עצות למערכת עד 3000 ש"ח

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
היי חברים אבקש הצעות למערכת עד 3000 ש"ח המערכת תכלול :

פטיפון , מגבר , רמקולים וחיווט - בלבד - .

המערכת תהיה 85 % למוסיקה עברית (כוורת , משפחת בנאי , איינשטיין , זילבר וכו' וכו' )

אבקש להתיחס בעיקר לחלקים חדשים ואם אפשר מאותה חנות ( כך יהיה כל יותר לבדוק את הסטאפ במקום ).

תודה מראש,

אדם

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
הכל חדש? לדעתי תהיה חייב גם רכיבי יד שניה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אדם.

לא נראה לי שיש חיה כזו שתנגן מוסיקה באיכות מספקת במחיר הזה. רק יד שניה אין ברירה.

TASCAM

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
חדשים בילבד מגבר פטיפון ורמקולים ב 3000 ש"ח נישמע דמיוני למדי תגדיל את התקציב למינימום 6000 ש"ח.... וגם זה זעום למערכת נורמלית :

פטיפון PROJECT DEBUT 3
1800 ש"ח

מגבר משולב דנון Pma500 המכיל כניסת פטיפון

2000 ש"ח

רמקולים

mision m32i

1800 ש"ח

כבלים 2.5 בסיסים באורך של10 לקסוס + מחברי RCA לקסוס כ 120 ש"ח

סך הכל 5720 ש"ח

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
מספק ונורמאלי זה מעוד משתנה....מה שנורמאלי בשבילך הוא טירוף בשביל מישהו אחר ולהפך אני אתן תשובת המחשה מהצד שלי , מה שאני הספקתי לבדוק בנתיים , יש רמקול שנקרא וורפידל דאימונד 9.0 ו 9.2 האחד עולה 1200 ש"ח והשני 1450 , ישנו פטיפון שנקרא דאינווקס DL-420 שעולה סביב ה-700 ש"ח וישנו פטיפון של שרווד 9805 שעולה גם סביב מחיר זה , כבלים פשוטים ועל הגברה עדיין לא הספקתי לבדוק אך זה משאיר אותנו עם משהו כמו 1000 ש"ח...

TASCAM

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לשרווד אן כניסת PHONO
אבי ביטר אחרי שאכל חומוס וחמין באותו יום נישמע יותר טוב מפטיפון חדש של 1000 ש"ח...
והוורפידל שאתה מציע מתאים יותר לקולנע בייתי ולא לסטריאו הוא אינו מאוזן חסר לא מיד
והבאס שלא חלש ומרוח...

אולי תציע לא את הפטיפון הזה וזהו !

http://www.nanashops.co.il/sale.php?sale=3083391&refid=

ממש מוצר השנה סאונד מפיל סתימות ושובר קירות....

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אורי.

אין פטיפון חדש מהקרטון טוב ב-1000 שקל. אלה הן מכונות לחריטת התקליט שהוסבו לפטיפונים.

אלדר1

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
הכי טוב תשמע אותם ברדיו לך תקנה טיונר ושלום על ישראל

עם טיונר טוב ומשומש תקבל אולי משהו סביר אבל פטפון?

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
טאסקם היקר לא חשבתי שמערכת תשמע מליון דולר וגם לרמקול יקר יותר יהיה חסר במיד ובבאס ועוד הרבה דברים , זה לא השירשור לרמקול המושלם אם טעית אחלה ואם תרצה לתרום אשמח.

נמר אפשר להחליף לו מחט וכך הוא לא יהיה מחרטה , תקן אותי אם אני טועה.

il1

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
אם אתה רוצה מערכת בתקציב העיל, אתה צריך להכריע על העדפות.

תצא מתוך הנחה שתימצא פטיפון יד שניה עם מחט ופונוסייג' סבירים לאוזניך- ב 2,000 ש"ח עד 2,500 ש"ח.

לך תיקנה סט רמקולים מוגברים ב 1,000 ש"ח- כאלו מהסוג של 'היי-אנד' למחשבים. ישמע לך סביר עד שתאסוף כסף למערכת.

ולא תיצטרך לזרוק את הרמקולים שתשדרג, והם ישמשו אותך בעתיד לצרכים אחרים.

כל מערכת 'רגילה' בתקציב הנתון- מתכון לחורבן, או טכני או צלילי.

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
דעתי היא שאל תקנה כלום בתקציב הנל. אתה מתפשר המון.

אמנם זה קל להגיד,תחסוך עוד קצת ...תהנה יותר....

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
http://fuse.shopy.co.il/products/30575
+
http://fuse.shopy.co.il/products/31201
+
http://fuse.shopy.co.il/products/85361
+
וורפדייל 8.2
יעלה הכל 3000 ש"ח , תוכל לשמוע תקליטים בשקט.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
טאסקם היקר לא חשבתי שמערכת תשמע מליון דולר וגם לרמקול יקר יותר יהיה חסר במיד ובבאס ועוד הרבה דברים , זה לא השירשור לרמקול המושלם אם טעית אחלה ואם תרצה לתרום אשמח.

נמר אפשר להחליף לו מחט וכך הוא לא יהיה מחרטה , תקן אותי אם אני טועה.

אפשר, אבל גם אז הזרועות אינן איכותיות ווהמשקל המשתנה שלהן {למרות שכיוונת פעם אחת} יכול לחרוט את התקליט וכמובן להרוס את המחט. בנוסף פטיפון שאינו איכותי ובנוי רע לא יוכל לשכך רזוננס כמו שצריך מה שיכניס "המים" לראש שישמע לך ברמקול ויעצבן נורא, פטיפון טוב מתחיל במיוזיק הול דגמי כניסה , פרוג'אקט דיגמי כניסה וכ"ו. הם בנויים נהדר, חולקים את אותה זרוע טובה, ואיכותיים למדי בצליל אותם הם מפיקים.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אורי ידידי היקר.

ראשית הפטיפון Sherwood שנימצא בלינק הוא פטיפון גרוע מאוד , כיוון שהוא עם פיץ' זול {לא טכניקס 1200} הוא מזייף ללא הפסק, בנוסף אינו משכך רזוננס באופן מספק {אפילו לא קרוב} והזרוע שלו גרועה.

פטיפון לנקו B55 ביד שניה יעלה אותו הדבר ויתן תוצאה יוצאת דופן שתתחרה בפטיפונים חדשים ברמות מחיר כפולות.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
זה סתם דוגמא.
בפטיפונים פרופר אני לא מבין כמעט כלום.
אבל יש אפשרויות. השאלה זה כמה אכפת לבחור.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נכון מאוד אורי יש המון מבחר אך צריך לדעת במה לבחור.

שוב - לנקואים ישנים, טורונסים ישנים , אפילו שרווד ישן יכול להיות נחמד {רק נחמד}. פרוג'קט ביד שניה יכול לבוא מצויין ... לא חסרים פטיפונים ביד שניה אפילו בשוק הפשפשים.

מה שאני מציע הוא להגיע לחנות יד שניה של צפריר בראשון לציון ברחוב הרצל. שם אפשר למצוא מערכת מצויינת ביד שניה שתכלול את כל המרכיבים המבוקשים בתקציב דומה.

אדם - נלך ביחד.

TASCAM

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לא מדובר במליון דולר אלה רמת כניסה סבירה למוצר סביר....
גם לפירלס קוראים רמקולים...... זה לא הופך אותם לרמקולים בעיני.
החלפת מחט לא תמיד תורמת בנושא המחרטה וגם אפילו עים מכוונים את המישקולת
עדיין הזרוע עצמה אינה ניצבת פלס מול הצלחת או שאינה חופשיה בתנועתה ומושכת לכיוון זה או או אחר וגורמת למחט להרוס את התקליט.... יש פטיפונים עים אנטי סקיטינג לתיקון המצב....

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
חברה אני בסה"כ בקשתי הצעות לסכום מסויים לא דרכי יעול ולא הצעות לעתיד אני רוצה שהמערכת הזאת תנגן מוסיקה הכי טוב שאפשר בסכום הזה בלי להרוס תקליטים אם אתם לא מכירים מערכת כזאת אין עם זה בעיה פשוט תגידו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אדם.

שוב - בוא איתי אפילו מחר לצפריר , נדאג לך למשהו טוב.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור