LCD או פלזמה עזרה והכוונה לקניית טלוויזיה

etibaron07

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום לכולם,

אבקש את עזרתכם והכוונתכם המקצועית לבחירת טלוויזיה לסלון שבו המרחק מהספה לטלוויזיה הינו 3.3 מטר ,גודל הרצוי הוא בטווח 46-50 אינץ אז למרחק זה מה הכי טוב...
האם עדיף לקנות פלזה / LCD / LED ?
וכמו כן בהירות התמונה שתהיה באיכות מקסימלית במחיר של עד 5500 ש"ח

תודה ,
יום מקסים!

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
אם הסלון מואר היטב - שכח מפלזמה, אחרת תסבול מהשתקפויות רציניות, שלא לדבר על חשש מצריבה שרק העובדה שהחשש קיים ומנקר, הופך עבורי למשהו לא אפשרי.
מציע שתלך לחנויות לראות את ההבדלים בין הלד ל LCD והאיכויות שלהם.
בתקציב שלך תוכל לרכוש LCD מובחר מאוד או לד ברמה טובה.
אם תלת מימד לא מעניין אותך הרי שתוכל להכניס לתקציב מסך ברמה טובה מאוד.
הבהירות של הלד היא מאוד דומיננטית, אלו מסכים בהירים מאוד ומדגישים מאוד את הלבן.
מה הצורך העיקרי שלך מהמסך?

etibaron07

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על התשובה

ראשית אני בחורה ולא גבר :)
מה שחשוב לבעלי זה צפייה בשידורי ספורט מהירים ושהסקרול יהיה חלק
האם יש לך המלצה לדגם ספציפי וחברה מסוימת שנוכל לבדוק האם מתאים לצורך שלנו?
שוב תודה על העזרה

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
שלום לך התקציב אכן מכובד ווכלי בעוד כ400 שקל להכניס אפילו מסך LED עם תלת מימיד אני ממליץ שתראי כמה מסכים מכמה חברות
1. סמסונג D6400
2.LG LX6500
3.LG LW570
תראי טלוזיות האלו ותחזרי עלי עם דיווח מה את חושבת בהצלחה

אורי_נציג_חי

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
שלום etibaron07

הי, ראשית זה נכון שלמסכי פלזמה יש בעית השתקפות בחדרים מוארים מאוד, אך עם זאת, לצפייה באיכות מרבית בתכנים דינאמיים כמו שידורי ספורט כדאי לשקול ללכת על פלזמה, בה איכות השידור אינה מושפעת מרמת זמני התגובה- אין בכלל פרמטר כזה בטכנולוגייה של פלזמה ואין שום "מריחות" במהלך השידור. אם הסלון שלך כן מואר, אני יכול להצטרף להמלצות של מתן (בעבור דגמי LG בלבד אותם אני מכיר היטב).

מקווה שעזרתי,
אורי נציג קבוצת חי

etibaron07

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תשובה...

תודה לכם על העזרה, בגדול אנחנו לא מחפשים מסך תלת מימד
היום ביקרנו והתרשמנו מ 2 דגמים:
Lv55y סמארטיוי
6400של סמסונג שהוא 46 אינץ

הדגם הראשון של lg יקר ב 1000 שח מהדגם של סמסונג.
מה דעתכם לגביי הדגמים הללו?
תודה ולילה טוב  

gal75

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
16
תלוי מה התקציב שלך ומה באמת תרצו לעשות עם המסך.
לי אישית יש את ה LG LW570Y , מסך לד, ואני לא חווה שום מריחות בשידורי ספורט (אני חובב כדורגל מושבע) שהיו מאופיינים אולי במסכים ישנים עם זמן תגובה של מעל ל 8MS..
מסך מצויין ומאוד ורסטילי, זאת מאחר והוא הופך את הסלון לחוויה אחת גדולה:
שידור SD ברמה טובה - יש
שידור HD ברמה טובה - יש ועוד איך
סמארט - יש ויש, מי שעצלן ואוהב את פייסבוק יכול ליהנות מהממשק בטלויזיה, כולל גלישה לאתרים ועוד.
תלת מימד - יש ועוד איך, סרטי תלת מימד פשוט מרשימים והופכים כל סרט לחוויה קולנועית מדהימה

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
שלום לך את בדלימה מול שתי מסכים אכותים עם את מעונית לצפות בתלת מימיד תדי מD6400 יש לו בעיה בתלת מימיד עם את רוצה מסך עם עומק שחור מרשים או נקדיות עוצמה תרדי מפLG LW570 כי השחורים שלו נמדדו על 0.13 מה שאומר שהשחורים לו מאוד נמוכים שוב ראיתי תמסך השחורים שלו די טובם אבל לפי בדיקות הם מאוד לא טובים בתלת מימיד LG LW570 מעולה... עם את מעונית במסך נטו ל2D אין תחרה לטעמי לLG LX6500 גודל 47 עולה 5600 שקל התלבטות שלי היתה מול LG LW651Y וחשבתי שלא כדי להשקיע ת2000 שקל LG LX6500 מספקת אותי מדובר במסך עם דוק צבעים ברמה הגובה ביותר יכולת כויול מתקדמות מאוד צבעים בהירים וחדים זמן תגובה מעולה אין מריחות היתרון של LG LW570 עליו הוא בתלת מימיד שטוב משעותית היתרון של D6400 הוא בעומק השחורים והיתרון של ;LG LX6500
הוא בחסיניות נגד זליגות אור ועננות האחדות שלו מדהימה בקושי יש זליגה הכי קטנה.. קיוצר תראי את שתי המסים ותחלטי לטעמי שש D6400 לוקח בגדול

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור