עזרה בקנית מצלמה בייתית

aMiriam

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
אני רוצה לקנות מצלמה חדשה לשימוש בייתי
התקציב שלי הוא עד 2000
הצרכים שלי בעיקר הם צילום ילדים בבית ובחוץ
אני רוצה תמונות באיכות טובה בלי צורך בהרבה ידע בצילום.
המליצו לי על Canon sx740
וגם על Nikon COOLPIX B600
מהבדיקה שלי ראיתי שיש גם את Nikon COOLPIX B500 שהציון שלה אפילו יותר גבוה מהB600

מה כדאי?
או אולי המלצות אחרות ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
חשוב להבין שמצלמות עם טווח זום גדל בדרך כלל לא מספקות איכות תמונה מעולה.
אם טווח זום חושב לך אז קנון SX740 בהחלט יכולה להיות אופציה טובה, כמו כן אני ממליץ לך לבדוק את קנון G9 X II
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=939975

יש לה חיישן יותר גדול וכן זה חשוב לאיכות התומנה, אבל טווח זום קטן (כפול 4), האם זה יכול להתאים לך?

aMiriam

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
הטווח זום בפער ממש משמעותי בין שתי המצלמות, זה לא ישפיע על איכות התמונה ברגע שאני אחרוג אפילו בקצת מטווח הזום האופטי ? או שעדין עדיף את ה G9 X II?
מה לגבי Nikon COOLPIX לא מומלץ ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אין היום מצלמות עם זום דיגטלי - רק זום אופטי וזה מה שיש ואתה לא יכול לחרוג מזה - כך שאני מראש מציין זאת כי זאת החלטה קשה.

הכי קרוב שאני מכיר עם חיישן גדול וטווח זום מוצלח (כפול 10, לדעתי מספק בהחלט) זה פנסוניק TZ100
https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=921763

בקשר ל Nikon COOLPIX B600 זו מצלמת סופר זום שאני ממש לא אוהב את בפלטפורמה הזאת ולא אני לא מכיר מצלמות אחרות של ניקון שמתאימות כאן - אני חובב גדול של ניקון, אבל בתחום הזה אין להם מה מצלמה עבורך.

aMiriam

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
1
תודה על המידע!
מה אם פחות קריטי לי הקומפקטיות? יש לך מצלמה להציע בערך בטווח המחיר הזה (2000) שתוציא לי תמונות איכותיות בלי הרבה ידע ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
לא בתקציב הזה,
אם אתה מוכן לעלות קצת אז אפשר ללא מראה של פוג׳י עם עדשת קיט.
כמו פוג׳י X-a10 (או עדיפה X-t100 ) עם עדשת 15-45

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור