LCD או פלזמה עצה בקניית טלויזיה

orensh69

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אחרי שפתחתי את השרשור הקודם זהו, השתגעתי.

הלכתי היום למספר חנויות.
שיניתי את דעתי בגודל של הטלויזיה.

עכשיו אני סגור על גודל 42 אינצ' המרחק מהטלויזיה הוא בערך 3.2 מטרים לאחר בדיקה..(תלוי אם תולה או מעמד)..
השימוש הוא לצפיה בטלויזיה נטו...רוצה פול hd
אולי בעוד שנה שנתיים נביא מחשב ונחבר אותה אליו, כרגע לא.

איזו טלויזיה אתם ממליצים?
המחיר הוא עד 6000 ש"ח!

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא בטוח שבגודל כזה ומרחק צפיה המדובר במחיר הזה הייתי הולך על FULL HD
היום ההפרש במחיר בין FULL HD ל HD READY הוא גדול וההפרש בתמונה עבור סרטים באיכות גבוהה עדיין הינו זניח עבור גדול כזה במרחק צפיה כזה.

נכון שאפשר למצוא מסכים FULL בגודל הזה בתקציב שלך, אבל לדעתי הם לא יהיו מהמוצלחים שבחבורה ובעוד שאתה לוקח HD READY במחיר זה אתה בפרוש יכול למצוא מסכים טובים מאוד.

אבל זו דעתי - אתה צריך לקפוץ לראות מסכים כאלו עם סרטים באיכות טובה במרחק הצפיה שלך לראות על מה אני מדבר ולהחליט על דעתך בנושא.

orensh69

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אוקי
אבל אני דיי נעול על full hd..אולי בעתיד אחבר מחשב אליו.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני מקווה שאתה נעול על ה FULL לאחר בדיקה ולא סתם כי זה יותר (כן זה יותר במחיר לא בהרבה יותר בתמונה)

אם תשים לך למה שכתבתי - גם בסרטים אכותיים (שיהיה מבלו ריי, שיהיה מחשב או לווין/כבלים זה לא משנה) במרחק צפיה של 3 מטר למסך 42'' ההבדל לא גדול בין FULL HD ל HD READY

באמת אין לי בעיה שתרכוש מסך כזה או אחר - אני רק ממליץ לך לעשות זאת לאחר שראית מה ההבדל

Roi232

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
מה יהיה השימוש במחשב אם וכאשר תחבר אותו אל הטלויזיה?

orensh69

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
לשימוש רגיל..לגלוש באינטרנט וכו'..

adido

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
לא נראה אורן שאתה מבין את מה שעונה לך כרמי, לכן כל טלויזיה תהה טובה לך. רק תקפיד שכתוב על המדבקה FHD ואתה על הסוס.

Roi232

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
1365X768(רזולוציה של מסך HDREADY) על מסך בגודל "42 זה בהחלט מעט מדי כשמדובר במשחקי מחשב אבל אם השימוש היחידי יהיה אינטרנט, יוטיוב וכו' זה מספיק. אגב אני לא מבין גדול בחיבור פלזמות למחשב אבל אני יודע שחלקן לא מסוגלות להציג רזולוציה רחבה ובעצם מותחות 4:3 ל16:9. אתה צריך לבדוק את זה.
כמו שcarmi אמר בתקציב שלך HDFULL יהיה מחברה פחות פופולרית. החברה היחידה שמציעה פלזמות HDFULL במחיר הזה היא HITACHI לפי מה שראיתי בזאפ. בכמה מאות יותר יש גם דגם של סמסונג.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור