עזרה בשיקולים להנגשת קבצי שמע (טאבלט, ספוטיפיי וכו')

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
היי,
כרגע אין לי פנאי לעשות בייביסיטר לקבצים. בטח שלא אנלוגי.
כרגע אני שם מוזיקה מיוטיוב דרך לפטופ. סתם לפטופ. פשוט רושם את מה שבא לי לשמוע והופס- שומע. "קסם".

1. עדין לא בדקתי את ספוטיפיי וכאלה. המגוון בעברית ובשאר השפות והמדינות מתחרה ביוטיוב?!?

2. למה בעצם לא להשמיע שירים דרך טאבלט? (סתם טאבלט גנרי, לא אפל וההצקות שלהם)

3. לא מכיר סטרימרים. אני מעדיף לעבוד עם open source. אנדרואיד עדיף. עדיפות לשילוב תוכנות תיקון אקוסטי.

אשמח להמלצות ועיצות מכל סוג. תודה!!

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
טאבלט או טלפון נייד הם סטרימר ודאק ביחד אם אתה מתחבר דרך יציאת האוזניות שלהם . זו אופציה סבירה.

אם אתה מתכוון להשתמש בטאבלט כשלט לדאק שלך , אז אתה צריך שיהיה לך דאק כולל סטרימר כמו הסים אודיו , הגל ,Dcs ואחרים , ואז הדאק של הטאבלט מנוטרל . הוא רק שלט מאוד נח .

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
טאבלט או טלפון נייד הם סטרימר ודאק ביחד אם אתה מתחבר דרך יציאת האוזניות שלהם . זו אופציה סבירה.

אם אתה מתכוון להשתמש בטאבלט כשלט לדאק שלך , אז אתה צריך שיהיה לך דאק כולל סטרימר כמו הסים אודיו , הגל ,Dcs ואחרים , ואז הדאק של הטאבלט מנוטרל . הוא רק שלט מאוד נח .
ואם יש לטאבלט יציאת usb? נניח TYPE C.
זה לא אומר שהוא מוציא את האות הדיגיטלי כמו שצריך?

כבר עכשיו המידע מיוטיוב עובר דיגיטלית מהמחשב, דרך usb לאלמנט חביב שממיר מusb ל spdif מבוסס רספרי פיי (כמדומני) ומשם לDAC של MERIDIAN.
נדמה לי שזה עובד בצורה סבירה, למרות שלא בחנתי מול אפשרויות אחרות (מראש אין לי ציפיות בשמיים עקב מגבלות אקוסטיות ושלום בית).

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
מחשב יודע לזהות את הממיר יואסבי שלך ככרטיס קול והוא מפנה לשם את המוזיקה , אני לא בטוח שהטאבלט שלך יכול לעשות את זה עם ההתקן שלך, אתה ניסית ?

בעיקרון לא חושב שיהיה הבדל גדול בין המחשב לטאבלט , למחשב יש אולי יתרון שאתה יכול לקנפג אותו לתצורת ניגון מוזיקה בצורה אופטימלית לעומת מערכת סגורה של טאבלט אולי חוץ מאחד שמריץ וינדוס. לגבי הנוחות והנראות אין ספק שטאבלט יותר נוח באלמנט השליטה.
תנסה .

סחבק

חבר משקיען
מעורבות
124
נקודות
43
מחשב יודע לזהות את הממיר יואסבי שלך ככרטיס קול והוא מפנה לשם את המוזיקה , אני לא בטוח שהטאבלט שלך יכול לעשות את זה עם ההתקן שלך, אתה ניסית ?

בעיקרון לא חושב שיהיה הבדל גדול בין המחשב לטאבלט , למחשב יש אולי יתרון שאתה יכול לקנפג אותו לתצורת ניגון מוזיקה בצורה אופטימלית לעומת מערכת סגורה של טאבלט אולי חוץ מאחד שמריץ וינדוס. לגבי הנוחות והנראות אין ספק שטאבלט יותר נוח באלמנט השליטה.
תנסה .
איך אפשר לוודא שהטאבלט/מחשב מזהה את הפרה אמפליפייר ככרטיס קול?
למרידיאן אני מתחבר דרך כניסה דיגיטלית אבל אני לא זוכר שהגדרתי משהו באופן מיוחד במחשב.
כרגע אין לי טאבלט. אני שוקל לקנות אחד בדיוק למשימה הזו.

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
מקריאה ברשת זה נראה שיש סיכוי נמוך שזה יעבוד.
הכי בטוח זה לחבר אפל טיוי או שיומי סטרימר למרידיאן והטאבלט יזרים בוויפיי /בלוטוט לסטרימר - זה יעבוד לך על כל מכשיר בלי בעייה של תאימות

אופציה אחרת והכי זולה, זה לוותר על המרידיאן ולחבר כבל מיציאת האוזניות ישירות למגבר. אם זה מגבר משולב, אז תגביר בטאבלט למקסימום כדי לקבל איכות מקסימלית.

אופציה נוספת שגם מדלגת על המרידיאן זה לחבר דונגל דאק של אודיוקווסט, הוא מחליף את הדאק בטאבלט.
https://www.audioquest.com/dacs/dragonfly/dragonfly-red

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור