עזרה לגביי פלאזמה PANASONIC PH10 42

gadisade

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,
אני מתלבט לגביי מסך פנסוניק גודל 42" דגם PH 10
להלן המפרט :
http://www.eurocomdc.co.il/?CategoryID=177&ArticleID=138

יש לי מס' שאלות:
* הסלון שלי הינו סלון סטנדרטי בגודל 3.20 מ' ללא חלונות ממול או מרפסות
* השימוש העיקרי הינו בשידורי טלויזיה מצלחת פרטית (לויין עמוס),סרטי די וי די ובעתיד גם חיבור HTPC\SP3
*האם המסך יתאים לשידורי HD?
* הממיר שברשותי מכיל חיבורי S-VIDEO, SCART,COMPOSITE, איזה הכי מומלץ לקבלת תמונה איכותית?
לאור הנתונים אותך צייניתי , האם מסך זה הוא מתאים לצרכים שלי? צפיתי בו בחנות וממש אהבתי את התמונה, את הגימור של המסך ואת העובדה שהוא מיוצר ביפן וכולל שנתיים אחריות.

אני חייב דעה מקצועית לגביו או לגביי המלצות אחרות בתקציב של עד 8000 ש"ח
תודה מראש,
גדי

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ה PH 10 הינו מסך טוב ואני בטוח שהוא יכול לספק את הדרישות שלך - קח בחשבון שעבור חיבור מחשב הוא יכול לסבול מהפקט הצריבה אם אתה מתכנן לראות את ה DESKTOP של המחשב זמן ממושך מאוד (כמו כל מסך פלזמה - למרות שבמסך זה יש מנגנון להקיטן את הבעיה). כמו כן הפיקסלים שלו לא ריבועים אם כי מלבנים וזה קצת ימרח את התמונה (לא נקודה שצריכה לשנות את החלטה שלך) - אבל פרט לכך זה מסך מאוד מוצלח ותמורה טובה מאוד לכסף.

נותן תמונה מעולה לשידורים רגילים וגם ל HD
חיבור SCART אני חושש שאין לו אפשר לעשות המרה של SCART לקומפוננט - או לחבר ב S-VIDEO חיבור COMPOSITE הינו הפחות מומלץ לשימוש.

לדעתי היתרונות שלו באיכות התמונה עולים בגדול על החסרונות שלו - אבל זו החלטה שלך, בסופו של דבר אתה צריך לחיות איתו.

gadisade

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על העזרה!

תודה על העזרה!
אני לוקח את עצתך, אך דבר אחד מוזר לי... המוכר אמר לי שיש לו כניסת סקארט. יש אפשרות שישנם כמה דגמים מסויימים מאותה הסדרה? אני אציין ואומר שהחנות בה ביררתי הינה בעלת מוניטין ומוכרת מוצרים רשמיים של יורוקום פנסוניק.

המשך יום נעים!
גדי

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
למסך יש מספר מקומות שבהם ניתן להכניס ממשקי חיבור - יכול להיות שיש ממשק SCART - אם כך זה אפילו יותר טוב.
רק תבדוק שאת מקבל את ממשקי הכניסה שאתה צריך כולל HDMI (טוב שיהיה)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור