עצה בקניית מצלמה

alonstr6

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום,
אני מחפש מצלמה בעיקר לצילום נוף ודברים ספציפיים, עם יכולת לצילום בלילה אבל לא בעיקר (לא חובה זמני חשיפה ארוכים מאוד) ועם זום גדול.
חשבתי על ה canon SX40 אבל התחלתי לראות ביקורות לא כל כך טובות עליה והאיכות תמונה שלה לא נראית לי כל כך טובה.
טווח המחירים הוא באיזור ה2000, אולי קצת יותר.

יש המלצות?

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
עד כמה הזום הגדול הוא חשוב?
זום גדול זה אומר אופטיקה פחות איכותית תמונה פחות איכותית
עד כמה איכות התמונה באמת חשובה לך

אני חושב שמצלמת כולבו מוצלחת היא קנון SX230 IS

alonstr6

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
הזום הגדול די חשוב לי כי אני לפעמים כן רוצה לצלם דברים ספציפיים מרחוק. מצד שני כמו שאמרת האופטיקה גם חשובה - אני רוצה שהתמונות יצאו באיכות טובה, יש לי עכשיו מצלמה קומפקית (די ישנה - canon ix850 אם אני לא טועה) ואני רואה שאני רוצה מצלמה עם זום יותר רציני

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אם אתה לא מוכן להתפשר על הזום אז ה SX40 או SX230 (http://www.dtown.co.il/articles/1740.html) הן האופציות שאני מכיר מקנון (אם אתה כבר מכיר קנון לא הייתי בוחר לך חברה אחרת - לקנון מצלמות מוצלחות)

הערה: שאומרים לך שהאיכות היא לא מדהימה, אז היא לא מדהימה ביחס למובילות בתחום (ללא זום גדול :) )
אתה יכול לראות באתר הבא תמונות (והשוואה) של רוב המצלמות בשוק
http://www.imaging-resource.com/IMCOMP/COMPS01.HTM

alonstr6

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ההיכרות שלי עם קנון היא רק מהמצלמה האחרונה שלי, ראיתי באחד האתרים את התמונות של Fujifilm HS-20.
מה לגבי המצלמה הזאת?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לפוג'י של רק זום ידני ואיכות תמונה סבירה - אני לא בטוח שהיא טובה יותר מה SX40 של קנון או מה HX100V של סוני

alonstr6

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ועל איזו מבין השתיים אתה ממליץ יותר?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אישית אני לא מכיר אותן כך שאני לא יכול להמליץ - נקודה נוספת זה נוחות שימוש עבורך וצריך להחזיק ביד ולראות מה יותר נוח.

alonstr6

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
קודם כל תודה עד עכשיו על התגובות, יש לך היכרות כלשהי עם Panasonic Lumix DMC-FZ150? כבר הייתי בטוח שאני אלך על הקנון ואז ראיתי את המצלמה הזאת.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
גם אופציה לא רעה לדרישות שלך - אני לא חושב אחת מהן לא תספק אותך

alonstr6

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
יש הבדל רציני אם הזום הוא X24 או X35 ? והשאלה אם איכות התמונה יותר טובה בפנסוניק?
בנוסף, באיזו מהן יש יותר אופציות לשינוי ידני?
אם אני לא טועה לפנסוניק יש גם אופציה של RAW השאלה אם זה משמעותי?

נערך לאחרונה ב:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
האם גודל זום מסוים מספיק לך או לא זה החלטה שלך - אני לא יכול לעזור לך :)
איכות התמונה של רוב מצלמות הסופר זום יהיו די דומות ומצלמה זו בהחלט מספקת איכות תמונה טובה למצלמת סופר זום.
למצלמה יש יכולת שליטה ידנית מלאה לפי הדרישה שלך - רק אין שליטה ידנית על הזום
צילום ב RAW הוא יתרון לאנשים שרוצים לעשות עיבוד לכל תמונה לאחר הצילום בתוכנות שתומכות בכך, אני לא יודע אם זה מתאים לך (אני מצלם רק ב RAW ומעבד כל תמונה ויש לי הרבה חברים שממש לא סובלים את ה"עבודה לאחר הצילום" כמו שהם קוראים לכך ומצלמים ב JPG)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור