיד יותא מידי כסף אם הוא לא ימצא חן בעיני.

בכל מיקרה אשמח למשוב אם מישהוא במיקרה משתמש כבר בפרה הזה.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
656
נקודות
113
השיפור הענק שהשגתי בדיגיטלי מחייב אותי לשיפור מקביל באנאלוגי

ממש מבין את מה שכתבת, בגלל שאני מרגיש שאצטרך להוציא משאבים ניכרים כדי לקבל באנלוג את מה שאני מקבל בדיגיטל השמרני שלי( טרנספורט/ ממיר/ דיסק) די ויתרתי על הרעיון...( מעבר לנושא מציאת המקום לתקליטים וכולי).
הוא בעל חנות מיוון ולכן איני יכול לשמוע אותו. ההנחה שלי היא שבמחיר הקנייה אני אוכל למכור אותו בקלות בלי להפסיד יותא מידי כסף אם הוא לא ימצא חן בעיני
לא מוכרים בקלות היום כמעט כלום, קנייה מחול היא אופציה ראויה רק קח בחשבון את הסיכונים הנלווים ( ממשלוח פגום ועד מוצר פגום). בכל מקרה המחשבה שלך היא הגיונית, וה"סיכון" שאתה חושב עליו הוא די מחושב לדעתי. גם אצלי רוב המערכת מחול ( בעיקר כי לא היו אלטרנטיבות בארץ) , ודווקא בגלל שאני די מיומן ברכישות מעבר לים, אני יודע להעריך את היתרונות של מציאת מוצר בארץ גם אם עולה מעט יותר ( עד 15%). בטוח שגם בארץ מסתובבים מוצרים ראויים ביד2. מצד שלישי, הבאת מוצרים איכותיים מהגויים לציון קודש היא גם משימה לאומית לטובת כלל הציבורופיל,
בהצלחה במאבקך הצודק!

al2813

אוהב את התחום
מעורבות
156
נקודות
43
לא מוכרים בקלות היום כמעט כלום, קנייה מחול היא אופציה ראויה רק קח בחשבון את הסיכונים הנלווים ( ממשלוח פגום ועד מוצר פגום). בכל מקרה המחשבה שלך היא הגיונית, וה"סיכון" שאתה חושב עליו הוא די מחושב לדעתי. גם אצלי רוב המערכת מחול ( בעיקר כי לא היו אלטרנטיבות בארץ) , ודווקא בגלל שאני די מיומן ברכישות מעבר לים, אני יודע להעריך את היתרונות של מציאת מוצר בארץ גם אם עולה מעט יותר ( עד 15%). בטוח שגם בארץ מסתובבים מוצרים ראויים ביד2. מצד שלישי, הבאת מוצרים איכותיים מהגויים לציון קודש היא גם משימה לאומית לטובת כלל הציבורופיל,
בהצלחה במאבקך הצודק!

אני לא מנהל שום מאבק. אני חי בבלגיה והסיבה שאני קונה ממישהו ביוון היא שמצאתי את ההזדמנות שם (ותודות לשוק המשותף אני יכול לקנות בכל מקום באירופה). אני עובד עם בעל חנות קטנה בבלגיה עם מבחר מצומצם אבל כל מה שאני יכול אני קונה אצלו גם אם אני יכול למצוא יותר בזול במקום אחר משום שהוא נותן לי עצות ולא מנסה לדחוף לי דברים, הוא גם מאפשר לי לקחת מוצרים הביתה לנסות ובתמורה אני תומך בו ובעסק שלו ככל יכולתי. בתחומים שבהם אין לו היצע אני קונה יד שניה או בהזדמנויות.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
656
נקודות
113
אני לא מנהל שום מאבק. אני חי בבלגיה והסיבה שאני קונה ממישהו ביוון
חחח כמובן שהתלוצצתי. ועכשיו גם נזכרתי שאתה לא מתגורר בארץ ושהואלת בטובך לעזור לי מאוד בפרטי עם ברור של רכישה מחול, אז באמת שרק צחקתי, המאבק של כולנו להשיג סאונד משופר הוא אכן מאבק צודק ;)(ורד)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור