עזרה בבחירת מצלמה ועדשה

אבשלום

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי אני מעוניין לרכוש מצלמה ועל פי מה שקראתי עד עכשיו עדיף להשקיע פחות בגוף המצלמה ויותר בעדשות .
התלבטתי בין הnikon7500 ל Nikon D5600 האם יש צורך להשקיע עוד 1500 ש"ח ?
תחום הצילום שמושך אותי הוא -נופים ,רחוב ,אדריכלות,חיות.
אשמח להמלצות למצלמה ולעדשות מתאימות ,אם צריך כמה עדשות אז אין בעיה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
כמה שאלות נוספות ברשותך - האם אתה מתכנן לקחת את המצלמה איתך לטיולים, כך שאם גודל ומשקל חשובים לך יכול להית שמצלמה כזו תרגיש לך גדולה וכבדה.

יש אפשרות לרכוש מצלמה ללא מראה מבית סוני או פוג'י שהן קטנות וקלות יותר, עדיין עם חיישן בגודל זהה ואיכות תמונה בהתאם - החיסרון של מצלמות אלו שהעדשות של ניקון יהיות יותר זולות

אבשלום

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
לא מצלמה לטיולים,לא חשוב הגודל והמשקל מתכנן לקנות גם חצובה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אם זה בתקציב אז אז באמת ניקון D7500 היא מצלמה מעולה, והייתי מוסיף לכך עדשת סיגמה 17-50 F2.8 עבור ניקון.
זה סט מעולה להתחלה ובעתיד בטח תרכוש עדשות נוספות וניקון יש מבחר גדול

אבשלום

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי כרמי תודה על המענה .האם יש סיבה שבחרת את העדשה הזאת ? יש אפשרות להוסיף עוד כמה שקלים ולרכוש אחת טובה יותר ?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני אוהב להמליץ על העדשה הזאת מכמה סיבות:

יש לה טווח זום האטרקטיבי גם זווית רחבה וגם זווית טבעית וכן גם קצת זום.

יש איכות אופטית טובה, היא לא גדולה וכבדה.

יש לה יכולת לצמצם גדול של F2.8 לאורך כל הטווח שלה, צמצם גדול מספק הרבה יתרונות, יכולת לפוקוס טוב יותר, יכולת לצלם בזמן חשיפה מהיר יותר בגלל שצמצם גדול מכניס יותר אור, יכולת לקבל עומק שדה רדוד (שבו באוביקט בפוקוס בולט מול הרקע של בפוקוס)

אין עדשה בטווח מחיר דומה עם יכולות כאלו, גם עם קופצים במחיר. העדשה יותר טובה מכך היא עדשת ניקון המקבילה שהרבה יותר יקרה וההבדל באיכות לדעתי לא שווה את ההפרש במחיר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור