עזרה בכיול משקל

shay7629

אוהב את התחום
מעורבות
69
נקודות
28
אהלן לכולם,

הזמנתי מחו"ל מישקל עדין, בשביל לכוון את מישקל הזרוע בפטיפון,
אבל אני לא בטוח שהמישקל מכוייל,

אודה אם למי שיש מישקל כזה והוא יודע שהוא מכוייל לרשום כמה שוקלות מטבעות
למשל מטבע של שקל,10 אגורות,וכדומה,

תודה מראש
שי

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אני לא משוכנע שמטבעות מיוצרים ברמת דיוק מספקת כדי להיסמך עליהם לצורך כיול.

הדבר הזול והזמין שניתן לעשות הוא להשוות 2 מאזניים שונים שישקלו את אותו חפץ – מטבע או משהו אחר. העניין הוא שאם יש הבדל ביניהם לא ניתן לדעת מי מהם מדייק, או אם אפילו אחד מהם מדייק. אם לשניהם קריאה זהה, סביר להניח שהם מדויקים, אם כי זה לא וודאי – לשניהם יכולה להיות אותה סטייה.

יש רק בדיקה אחת שהיא וודאית ואמינה – לבדוק את המאזניים עם משקולות תקניות – שהן יקרות מאד.

shay7629

אוהב את התחום
מעורבות
69
נקודות
28
הבנתי, מאחר שאין ברשותי 2 מאזני משקל , אלה רק אחד

האפשרות היחידה הפשוטה מלבד קבלת עזרה פה בפורום שאני מצליח לחשוב עליה, היא ללכת עם המאזני משקל שלי לחנות תכשיטים\יהלומים, אבל גם זה לא כלכך נגיש מבחינתי.

אני לצערי אסתפק במטבע או בכל רעיון אחר נגיש שאקבל. אולי רשיון נהיגה?
אני לא צריך דיוק מירבי, סטייה של 0.1 גרם ומטה גם אפשרית.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
לפירמה SHURE יש משקל ייעודי שמחירו סביר. לא המילה האחרונה בדיוק אבל יעיל בהחלט.
הדגם: SFG-2
המחיר 100-150 שקל
נסה אצל ספקי ציוד ל-DJ
ניתן לקנות דרך הרשת. למשל:
http://www.needledoctor.com/Shure-SFG-2-Stylus-Force-Gauge?sc=2&category=423

shay7629

אוהב את התחום
מעורבות
69
נקודות
28
תודה יואל

זה מה שכבר רכשתי, המישלוח חינם, הגיע תוך חודש
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.21145
בבדיקות ברשת, מצאתי שהמכשיר די מדויק , אבל בכל מה שקשור לפטיפון תמיד קיים ספק, ואני רוצה להיות בטוח

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
לכל ראש, המלצת היצרן היא משקל מסוים, פלוס מינוס ערכים מסוימים, למשל 2 גרם, בין 1.75 לבין 2.25 גרם. בכל מקרה, עדיף להתחיל עם המשקל המומלץ על ידי היצרן ולפי השמיעה לקבוע את המשקל המיטבי, כל עוד הוא בתוך גבולות המלצת היצרן. כאשר עושים כך, אין חשיבות עליונה למידת הדיוק של המאזניים.

shay7629

אוהב את התחום
מעורבות
69
נקודות
28
לכל ראש, המלצת היצרן היא משקל מסוים, פלוס מינוס ערכים מסוימים, למשל 2 גרם, בין 1.75 לבין 2.25 גרם. בכל מקרה, עדיף להתחיל עם המשקל המומלץ על ידי היצרן ולפי השמיעה לקבוע את המשקל המיטבי, כל עוד הוא בתוך גבולות המלצת היצרן. כאשר עושים כך, אין חשיבות עליונה למידת הדיוק של המאזניים.

תודה
בזרוע שלי אין אפשרות לדעת את המשקל, ללא מאזניים

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
בסדר.
נניח שהמשקל המומלץ של הראש הוא 1.5 גרם. כוון למשקל זה על פי המאזניים שלך והאזן. אחרי זה שנה ל- 1.4 גרם על פי המאזניים שלך, האזן ושמע מהם ההבדלים. אם שמעת שיפור, נסה 1.3 גרם וראה מה נשמע לך טוב יותר. אם 1.4 גרם על פי המאזניים שלך נשמע לך פחות טוב מאשר 1.5 גרם, נסה 1.6 גרם וכך הלאה.
כל שינוי במשקל נעשה בעזרת המאזניים. קביעת המשקל המיטבי נעשית על פי מבחן האזנה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור