פטיפון החלומות שלכם!

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,008
נקודות
113
מה משנה אם זו הנעה ישירה או רצועה?

אין בעיה, עניין של העדפה.
אחד אוהב סטייק אנטריקוט, אחר אוהב סינטה...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

זה לא הבדל של אנטריקוט מול סינטה. כי שניהם אנטיריקוט ושניהם סינטה. היום, מבחינת ביצועים, הנעה ישירה בהחלט הצליחו להגיע ליכולות של הנעת רצועה. האמת היא שכבר אי אפשר להבחין בניהם בהאזנה.

כשמחפשים פטיפון, מה שחשוב בהנעה זה שהיא תהיה עם סיבוב מדויק, ושלא תהיינה השראה מגנטית או רזוננס לצלחת. אבל מה שבאמת עושה את ההבדלים בסאונד, זו בכלל לא ההנעה אם כי הבודי והצלחת. למשל, לציר עצמו יש חשיבות גהובב משמעותית מאשר למנוע. גם לגוף הפטיפון יש השפעה משמעותית יותר מאשר המנוע. אז שוב, ההנעה היא לא זו שעושה את הסאונד, למען האמת, היא כמעט ולא תשנה דבר.

מה שאני בא להגיד זה שבחירת פטיפון על פי שיטת ההנעה זה נכון כמו לבחור רופא על פי סוג הרכב שהוא מגיע איתו למרפאה.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני כל חיי השתמשתי ב פטיפונים עם הנעת רצועה כך שלא יודע לחוות דעה על הנעה ישירה אבל רק מקריאה על מה שקורה בשוק בתחום ההנעה בדגם הפטיפון שלי, לין סונדק אל פי 12, ההנעה משפיעה מאוד על איכות הצליל.
1. ספקים שונים למנוע של הפטיפון ברמות מחיר שונות של חברת לין משפרות את איכות הצליל.
2. כנ"ל ספקים של יצרנים אחרים לאותו המנוע.
3. החלפת המנוע מ מנוע AC למנוע DC עם ספק מתאים גם על ידי לין וגם על ידי מתחרים משפיעה על איכות הצליל.

נראה לי שהמנוע מהווה נדבך חשוב מאוד באיכות הצליל של הפטיפון.

אריה

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,008
נקודות
113
זה לא הבדל של אנטריקוט מול סינטה. כי שניהם אנטיריקוט ושניהם סינטה. היום, מבחינת ביצועים, הנעה ישירה בהחלט הצליחו להגיע ליכולות של הנעת רצועה. האמת היא שכבר אי אפשר להבחין בניהם בהאזנה.

כשמחפשים פטיפון, מה שחשוב בהנעה זה שהיא תהיה עם סיבוב מדויק, ושלא תהיינה השראה מגנטית או רזוננס לצלחת. אבל מה שבאמת עושה את ההבדלים בסאונד, זו בכלל לא ההנעה אם כי הבודי והצלחת. למשל, לציר עצמו יש חשיבות גהובב משמעותית מאשר למנוע. גם לגוף הפטיפון יש השפעה משמעותית יותר מאשר המנוע. אז שוב, ההנעה היא לא זו שעושה את הסאונד, למען האמת, היא כמעט ולא תשנה דבר.

מה שאני בא להגיד זה שבחירת פטיפון על פי שיטת ההנעה זה נכון כמו לבחור רופא על פי סוג הרכב שהוא מגיע איתו למרפאה.

האם רשמתי שזה הפרמטר היחיד לפיו אני בוחר?

gtr

חבר משקיען
מעורבות
466
נקודות
83
שאלת תם,
אני נהנה להביט על היצירות המופלאות האלו,
זה נראה מדהים,עושה טוב לגעת ולחוש במדיה,ולא נכנס לוויכוח האינסופי דיגיטל או אנלוג...

אבל השאלה לנמר,ברמה של פטיפון אקזוטי כמו שלך,מה עוד ניתן לשפר,שאתה חומד גולדמונד.
מניח שאם תחזיק אוסף ראשים וזרועות אקזוטיות נוספות,תוכל לקבל שינויים בסאונד לכאן או לכאן.
עם פלטפורמה כזאת לא אמורים לשבת בשקט כל החיים?
נכון שתמיד מותר לחלום...אבל במיקרה שלך,ובהבשלת התנאים,זה לא ״לזוז״ לרוחב?

ymym

אוהב את התחום
מעורבות
80
נקודות
28
אני לא מבין בכלל באודיו (רק יודע את שאני אוהב), בבשר קצת יותר, ולדעתי..
העדפה בסינטה היא הרצון לאכול בדרגת עשיה מקסימלית של מדיום רייר שמעבר לה הסינטה מתייבשת מחוסר שומן פנימי( גם במבכירות),
ואלה שיעדיפו מדיום ודרומה, יבחרו באנטריקוט ששומר גם בצליה כזו על עסיסיות בגלל השומן הפנימי, בעיקר החלקים שמסביב לעין( לב האנטריקוט), "יונדלך" כפי ששאול עברון (הגדול מכולם) אהב לכנות.
ומכן שלהעדפה אישית יש מניעים,
.

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
Ginga Turntable

ginga.jpg

https://www.audionote.co.jp/en/products/turntable/ginga.html

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
האם רשמתי שזה הפרמטר היחיד לפיו אני בוחר?

תכלס כן. כתבת: ״והוא לא בעל הנעה ישירה״

אל תגביל את עצמך להנעות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני כל חיי השתמשתי ב פטיפונים עם הנעת רצועה כך שלא יודע לחוות דעה על הנעה ישירה אבל רק מקריאה על מה שקורה בשוק בתחום ההנעה בדגם הפטיפון שלי, לין סונדק אל פי 12, ההנעה משפיעה מאוד על איכות הצליל.
1. ספקים שונים למנוע של הפטיפון ברמות מחיר שונות של חברת לין משפרות את איכות הצליל.
2. כנ"ל ספקים של יצרנים אחרים לאותו המנוע.
3. החלפת המנוע מ מנוע AC למנוע DC עם ספק מתאים גם על ידי לין וגם על ידי מתחרים משפיעה על איכות הצליל.

נראה לי שהמנוע מהווה נדבך חשוב מאוד באיכות הצליל של הפטיפון.

אריה

ה״בעיה״ בהנעה ישירה היא שהפלטה יושבת ישירות על המנוע. זה אמנם אמור להיות הכי מדויק שיש, אבל מצד שני גם עלול להכניס הרבה רוננס לפלטה. ולכן, אם לא מקפידים על מנוע אולטרה אולטרה אולטרה שקט ומשוכך, הנעה ישירה יכולה להיות אסון. היום, התגברו על הבעיה הזו וניתן ליצר פטיפונים עם הנעה ישירה שקטה מאוד. אבל אם רוצים את השקט האולטימטיבי, פטיפון עם צלחת צפה, ללא מגע של ציר והפרדת המנוע מהגוף. זה לטעמי הפתרון המושלם.

למנוע תפקיד אחד בלבד. לסובב את הצלחת בסיבוב מדויק ולא להכניס רזוננס. אם אין סיבוב מדויק, אין מה להתחיל כלל.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
בימים של סגר והמון זמן בבית השאלה מה פטיפון החלומות (ועוד אחד שלא ממש יקר) קצת קטנה..
אני הייתי שואל מה מערכת החלומות שלכם? אם היא כוללת פטיפון אז איזה זרוע וסטייג׳, ראש, איזו הגברה, רמקולים, כבילה... אם דיגיטלי אז איזה מקור (נאס, מחשב, טרנספורט), דאק, הגברה, רמקולים.
מערכת החלומות ובבקשה להתפרע ולמכור את הבית לטובת המערכת כי סוף העולם מגיע וזה הזמן להגשים חלומות...

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,008
נקודות
113
תכלס כן. כתבת: ״והוא לא בעל הנעה ישירה״

אל תגביל את עצמך להנעות.
גומיות זה לילדות, יש לך בת אתה אמור לדעת.
לא מגביל עצמי לכלום, גם לא בצבע.... נו, חוץ מזהב שלא ממש אוהב.
שיהיו לנו ימים קלים.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,008
נקודות
113
בצבעוני הוא מכוער אש. אני בעד צבע אחיד - שחור. אין כמו שחור!
כמובן עניין של טעם, אני אהבתי, מזכיר את הצבעוניות בשעונים של ג’ייקוב אנד סאנס.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,008
נקודות
113
אני לא מבין בכלל באודיו (רק יודע את שאני אוהב), בבשר קצת יותר, ולדעתי..
העדפה בסינטה היא הרצון לאכול בדרגת עשיה מקסימלית של מדיום רייר שמעבר לה הסינטה מתייבשת מחוסר שומן פנימי( גם במבכירות),
ואלה שיעדיפו מדיום ודרומה, יבחרו באנטריקוט ששומר גם בצליה כזו על עסיסיות בגלל השומן הפנימי, בעיקר החלקים שמסביב לעין( לב האנטריקוט), "יונדלך" כפי ששאול עברון (הגדול מכולם) אהב לכנות.
ומכן שלהעדפה אישית יש מניעים,
.

כל מה שרשמת נכון ולא רק, לסי אט יש מרקם סיבי שאין באנטריקוט, כלומר למיטיבי לסלאו בעלי שיניים טובות. בברזיל ובארגנטינה אוהבים סינטה.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,008
נקודות
113
בימים של סגר והמון זמן בבית השאלה מה פטיפון החלומות (ועוד אחד שלא ממש יקר) קצת קטנה..
אני הייתי שואל מה מערכת החלומות שלכם? אם היא כוללת פטיפון אז איזה זרוע וסטייג׳, ראש, איזו הגברה, רמקולים, כבילה... אם דיגיטלי אז איזה מקור (נאס, מחשב, טרנספורט), דאק, הגברה, רמקולים.
מערכת החלומות ובבקשה להתפרע ולמכור את הבית לטובת המערכת כי סוף העולם מגיע וזה הזמן להגשים חלומות...

תרשום לי מקור דיגיטלי של msb
רמקולים Magico m6
מגברי מונו של solution מסדרה 7
פרה תואם למגברים
פטיפון, ראש וזרוע נשאיר לנמר
פונו CH-1
כבילת רמקולים, אינטרקונקטים וחשמל... נעשה את זה קל נורדוסט או cardas מהרמה הגבוה ביותר.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אתה חושב שאני יכול עכשיו לקנות את מערכת החלומות שלי בהמחאות דחויות?

אריה

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
בהמשך לקו המחשבה של @pruym מערכת החלומות שלי היא
NAIM for Bentley.
אני רוצה את המערכת הזאת עם המכונית שעוטפת אותה.

אריה

niv100

אוהב את התחום
מעורבות
146
נקודות
43
נכון זה ארוך אבל תענוג לראות
קבלו תהליך יצור של acousic signature

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור