עזרה בבניית סטאפ חדש

• פותח הנושא Mz86
  • פורסם בתאריך

Mz86

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שלום לכולם, הפעם אני צריך את עזרתכם בבניית מערכת חדשה מ - 0.
תקציב- 20K
תקציר הפרקים הקודמים - נכנסתי לדירה חדשה ששיפצתי אותה מהיסוד. נעזרתי בטיפים שלכם להכנת תשתית חשמל מתאימה, יש קו נפרד למערכת שרץ ישר ללוח.

בראשית הדברים הייתי מעוניין לקבל המלצה לגבי חלוקת התקציב: 50% מקור+הגברה ו - 50% רמקולים? אולי 70%\30% ?

נכון להיום את עיקר המוזיקה שלי אני צורך באמצעות TIDAL HIFI, לכן המקור צריך להיות ככל הנראה סטרימר משולב דאק או מגבר משולב עם סטרימר.
ראיתי כמה מוצרים שיכולים לענות על הדרישה כגון: moon ace, מוצרים של hegel, ומוצרים של naim (יקרים מאוד). היתרון של מוצר כזה הוא שזה סוגר לי את הפינה של כל מה שאני צריך נכון לעכשיו בעלות סבירה ובעתיד אוכל להוסיף נגן CD עבור הדיסקים הרבים שיש לי.
החסרונות - זה נראה פתרון מדהים לטווח הקצר אולם בטווח הארוך פרוטוקולים של תקשורת עשויים להשתנות ולהתעדכן, החברות יכולות להפסיק את התמיכה והעדכונים של האפליקציות היעודיות של המכשירים ואז עוד 10 שנים אתה מוצא את עצמך עם "לבנה" לא עדכנית.
עניין נוסף שאני חושש ממנו במכשירים האלה הוא שבגלל שמדובר במוצר משולב אז היצרנים פחות משקיעים ברכיבי ההגברה.
כמו כן, המכשירים האלה נדירים מאוד בלוחות היד השניה.

היתרונות של לקנות מגבר בנפרד וסטרימר\דאק בנפרד ברורים. המגבר תמיד יכול ללכת איתך שנים קדימה ולא אצטרך להחליף אותו. החסרון הוא כמובן המחיר של שני אלה בנפרד שכנראה יאכל את כל התקציב.

בהנחה וכן אבחר בפתרון של לקנות שני מכשירים בנפרד - אשמח באם תוכלו לשתף מניסיונכם ביצרנים שמציעים תמורה גבוהה לכסף (אפילו כולל הפניות לדילים טובים מיד שניה), ויצרנים שאולי כדאי לא להתפתות אליהם. אני בא עם ראש פתוח ולא נעול לגבי מותגים מסוימים.

לגבי רמקולים - אבחר בזוג רמקולים רצפתיים. גם כאן אשמח לשמוע מניסיונכם לגבי יצרנים שכדאי ללכת לשמוע ויצרנים שאולי כדאי לדלג על מרכולתם (מבחינת תמורה - כסף). ידוע שרמקולים זה עניין של טעם אישי, אבל בכל זאת...
אני פחות אוהב גוון סאונד בהיר עם גבוהים צורחים, מעדיף משהו מעודן יותר עם באס פאנצ'י ומשתלב.

ברור לי שברגע שמתחילים להעלות שמות של יצרנים עלולים להיווצר מתחים בין אוהדי ציוד\יבואן כזה או אחר. זה בסדר, אני מודע לכך ויודע לשאוב את המידע הרלוואנטי.

מודה לכולם מראש על העזרה.

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
הי
בשלב זה לא אכנס לשמות של יצרנים,
ישנם יבואנים שמספקים גם הגברה וגם רמקולים,
שם תוכל להתרשם ממגוון ביצועים של ההגברה,
והרמקולים ביחד (מומלץ)כך תקבל את אינדיקציה,
לגבי סינרגיה של השילוב ביניהם,
בקניית ציוד יד 2, ממקורות שונים,
הסיפור קצת יותר מורכב,
ההתאמה בין המוצרים השונים,
תקח יותר זמן,ותצריך ממך,
לכתת רגלים ולבחון את איכות המוצר והסאונד,
שאתה מקבל ממנו,
מאחל לך הצלחה,
בהמשך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור