עזרת בקניית מצלמה לקליפים

• פותח הנושא VD37
  • פורסם בתאריך

VD37

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
. מהו שימושי המצלמה (לדוגמא: צילום משפחתי,ספורט,נוף וכו')? צילום קליפים מוזיקליים וחתונות.
א. האם המצלמה מיועדת לצלם מתחיל/חובב/מקצוען ? מתחיל,חובב
ב. האם המצלמה מיועדת להיות בשימוש מדי פעם/תדיר/כל הזמן/פרנסה? המטרה לפרנס בסופו של דבר.
2.מהו התקציב המקסימאלי? 1800-2300
א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנסות לחסוך (למרות שזה קשה)
ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 200 שקל
3. מהו הרזולוציה המקסימלית שבה תשתמשו? עד כמה חשובה האיכות התמונה? חייב 1920X1080 60FPS אם יהיה יותר אז מתקבל
4. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: פלאש חיצוני, חצובה, תיק, זכרונות ועוד)? כרגע לא.

5. האם יש ברשותך עדשות אשר תרצה להתאימן למצלמה? איזו? אין כרגע משהו ספציפי למרות שזה די הכרחי.
6. האם מתוכננת שידרוג בעתיד? לא כרגע.
7. האם ישנה העדפה לרכוש את המצלמה מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. איזור חיפה, אין העדפה
8. מתי מתוכננת קניית המצלמה? בשבועות הקרובים.
9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? שתהיה נוחה לאחיזה, סוללה טובה.
10. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: אני חושב על האפשרות של הpanasonic g7 אבל הבעיה שפה היא עולה 2650 וזה רק הגוף בלי העדשות. לעומת זאת בebay עולה 600 דולר עם עדשות אבל יש את הקטע של המס+ שיפינג שזה עוד 30 דולר.

הסתכלתי על panasonic fz80 אבל הזום שלה לא משהו שאני מתכוון להשתמש בו..

מה ניתן לעשות?
:מבולבל:

המון תודה לעוזרים

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לא ברור לי אתה הולך לצלם סטיילס או וידאו?
או גם וגם?

עד כמה קצב צילום בוידאו של 60FPS חשוב לך?

מצלמה כמו TZ80 בעלת חיישן מאוד מאוד קטן, 1/2.3 אינצ' (כן זה מאוד חושב לאיכות התמונה) וכן יש לך טווח זום גדול, אבל זה בא על חשבון איכות תמונה (כן טווח זום גדול פוגם באיכות התמונה) - מה חשוב לך זום גדול או איכות תמונה?

לדעתי מצלמה כמו פנסוניק LX100 יכולה להתאים לך - כן יש לך טווח זום כפול 3, אבל כל מצלמה או עדשה טובה מגיעה ען טווח זום כזה.

אם טווח זום חשוב לך, אז פנסוניק TZ100 באה עם חיישן של 1'' וטווח זום יפה של כפול 10

VD37

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
לא ברור לי אתה הולך לצלם סטיילס או וידאו?
או גם וגם?

עד כמה קצב צילום בוידאו של 60FPS חשוב לך?

מצלמה כמו TZ80 בעלת חיישן מאוד מאוד קטן, 1/2.3 אינצ' (כן זה מאוד חושב לאיכות התמונה) וכן יש לך טווח זום גדול, אבל זה בא על חשבון איכות תמונה (כן טווח זום גדול פוגם באיכות התמונה) - מה חשוב לך זום גדול או איכות תמונה?

לדעתי מצלמה כמו פנסוניק LX100 יכולה להתאים לך - כן יש לך טווח זום כפול 3, אבל כל מצלמה או עדשה טובה מגיעה ען טווח זום כזה.

אם טווח זום חשוב לך, אז פנסוניק TZ100 באה עם חיישן של 1'' וטווח זום יפה של כפול 10

תודה על המענה, אני הולך לצלם רק וידאו. 60 FPS חשוב לי כדי לעשות slow mo חלק. למען האמת חשבתי ללכת על הכיוון של mirrorless כי מעניין אותי האיכות יותר מהפוקוס. מצרף דוגמא למה שאני מתכוון לעשות עם המצלמה:

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ממצלמה עם קצב צילום גבוהה שחשוב לצילום איטי הן יקרות.

נסה אולי סוני rx100 מגרסה 4 או 5

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור