פטיפון ראשון - אשמח לעזרה

LinkTree

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכל החברים המכובדים,
אני רוצה לעשות את צעדיי הראשונים בעולם הווניל ואני מחפש לקנות פטיפון טוב להתחיל איתו.

בגדול חשבתי לקנות את Audio-Technica AT-LP5 אפילו שקלתי להזמין מחול את הגרסה המעודכנת יותר - Audio-Technica AT-LP5X

בשלב ראשון אני מתכנן לחבר אותו למגבר אוזניות שלי (DarkVoice 336 או ל schiit valhalla עם האוזניות fostex שיש לי)

השאלה שלי האם זה נשמע כמו כיוון טוב או שבסכום הזה (בסביבות 2500) הייתם ממליצים ללכת על פטיפון אחר.

LT

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
תבדוק גם פטיפונים של PRO-JECT יש להם נציג בארץ ,
פטפונים מצויינים !!

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
שלום לכל החברים המכובדים,
אני רוצה לעשות את צעדיי הראשונים בעולם הווניל ואני מחפש לקנות פטיפון טוב להתחיל איתו.

בגדול חשבתי לקנות את Audio-Technica AT-LP5 אפילו שקלתי להזמין מחול את הגרסה המעודכנת יותר - Audio-Technica AT-LP5X

בשלב ראשון אני מתכנן לחבר אותו למגבר אוזניות שלי (DarkVoice 336 או ל schiit valhalla עם האוזניות fostex שיש לי)

השאלה שלי האם זה נשמע כמו כיוון טוב או שבסכום הזה (בסביבות 2500) הייתם ממליצים ללכת על פטיפון אחר.

LT
יש לי AT-LP7 הייתי ממליץ לך בחום לקנות בארץ בלבד וזאת מאחר וזה לא נגמר רק בפטיפון , אם תקנה בארץ תוכל להתאים ולבדוק ראשים שונים במעמד הקניה או אחר כך כחלק מהשרות שישמעו לך טוב יותר או פחות אחד מהשני, במקרה של פטיפון , קנית בחול יש בעיה אתה לא מרוצה ממשהוא את מי תשאל ?

נערך לאחרונה ב:

קודו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
220
נקודות
43
תבדוק גם פטיפונים של PRO-JECT יש להם נציג בארץ ,
פטפונים מצויינים !!

https://www.project-audio.com/en/product/debut-carbon-dc/

www.kodoaudio.co.il
Kodo Audio - Facebook

Pro-ject I Ortofon I Lindemann I Revox I EAR Yoshino I Vitus I TAD
TechDAS I Thales I EMT I Stirling I Dynavector I Manger I Solid

debut-carbon-dc-11-product.jpg

תמונות מצורפות

• debut-carbon-dc-11-product.jpg
    debut-carbon-dc-11-product.jpg
    KB 45.2 · צפיות: 277
נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור