פלטת עץ מתחת לפטיפון

MASTERMIX

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
0
לא מתאים לך לענות אז אל תענה! אני בחיים לא הייתי עונה כך לאף אחד שהיה שואל שאלה ולא משנה מה היא.
ואני באמת מתנצל אם לא קניתי פלטה יעודית ב-1000$ - פעם הבאה אני אשאל אותך לפני שאני שואל שאלה, אולי היא לא תתאים לך.......
כנראה שהשרשור של נמר מלפני חודש על אנשים ש״מציתים״ דיונים לא דיבר אליך - וחבל.
חשבתי שזה פורום פתוח לשאלות גם עם לפעמים הם מוזרות.
שבוע טוב לכולם וחג שמח

אין כאן כל כוונה לפגוע חלילה
אני מצרף לשאלתך גם את שאלתי כיוון שאני לא משקיע סכומיי עתק על פלטות ויש לי באולפן פלטת שייש שהתאמתי לבד ע"י מעט מחשבה לא יותר מזה,
אני חושב שעד כאן הייתי דיי ברור !
בטח לא הגעתי מנקודת ביזיון או להגיע והיתנגח איתך, אין לי ממש זמן לשטויות כאילו..
סליחה, וחג שמח חבר(ורד)

alicenir

חבר משקיען
מעורבות
172
נקודות
43
אין כאן כל כוונה לפגוע חלילה
אני מצרף לשאלתך גם את שאלתי כיוון שאני לא משקיע סכומיי עתק על פלטות ויש לי באולפן פלטת שייש שהתאמתי לבד ע"י מעט מחשבה לא יותר מזה,
אני חושב שעד כאן הייתי דיי ברור !
בטח לא הגעתי מנקודת ביזיון או להגיע והיתנגח איתך, אין לי ממש זמן לשטויות כאילו..
סליחה, וחג שמח חבר(ורד)

MASTERMIX,

לפי איך שניסחת את זה הבנתי את זה אחרת.....בכל אופן עכשיו אני מבין ששאלתך היתה רצינית לכן אני חוזר בי מדבריי, ובאמת שלא קרה שום דבר (קבל 2 (ורד)(ורד))

בהחלט שיהיה חג שמח

MASTERMIX

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
0
הייתה צריך להכיר אותי לפני כן,
בכל אופן כפי שציינת גם אני מציין זאת לא קרה כלום הכל בסדר חבר ..

הייתי שמח לשמוע את דעתכם גם מה קורה במצב של פלטה משיש מגורען...
האם הצבע גם משפיע ?
תודה מראש.

חג שמח ומתוק כדבש.

נערך לאחרונה ב:

alicenir

חבר משקיען
מעורבות
172
נקודות
43
MASTERMIX

אולי עוד ייצא לי להכיר אותך, לך תדע.....
עכשיו, ממה שקראתי וקראתי לא מעט, שיש רגיל בכללי לא מבודד טוב כמו גרניט(שזה גם סוג של שיש אבל הרבה הרבה יותר יקר) - ועובדה שכל פלטות הבידוד שמיועדות לאודיו הם מגרניט.
לדעתי עם משיגים שאריות של גרניט(מיצרני מצבות - לא עלינו,חמסה,חמסה)מיצרנישיש של מטבחים, לדעתי אפשר להוציא את זה ממש בזול ועוד מלוטש ולייעד את זה לאודיו,תאמין לי שזה יתן תוצאה לא פחות טובה ממותג שמיצר משטחי אודיו מגרניט,רק ב-1000 - 1500$ לפחות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נמר,מתי מתאים לך? לפני החג / אחרי החג(בסוכות אני בחו"ל) כל יום שישי אני פנוי בבוקר(לא עובד :))
אני מרמת אביב ואני מבין שאתה גר בנס ציונה, רק תאמר מתי נוח לך ואני אתאים את עצמי אליך.

תודה רבה

ניר

יום שישי בבוקר זה אחלה. (Y)

נקבע שעה בפרטי

alicenir

חבר משקיען
מעורבות
172
נקודות
43
אוקיי, שוב תודה...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני אשמח שלמה. תגיע.

MASTERMIX

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
0
זה מה שנקרה חברות אמיתית , לא טעיתי לגבי נמר...(great)

חג שמח נמר
חג שמח לכל חברי הפורום...
שנה טובה ומתוקה לכולם, שנת בריאות והצלחה.

ShanaTova.jpg

שנה טובה ALICENIR..
לגבי השייש שאצלי הוא מגורען שחור,
האמת מעולם לא חשבתי לברר איך הוא מוגדר בעולם "אנשי השייש העובדים" (תמונה תועלה בהמשך),
לדעתי זהו סוג שייש זול , אך לא תמיד מה שזול הוא דווקא אמור לא להתאים לנתונים שנדרשו ממנו ליצא בתחום האודיו

בכל אופן שנה טובה לכולם גם אם אתם לא תושבי אשקלון , אולי יאמצו זאת גם בת"א רבתי..
doch_s.jpg

נערך לאחרונה ב:

alicenir

חבר משקיען
מעורבות
172
נקודות
43
האמת לא מבין בשייש לאודיו, כמו שציינתי קראתי באינטרנט :)

נערך לאחרונה ב:

alicenir

חבר משקיען
מעורבות
172
נקודות
43
תלחצו עלי --שנה טובה

default.jpg

תמונות מצורפות

• default.jpg
    default.jpg
    KB 1.8 · צפיות: 580
נערך לאחרונה ב:

alicenir

חבר משקיען
מעורבות
172
נקודות
43
יש מצב שאתה צודק, בכל זאת זה נגן סוני ישן....
כשתהיה הזדמנות ״כספית״ טובה נחליף למשהו יותר איכותי, אני מקווה שזה יהיה בתקציב גבוה :)

4danigilad

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
אם אדם נקרא להיות מנקה-רחובות, הוא צריך לנקות רחובות בדיוק כמו שמיכלאנג'לו צייר או בטהובן הלחין מוזיקה, או שייקספיר כתב שירה. הוא צריך לנקות רחובות טוב כל כך, עד שכל צבא השמיים והארץ יעצור ויאמר, "כאן חי מנקה-רחובות נפלא שביצע את עבודתו כהלכה."
- מרטין לותר קינג

הרבה יותר טוב מלעבוד במשרד באיזו שטות שלא מעניינת אף אחד. מוזיקופיליה היא מחלתם של חולי המוזיקה. מוזיקאים הם לא כמו פועלים שחורים שבונים בנינים, מנסרים מטבחים או חוצבים הרים.
גם אני רוצה להיות מוזיקאי!

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אם אדם נקרא להיות מנקה-רחובות, הוא צריך לנקות רחובות בדיוק כמו שמיכלאנג'לו צייר או בטהובן הלחין מוזיקה, או שייקספיר כתב שירה. הוא צריך לנקות רחובות טוב כל כך, עד שכל צבא השמיים והארץ יעצור ויאמר, "כאן חי מנקה-רחובות נפלא שביצע את עבודתו כהלכה."
- מרטין לותר קינג

הרבה יותר טוב מלעבוד במשרד באיזו שטות שלא מעניינת אף אחד. מוזיקופיליה היא מחלתם של חולי המוזיקה. מוזיקאים הם לא כמו פועלים שחורים שבונים בנינים, מנסרים מטבחים או חוצבים הרים.
גם אני רוצה להיות מוזיקאי!

(ורד)
אהבתי.
אגב, כאן באתר יש אודיופילים, לא בהכרח מוסיקאים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור