עזרה ברכישת רסיבר + רמקולים

אהוד

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום,

אני מחפש רמקולים ורסיבר למערכת קולנוע ביתית. אני אקדים ואומר שאני לא מבין כלום בתחום ובסה"כ מחפש מערכת שתשמע "מספיק" טוב (אני לא אודיופיל ולא שומע מוסיקה נטו, בעיקר טלביזיה וקצת סרטים).

1. האם שווה להשקיע ברסיבר שעושה מיתוג HDMI, או שבכך אני מפסיד איכות? יש לי KURO ואני חושש שחיבור הציוד דרך רסיבר (במקום ישירות) יוריד את איכות התמונה. (ספציפית אני מדבר על רסיבר VSX917 של פיוניר).

2. אם נתעלם מן העלות הכספית, האם שדרוג לרסיבר LX50 נותן לי משהו (שוב, כאחד שלא מבין במוסיקה ולא שומע מוסיקה נטו)? האם אני אפיק ערך מוסף?

3. אני נוטה להעדיף רסיברים של פיוניר כי אז השליטה קלה יותר (עם הטלוויזיה שלי). זה שיקול סביר? או שזה לא צריך להיות שיקול?

4. לאור כך שהשימוש העיקרי שלי הוא טלביזיה/סרטים/משחקים ולא מוסיקה, האם יש חשיבות לסוג הרמקולים?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
לגבי רמקולים, מוזמן לקרוא את המדריך: רמקולים - מה מתאים לי?

שדרוג לדגם LX50 יתן לך תמיכה בפורמטי אודיו HD (עתידי), הגברה חזקה יותר, כיול אקוסטי אוטומטי איכותי.

מיתוג HDMI שווה אם יש לך מספר מקורות וידאו עם חיבור HDMI, אבל תצטרך להשקיע כנראה יותר על מנת לקבל מיתוג איכותי.

אהוד

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה, כתמיד אתה עונה בצורה עניינית וברורה.

בהשמך לתשובה, יש לי שתי שאלות נוספות:
1. האם מיתוג ה HDMI של VSX917 פוגעת באיכות השידור או לא מפריעה (כלומר האיכות לא תרד אבל אני 'ארוויח' כניסות HDMI).
2. הבנתי שגם ב VSX917 יש כיול אקוסטי אוטומטי. האם זהו 'גימיק' או שזה פיצ'ר אמיתי?

תודה

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
שלום אהוד,

לגבי הכיול האוטומטי,אין כמעט מגבר היום בלי זה.מומלץ מאד.
ככל שהוא יותר מתקדם יותר טוב.
ב 99% מהמיקרים המיקרופון יעשה עבודה טובה יותר.

אהוד

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
תודה ארז.
אני לא מבין את המשפט: "ב 99% מהמיקרים המיקרופון יעשה עבודה טובה יותר"
על איזה מקרופון אתה מדבר?

mash

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אהוד,
בכיול האוטומטי מתבצע ע"י הצבת מיקרופון בנקודת ההאזנה הרצוייה.

ולגבי זה, אני לא כ"כ בטוח בקשר ל 99% האלה... מנסיון.

Erez

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
mash,

יצא לי לא מעט להתעסק עם חיבורים וכיולים של מגברי קולנוע ביתי,הכיול האוטומטי עושה עבודה טובה מאד.
ל 99% מהאוכלוסיה הכיול האוטומטי יתן תוצאה מדוייקת יותר.

לא בטוח שאוזן אנושית יכולה להתחרות בפעולת הכיול...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור