LCD או פלזמה פורום מעולה. אני מחפש 2 מסכים 1 LCD ו - פלסמה

r4inbow

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם קודם כל . קראתי את הסיקורים וראיתי שמדובר פה במקצוענים.
ברצוני לקנות 2 מסכים 1 לחדר ו - 1 לסלון אני כבר בחיפושים 3 ימים הלכתי לכמה וכמה חנויות
יש לי כמה שאלות אני אשמח מאוד אם תענו לי
השאלה הראשונה האם מסך 32 אינץ לחדר יספיק? 3 מטר מרחק צפייה.
השאלה השנייה מה לעזאזל לקנות לחדר מה עדיף? איזה חברה במה ייראו באמת כמו שצריך משחקי כדורגל ב HD (ממיר של יס HD ) בנוסף אני אשתמש בכבל VGA או HD לחיבור מהמחשב למסך וזהו. לסלון חשבתי על פלסמה מכיוון שיוצא יותר זול וראיתי כמה פלסמות שלפי מה שאמרו לי הן מעולות
בדקתי מסך של סמסונג C550 32 רואים פצצה
וראיתי LG 32 460 רואים נחמד לא יותר מזה השאלה מה עדיף
התקציב שלי ל - 2 המסכים הם ש"ח 5200 אשמח אם תמליצו על דגמים אחרים ב - 2 הגדלים אם יש יותר טובים

בפלסמות אני קצת בבעיה לא יודע במה לבחור אשמח מאוד אם תעזרו לי תודה רבה רבה מראש

נערך לאחרונה ב:

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
לדעתי 32 למרחק של 3 מטר זה קטן מדי, לך על 37. זה יעזור לנו מאוד אם תתן לנו פרטים נוספים לגבי הסלון שלך כמו מרחק צפייה ואם יש מקור אור חזק בסביבה, כדי שנוכל לעזור לך בעניין הסלון. העניין שצריך לשים לב אליו שהרזלוציה של הפלזמה לא תהיה FULL HD מכיוון שבפלזמה עם רזלוצייה כזאת היא מאוד יקרה (הרבה מעבר לתקציב שלך). ואני רואה שאתה רוצה לחבר אותה למחשב, אז במקרה הזה עדיף ללכת לכיוון LCD.

r4inbow

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
לגבי הסלון לא ממש חשוב לי אם יהיה יציאה של USB כי לפי מה שהבנתי אפשר לחבר USB דרך DVD. המרחק בסלון מהטלוויזיה יהיה משהו כמו 4 מטר ואין תאורה חזקה כל-כך בדר"כ. השאלה שלי לגבי המסך בחדר האם אני צריך טלוויזיה כל-כך מתקדמת או שלא ממש חייב אם אני רוצה לחבר מהמחשב לטלוויזיה ושייראו כמו שצריך סרטי HD מהמחשב או מהממיר? ואם כן אז מה מומלץ גם לסלון וגם לחדר בתקציב שאמרתי ויותר חשוב לי הטלוויזיה לחדר תודה מראש

uri_r

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לגבי טלויזיה לחדר, במידה ואתה מחבר לטלויזיה מחשב ומעבר לסרטים אתה גם גולש, אז מתחת ל42 אינץ אתה תוציא את העיניים, ממש לא מומלץ.
בתקציב שלך תבדוק פנסוניק TH-L42U20M נותנת תמורה למחיר אפשר להשיג בסביבות ה-3, עם קצת התמקחות אולי תצליח לרדת מ3000.
לגבי הסלון לא אמרת מה המרחק צפייה.
הסמסונג טלויזיה טובה ואם חשוב לך היא גם תומכת בכתוביות בעברית דרך USB, אבל לא בטוח שתקבל פאנל טוב, זה כמו לוטו.
למרחק הזה אני הייתי הולך על 42 מינימום.
אז תחשוב טוב על גודל המסך...

uri_r

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
עכשיו ראיתי לכתבת את המרחק בסלון.
היה לי בחדר במרחק 4 מטר טלויזיה 42 והחלפתי מכוון שלא היה נוח לעבוד עם מחשב, החלפתי ל52.
לסלון תהיה ממש טעות לרדת מ42, אני אישית הייתי הולך על מינימום 46, אבל לסרטים 42 יכול לעשות תעבודה.
תנסה להשקיע טיפה יותר, או שפשוט תרכוש עכשיו אחת ויותר מאוחר שיהיה לך עוד תקציב תרכוש נוספת כי הטלויזיה תשרת אותך שנים, חבל שעוד כמה זמן תתבאס...

r4inbow

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה אורי אבל המרחק בחדר שלי לטלוויזיה זה 3 מטר ובסלון זה גם משהו בסגנון הקטע האם הפנסוניק שהמלצת תעשה את העבודה בסלון ? ואם כן אז מה לקנות לחדר איזה טלוויזיה אתה ממליץ אם 2 יציאות HDMI לפחות ושיהיה FULL HD האם אני בכלל צריך FHD לחדר ?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
במסך 32" ממרחק 3 מטרים, לא ממש תבחין בהבדל של FULL HD מול READY.

r4inbow

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
האם בכלל 32 ממרחק של מטרים יספיק לי לצפייה מהנה ולראות HD כמו שצריך?

נערך לאחרונה ב:

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אתה תבחין בהחלט באפקט החדות.
אבל , באופן כללי? לטעמי ממרחק של 3 מטרים צריכים לפחות 50" בכדי להנות מהסרט :)

uri_r

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
צירפתי סקירה על הדגם U20M
http://www.dtown.co.il/articles/1436.html
אני בערך מסכים עם ליאור, אבל גם ב46 אינץ' לפי דעתי תהנה.
42 זה מאוד גבולי, אבל מתחת לזה לא הייתי חושב בכלל, זו טעות לעניות דעתי.
לכן כמו שאמרתי אם יש לך אפשרות לחכות ולהגדיל תקציב אז עדיף כך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור