עלויות DAC וסטרימר

אוריג

אוהב את התחום
מעורבות
83
נקודות
28
אין מצב שמידע יגיע משובש
כל מי ששומע הבדלים בין ראוטרים, כבלי רשת - זה נובע ממשהו אחר , לא טכנולוגי

בוא נדייק, לא סביר שעיקר ההבדל נובע מסיגנל דיגיטלי פגום.

לגבי לגבי רעש חשמלי מהסוג הרגיל שנמצא בכל מקום שיש חוטי מתכת (RF, EM) - אני לא מהנדס, משאיר לך להחליט אם זה טכנולוגי או לא. כנ"ל לגבי ג'יטר.

בכל מקרה, מסכים אתך שהבדלים לא ניכרים בכל מערכת ולא מורגשים בכל זוג אוזניים.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
בוא נדייק, לא סביר שעיקר ההבדל נובע מסיגנל דיגיטלי פגום.

לגבי לגבי רעש חשמלי מהסוג הרגיל שנמצא בכל מקום שיש חוטי מתכת (RF, EM) - אני לא מהנדס, משאיר לך להחליט אם זה טכנולוגי או לא. כנ"ל לגבי ג'יטר.

בכל מקרה, מסכים אתך שהבדלים לא ניכרים בכל מערכת ולא מורגשים בכל זוג אוזניים.
כל רעש שלא יהיה אם יתורגם לביט שגוי יגרום לשליחת החבילה שנית
כמו שלא יקרה לעולם שתוריד תוכנה מהרשת ויגיע משהו פגום כי אם ביט אחד ישתנה התוכנה לא תפעל תקין
הדרך שתוכנה עושה מהשרת עד אליך ארוכה ומורכבת ומלאה במנגנוני איתור שגיאות
גיטר לא קשור בכלל

אפשר להתווכח אם אנשים שומעים הבדלים או לא - אבל אם כן זה לא יכול לנבוע מסיבה טכנולוגית

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
לא מבין במחשבים כלום ולא בתקשורת מחשבים! הבדלים ניכרים, שמיעים לגמרי ולא על הצד הלא בטוח/ בקושי/ אולי. הייתי אומר שיפור בכל הפרמטרים שאני שומע כשאני מחליף ספק לראוטר. יכול לטעון מי שמבין שזה לא נובע משום סיבה טכנית אבל בוודאות הוא טועה מכיוון שהחלפת ספק כוח לראוטר היא פעולה טכנית. זה שהמידע על פי הפרוטוקול עובר כולו במדוייק זה כנראה לא כל הסיפור.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
ובכלל..... המהנדסים של Cisco הם רפי שכל ?...... אם הם היו חושבים שיש איזושהי בעיה עם ספק הכוח הממותג הם לא היו פותרים אותה עם ספק לינארי?

אתה מדבר על שימושים שונים, חברה כמו סיסקו עושה חישוב עלות תועלת למוצר שהיא מייצרת בראש ובראשונה לשוק התקשורת וללא לשוק נישתי ששוויו דקת פעילות של החברה.
בנוסף, ייתכן ומחשב פחות לרעש המתווסף לאות היות ובסוף החוליה הוא אינו נדרש להגביר את האות שהתקבל בדרך לרמקול.

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
תן לפול לעזור לך , בטוח גם יש לו מערכת ברמה והוא יודע קצת
עם כל הכבוד למיסטר מקגאוון (ויש הרבה כבוד), לבוא ולטעון בהינף סרטון וידאו מצ׳וקמק ב-youtube של- switch אין השפעה על הצליל בניגון דרך הרשת (שמחייב מכשיר כזה בנתיב הסיגנל)זה מוזר ואף הזוי.
הבעיה בסוויצ׳ים רגילים כמו לדוגמה של היצרן סיסקו, שהם מעולם לא תוכננו לטפל בסיגנל אודיו כמו שבאמת צריך, אלא הם מכניסים רעש מאוד משמעותי בסטרימינג ופוגעים בטיימינג.
סוויצ׳ים אודיופילים שמתוכננים היטב פותרים את הבעיה הזאת. עשרות ואולי מאות אנשים בעולם שומעים הבדל (whatsthebestforum.com), אז לא הייתי סומך על המילה שלו בכל דבר.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
עם כל הכבוד למיסטר מקגאוון (ויש הרבה כבוד), לבוא ולטעון בהינף סרטון וידאו מצ׳וקמק ב-youtube של- switch אין השפעה על הצליל בניגון דרך הרשת (שמחייב מכשיר כזה בנתיב הסיגנל)זה מוזר ואף הזוי.
הבעיה בסוויצ׳ים רגילים כמו לדוגמה של היצרן סיסקו, שהם מעולם לא תוכננו לטפל בסיגנל אודיו כמו שבאמת צריך, אלא הם מכניסים רעש מאוד משמעותי בסטרימינג ופוגעים בטיימינג.
סוויצ׳ים אודיופילים שמתוכננים היטב פותרים את הבעיה הזאת. עשרות ואולי מאות אנשים בעולם שומעים הבדל (whatsthebestforum.com), אז לא הייתי סומך על המילה שלו בכל דבר.

על איזה סיגנל אודיו אתה מדבר?

הסיגנל שעובר שם דיגיטלי בלבד
לא משנה ל switch אם הוא מעביר מידע של אודיו, או קובץ
הוא גם לא מתוכנן להעביר קבצי PDF אבל איך שהוא הם מגיעים באופן תקין

הדבר היחיד שקובע זה קצב העברת ביטים לשנייה וזה בכל נתב של 200 ש״ח מגיע ל 1G
בשביל אודיו מספיק 20 מגה

ואם לא היה מגיע היית שומע ניתוקים - לא ירידה באיכות

אבל עזוב - בא לך להוציא כסף על סוויץ איכותי (אסור להגיד אודיופילי) - שיהיה לך לבריאות, כסף שלך

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
אני מדבר על פריימים שעוברים בשכבה 2 של tcp/ip
בין המיוזיק סרבר אל הסטרימר -כל נזק לפאקטה, בתזמון, ברעש או בדאטה לא רלוונטי לסטרים של האודיו(למשל ב-רון הפאקטים מפוצצים באינפורמציה שקשורה לקונטרול ולאו דווקא לסטרים- סוויץ׳ טוב ידע לטפע בבעיה הזאת)יגרום לדגרדציה בסאונד. זה סופר קריטי בניגון דרך הרשת.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
אני רואה שלאחר כ- 150 תגובות ...חלקן חוזרות על עצמן מס' לא קטן של פעמים, האם מי מבין המלומדים שכתבו לפני, האזינו או בדקו את המכשיר שרכשו עם סוויץ כזה או אחר?
האם משהו שאל בעת ההדגמה אצל סוחר או בתערוכה או אפילו אצל חבר איזה סוויץ יש לו?
קניתם מכשיר כזה או אחר כי אהבתם (כנראה) את מה ששמעתם...
ובכלל.. מה כל זה קשור לנושא של הפוסט?

נ.ב. אולי הכל זה בגלל הלוחץ של כבל התקשורת בשקע?
חג שמח

atmos

אוהב את התחום
מעורבות
122
נקודות
43
או בקיצור, כדי לשמוע אודיו דרך דיגיטל בצורה מושלמת יש לוודא שמהשניה שהסטרים יוצא מתוכנת הניגון דרך האינטרפייס של הרשת הוא חייב להיות מושלם עד להגעתו לדאק

gandalftw

חבר משקיען
מעורבות
456
נקודות
83
או בקיצור, כדי לשמוע אודיו דרך דיגיטל בצורה מושלמת יש לוודא שמהשניה שהסטרים יוצא מתוכנת הניגון דרך האינטרפייס של הרשת הוא חייב להיות מושלם עד להגעתו לדאק

צודק, קוראים לזה tcpip ובדיוק לזה הפרוטוקול דואג

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
אני מדבר על פריימים שעוברים בשכבה 2 של tcp/ip
בין המיוזיק סרבר אל הסטרימר -כל נזק לפאקטה, בתזמון, ברעש או בדאטה לא רלוונטי לסטרים של האודיו(למשל ב-רון הפאקטים מפוצצים באינפורמציה שקשורה לקונטרול ולאו דווקא לסטרים- סוויץ׳ טוב ידע לטפע בבעיה הזאת)יגרום לדגרדציה בסאונד. זה סופר קריטי בניגון דרך הרשת.
ברור
צריך גם להקפיד שהקליפס של הכבל רשת לא יהיה שבור אחרת יזלגו דרכו ביטים קריטיים
ובכלל שהכבל יהיה מיושר והסוויצ ישב על פלטת שיכוך מתאימה
תהיה לי בריא

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
תנסה לשכך את המודם ( הראוטר \ ממיר )
שווה מאוד.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
שווה ליבואן של אביזרי השיכוך
אפשר מייצור מקומי

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
חבל שלא ניקית גם את האוזניים לפני הפסח.
הרופא אוזניים לא מקבל מטופלים
רק מקרי חירום וזה עדיין לא מוגדר כך
עכשיו ברצינות
אם אתה שומע הבדל כשהרואטר משוכך אז באמת יש לך שמיעה מיוחדת

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הבדל גדול.
הממיר של הוט.

מוכן (כי האמת אתה טיפוס מעצבן) לשים כסף .אני שם 10000 אתה שם אלף (ש"ח).
מבחן עיוור אם אני שומע הבדל.

מוכן?

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
הבדל גדול.
הממיר של הוט.

מוכן (כי האמת אתה טיפוס מעצבן) לשים כסף .אני שם 10000 אתה שם אלף (ש"ח).
מבחן עיוור אם אני שומע הבדל.

מוכן?
חופשי
ואל תעשה לי טובות
שקל מול שקל
אבל אני אגיד לך איך נעשה את הבדיקה
אתה תשים שיר מה שבא לך
תוך כדי שהשיר מתנגן אני ארים את הנתב באוויר ואתה במבחן עיוור תגיד לי מתי הוא באוויר ומתי הוא מונח
כל פעם ארים אותו ל 5 שניות
3 פעמים סה"כ
הולך?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לא.

פעם שומע משוכך ופעם שומע על המדף.
(יכול להיות שתה עצמך מתפקד כמשכך....).
ברצינות, מי בודק ככה....?
למדת מחבריך איך להתחמק ?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור