עסק בפוקוס: החנות פיוז - אודיו מודרני עם שורשים

MOAR

אוהב את התחום
מעורבות
51
נקודות
28
חנות הוגנת ושירותית נקודה!

SHMILO

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
מדובר במקרה אמיתי . אין לי עניין " ללכלך " סתם על החנות הזו .

רק רציתי לשתף את הגולשים .

אדם מבוגר בחנות שאפילו אני לא יודע את שמו טיפל בנושא שלי.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
לא צריך להתרגש יתר על המידה.
טבעי שיהיו גם לקוחות לא מרוצים. לא זכיתי להכיר נותן שירות שהצליח לרצות את כל קהל לקוחותיו ואפשר גם להזכיר שכולנו בני אדם ואף אחד אינו חף מטעויות....

לי יש המון סימפטיה והערכה לניסן.
אצלו קניתי את הרמקולים המדפיים הראשונים שלי וממנו למדתי המון ו"בגללו" נכנסתי לתחום הזה...
אני מאוד ממליץ עליו בפני חברי והפידבק שקיבלתי מהם היה גם כן חיובי מאוד.
ארז

royla

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
צר לי שעברת חוויה שכזאת,אני בטוח שאם בוצעה טעות,אני מדגיש אם!!! בוצע טעות על ידי החנות --היא בתום לב!

פיוז זאת אחת מהחנויות הכי ותיקות בענף ולא סתם!! שמם הולך לפניהם באמינות,מקצועיות ושירות!

אני מעולם לא ניתקלתי שם בבעיה,נהפוך הוא-בעולם שלנו,האודיופילים החנות הזאת והשירות שלה ביחד עם הניסיון והמקצועיות-היא הפיתרון והתרופה להמון בעיות של "חולים" כמונו,

אני חס וחלילה לא אומר שאתה טועה או מטעה או רוצה ללכלך...זאת הרגשתך ואתה מאוכזב...אני מקבל,אבל בתור לקוח של הרבה חנויות סאונד וכו...אני חייב להכנס פה ולומר את ניסיוני האישי שהוא בדיוק הפוך ממך...וכל השנים שהחנות הזאת קיימת....כנראה מעידים יותר מהכל..שכנראה הייתה פה במקסימום אי הבנה/טעות...למרות שלא שמענו את הצד שלהם...

החנות הזאת,ביחד עם עוד כמה חנויות מעולות בתחום-סטריאוסקופ,אודיוקלאב ,קרוסאובר מומלצות בחום רב!!!

יש לי ניסיון עשיר עם חנויות....ופיוז מדהימה!

ואני לא מתווכח אם אתה צודק או לא...רק מראה שכנראה 25 שנה של שירות....לא הולכים ברגל,

מאחל לי ולך 25 שנה של הצלחה כזאת....

ואכן,כמו שארז אומר-לא צריך להתרגש יתר על המידה.
טבעי שיהיו גם לקוחות לא מרוצים. לא זכיתי להכיר נותן שירות שהצליח לרצות את כל קהל לקוחותיו ואפשר גם להזכיר שכולנו בני אדם ואף אחד אינו חף מטעויות....

גם אני-את כל חבריי שולח לחנות זאת ותמיד קיבלתי פידבקים מעולים :)

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
הזכרת שמות של חנויות מיינסטרימיות (לא שיש הרבה בכלל בארץ) שהמכנה המשותף ביניהם הוא אדיבות הבעלים, האם תכלול את אמנון סאונד ברשימה ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור